Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Databáze českých i zahraničních filmů


Databáze českých i zahraničních filmů

Autor: lenka  |  2. leden 2006  |  zobrazeno: 16 586×  |  5 komentářů

Když stojím v DVD půjčovně nad některými filmy a opravdu nevím, který si mám půjčit a nevím jestli vůbec stojí za to, se na ten či onen film mrknout, tak se nejdříve podívám na stránky Česko-Slovenské filmové databáze. Najdete zde opravdu velkou databázi českých i zahraničních filmů. Stačí jen vyhledat podle názvu filmu vpravo nahoře. U každého filmu je zobrazeno hodnocení v procentech a v komentářích pak jednotlivě kritika od kritiků i od běžných lidí. Na úvodní straně najdete nejnovější filmy v kinech, novinky ze světa filmu a také TV tip dne. Tyto stránky vám poradí, jaký film si půjčit, ale také za jakým filmem stojí za to vydat se do kina a na co se mrknout v televizi.

Česko-Slovenská databáze filmů

Jako malou kuriozitku, přidávám odkaz na stránky, kde jsou vyjmenované chyby ve filmech. Pro zajímavost ve filmu Pán prstenů: Návrat krále chybovali tvůrci 62x. O jaké chyby se jedná, si můžete přečíst sami. A pokud najdete chybu ve filmu, která ještě není zveřejněná, můžete ji poslat. Kromě chyb ve filmech na kfilmu.net dále najdete plno jiných informací o filmech atd.

Štítky: Kultura


Komentáře

Howard
27. červen 2012, 10:49

Ahoj, Musím říct ,že obě dvě databáze dlouhodobě sleduji a ,že www.fdb.cz v poslední době je mnohem vymakanější než ta konkurenční. Navíc mají i velice zajímavý program pro databázi filmu: Seznam DVD 7 http://www.fdb.cz/seznamdvd/ ,který je nejlepší pro správu filmu na Vašem počítači, můžu si filmy třídit podle 50kriterii a načítat data z www.fdb.cz a nemusím je tam cvakat ručně.

DJEEZZY
19. březen 2008, 02:08

vubec.. nejlepsi je http://fdb.cz/

Redaktor ovsem.net Johnyz
2. leden 2006, 15:22

www.imdb.com

Redaktor ovsem.netAutor článku Lenka
2. leden 2006, 14:01

Filmcity vypadají také dobře. Taky si je zapamatuju :-)

Sejvi
2. leden 2006, 09:20

Taky casto pred tim nez si pujcim DVD film se divam na Net. Do ted jsem navstevoval stranky FILMCITY (www.filmcity.cz). Vzdy jsem na nich nasel vsechny filmy ktere maji DVD pujcovny.

Koukal jsem na CSFD (www.csfd.cz) a stranky vypadaji pekne! Davam si je do oblibenych a budu na ne myslet, az zase budu vybirat nejaky film…

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací