Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Creative Nomad MuVo V200 512MB FM


Creative Nomad MuVo V200 512MB FM

Autor: mirek  |  11. leden 2006  |  zobrazeno: 17 891×  |  8 komentářů

Kompletní výbavaVybrat v dnešní době mp3 přehrávač není vůbec jednoduché. Buď, využijete akční nabídky hypermarketu a berete co zrovna je bez ohledu na to, že o tomto vlastně nic nevíte, ale hlavně že to je levné. Nebo začnete na internetu hledat to své podle vašich již vysněných kritérií (můj případ).

Vycházel jsem z toho, že jsem chtěl minimálně 512 MB, použití i jako USB disk, FM rádio a přijatelná cena. Po dlouhém hledání mi nakonec vyšel Creative Nomad MuVo V200 512MB FM. Popíši Vám zde jen mé zkušenosti s tímto přehrávačem pro případné zájemce o jeho koupi. Jde jen o praktické zkušenosti atd.

Paměť 512 MB:
Není to mnoho, ale je to přiměřené ceně přehrávače. Na flash disk se vejde cca 9 alb se 100 skladbami ve formátu mp3 za předpokladu, že nemáte nahraný žádný záznam mluveného slova přes mikrofon.

Sluchátka:
Taková na jaká jsme zvyklí i z jiných mp3 přehrávačů, u špuntů jsou podlouhlé tyčinky, které nepřidají na kráse, ale není to tak až moc rušivé. Oproti samostatně koupeným sluchátkům jsou o něco hlasitější a méně basové, ale pro laika jako já, je vše v pořádku, nejsou zde žádné rušivé elementy, které by kazily poslech hudby.

Vzhledově velice atraktivní a přijemnýDlouhá šňůrka zajistí pohodlné nošení na krku

Menu:
Celkem rozsáhlé a přehledné, nabízí vše, co si jen můžeme přát a co se do takového malého mp3 přehrávače vejde. Vše ovládáme jedním tlačítkem, které se vykyvuje do stran, kde máme na výběr další skladby atd. Nevím co bych k menu mohl ještě říct, názor si na něj musí udělat každý sám a jistě menu nedělá to, co je na přehrávači rozhodující.

Rádio:
Další podmínka, kterou jsem měl. A můžu říct, že mě velice překvapilo. Čistý příjem vysílaných stanic samozřejmě těch silnějších, ale i s méně kvalitních si rádio poradilo. Stanice si můžeme vyhledat a automaticky uložit do pozic, takže během chůze můžete přepínat mezi jednotlivými stanicemi, což mě osobně velice vyhovovalo.

Oddělený od základnyTahem je oddělíme od sebe

Celkové posouzení a závěr:
To co jsem od tohoto mp3 přehrávače očekával se splnilo a dá se říct, že i předčilo. Po vytažení USB disku z pouzdra a následném vložení do PC ho Windows detekuje bez problémů. Písně, ale i jiná data nakopírujete jednoduše přes průzkumníka ve Windows a písničky můžete přesunout i s adresářem. Jedinou výtku mám jen k tomu, že pokud máte přehrávač v kapse a posloucháte hudbu, není možnost okamžitého ztlumení hudby nebo rádia v případě, že na vás někdo promluví. Je jen možnost postupně ztlumovat hudbu tlačítkem což není tak pohotové. Takže potkáte-li někoho s bílýma sluchátkama na uších, který okamžitě nereaguje na váš pozdrav, věřte, že v kapse šudlá Creative Nomad MuVo V200 512MB FM.

Štítky: Hudba


Komentáře

early morning desert safari
4. srpen 2018, 11:17

SUPER POST MY FRIEND THIS A GREAT STUFF YOU INPROAVE YOUR SELF I LIKE VERY MUCH . SO, YOU WORKING GOOD ALWAYS THIS IS MY PRAY FOR YOU. HAVE A NICE DAY

https://dubaidesertsafarii.com/tour/vip-evening-desert-safari

Petrik
17. květen 2006, 12:08

Pokud chcete mit cestinu a slovensky v vasem prehravaci Creative, je to povinna stranka.

Trill
23. duben 2006, 15:15

Tak už jsem si ho objenal ;)... JUPÍÍÍÍ... doufám žen bude tak dobrej jak všichni (většina) říkají ;)

Trill
23. duben 2006, 13:42

Tak ted do něj chci jít taky ;)... Potřebuju jen přemluvit taťku ;)... Takže myslíte že to má cenu?:)

urs
14. leden 2006, 09:59

hoj, du do nej! ;)

Jana
11. leden 2006, 21:59

Ada – Pokud je tvůj příspěvek kritika, tak by bylo lepší používat konkrétní názor a ne vyslovit jakousi neduchlaplnou větu, která nic neříká. Je velice jednoduché kritizovat, jen tak nějakou urážlivou větou, ale mnohem těžší je říct konkrétně co se mi nelíbí a říct to hlavně srozumitelně. Nějaké nadávky či urážky jsou většinou vizitkou naprosto nepřemýšlejících lidí bez názoru. Takže pokud neumíš říct co se ti konkrétně nelíbí, tak radši nekritizuj…

Ada
11. leden 2006, 21:34

Tak to je recenze jak poď na mě z boku :-/

Čertik
11. leden 2006, 20:22

Tak já ho mám taky, přišel jsem k němu asi jako ty, velice slušný přehrávač za super cenu, ale až na ty sluchátka, jsou zbytečně velky , vypádávali mi z uší a zvuk nic moc, koupil jsem si za cca400kč Sennheiser MX450, Sennheiser MX 350 jsou stejny ale bez navijáku za 300, aly ty byli jen na netu a poštvny 100, což se nevyplatilo, a ten zvuk je daloko lepší, dynamický, prokreslený, teď jsem spokojen úplně maximálně.

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací