Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Jak stahovat z RapidShare?


Jak stahovat z RapidShare?

Autor: Jiří Melčák  |  17. březen 2006  |  zobrazeno: 817 710×  |  564 komentářů

Obrázek č.1 - Klikněte na tlačítko FREEVzhledem k doslova brutálnímu nárůstu dotazů, kterými mě doslova dnes a denně zasypáváte, kdy se ptáte přes ICQ, jak stahovat ze serveru RapidShare, jsem se rozhodnul tomu učinit přítrž a napsal jsem tento jednoduchý návod, na který budu všechny bez milosti odkazovat. Musíte pochopit, že vysvětlovat každou hodinu někomu, byť tak jednoduchý princip, jak stahovat, je zcela neúnosné a vyčerpávávající. Človíčci jsou často pak na druhém konci ICQ dokonce uraženi, když jim podám velmi stručný návod a oni ho ani přesto nejsou schopni pochopit, pak už chytám nerva. Proto čtěte:

  1. Když se dostanete na server RapidShare, první co musíte udělat je, že v tabulce (obrázek č.1) kliknete na tlačítko FREE. Tím se dostanete na další stránku.
  2. Na další stránce se přibližně uprostřed objeví časový odpočet (obrázek č.2), díky němuž si "rezervujete" download tiket. Časový odpočet se odpočítává od maximálně 50 vteřin dolů.
  3. Až odpočet skončí, objeví se obrázek, na němž je vyobrazena kombinace čísel a písmen (obrázek č.3). Tuto kombinaci zadejte do vlevo zobrazeného pole a klikněte na tlačítko Download... Před klikem na download máte možnost vybrat ze dvou serverů, odkud se soubor stáhne. Povětšinou je skutečně jedno, jaký máte vybraný (více viz zvětšený obrázek č.3).

POZOR !! Rapidshare změnil systém pro stahování dat

Je to nějaký čas, co Rapidshare změnil captchu a nyní se vám objevuje 6-8 znaků, přičemž políčko umožňuje zadat jen 4 znaky. Jak na to se dočtete v novém návodu.

POZOR !!

 Obrázek č.2 - Časový odpočet pro rezervaci download tiketu
Obrázek č.2

 

 Obrázek č.3 - Opište kombinaci do pole a klikněte na download
Obrázek č.3

CO MŮŽE NASTAT?

  1. Stahování je omezeno na jedno stažení v časovém limitu plus mínus 70 minut. Toto omezení je možné změnou IP adresy (viz níže).
  2. Pokud se vám nezobrazí odpočet, pak z vaší IP adresy již vy nebo někdo jiný, kdo má stejnou IP adresu stahuje. Pokud tedy máte neveřejnou IP adresu (např. kabelová televize), budete mít velký problém něco stáhnout, resp. čekat na download tiket a v té pravé vteřině stihnout opsat kombinaci. V takovém případě se poohledněte po nějakém programu na změnu proxy (např. Hide IP) nebo využít nějaký specializovaný Link Grabber.
  3. Pokud se vám objeví odpočet, vy opíšete kombinaci a kliknete na download a nic se neděje, pak vězte, že někdo z vaší IP adresy byl rychlejší...

Přeji pevné nervy a doufám, že i mé nervy si na chvíli odpočinou od dotazů, jak stahovat z Rapidu...

Štítky: Internet


Komentáře

Jitule
21. březen 2008, 15:40

to Honza: tady asi někdo zapomněl, že taky někdy s pc začínal a že byl děsně rád, když mu někdo poradil. Nebo si tak geniální, že sis poprvé sedl k pc a hned všechno ovládal??? Když tě tu tak moc všichni štvou, tak proč sem chodíš? Stejně už přece všechno víš a znáš, tak nepotřebuješ stránky kde se radí, ne? Ale koukám, že i ty, pořesto že jsi takovej machr, potřebuješ jednu radu, tak tady je – nechoď sem a nemusíš se rozčilovat

shpunt
21. březen 2008, 15:40

ahooj…chtěla bych se zeptat,proč když mam v PC nějaký cédéčko a chtěla bych dát na blog odkaz na stáhnutí přes rapidshare,chápu jak to udělat ale nejde mi to…jde to jenom po jedné písničce,dalo by se to udělat jako abych v jednou odkazu měla celé CD? odpověd kdyžtak na email…předem děkujuu…

Honza
21. březen 2008, 15:38

Mám dotaz…stahovat z rapidu umím ále ted jsem si koupil premium a nevím jak z něho stahovat…přihlásím se a dál už netuším jak dál. PLS poradte

Honza
21. březen 2008, 13:20

Hovada, která neumí stahovat z Rapidsharu:
Rada pro Vás: NESTAHUJTE Z NĚJ a nám ostatním to pojede líp.
Kdo je tak tupý, že neumí trochu anglicky nebo neumí stáhnout soubor jinde nebo se snad někde ptá na rady, co kde stáhnout a podobně?
RAPIDSHARE není zdaleka nejlepší z čeho se dá stahovat, ale to hovada jako vy nikdy nepochopí. Jste líný malý smradi, který chtěji všechno hned a zadarmo. Nesnášim tuhle debilní generaci.

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
21. březen 2008, 12:45

V článku tohle ale napsané je, drkote…

Stačí jen číst – co se může stát…

Máš sdílenou IP adresu, takže stačí nějaký borec, který má softík na stahování z free rapidu a v okamžiku, kdy uplyne časový odpočet, tak software je samozřejmě rychlejší než tvůj pomalý refresh ;)

Máš smůlu, kup si premium účet, stojí pár stovek.

drkot
21. březen 2008, 12:30

Nazdar!
Je pěkné, že je tu člának, ja kstahovat přes RS, jenže nepomohl stejně.
Jen jednou se mi podařilo něco stáhnout přes RS.
Vždy mi to napíše:

You have requested http://rapidshare.com/files/něco.rar (104857 KB).

You have reached the download-limit for free-users. Want to download more?
Get your own Premium-account now! Instant download-access! (Or wait X minutes)

A X bývá přes 100.
Když počkám do konce odpočtu, (musím aktualizovat, abych viděl, kolik zbývá), zbývá minuta, znovu aktualizuji a napíše mi to znovu tu hlášku s novými 110 minutami.

(To jednou, jak se mi povedlo, objevilo se zbývá 2.1 minut a postupně se desetiny ubíraly, až to stáhnout šlo. Jen jednou.)

Tak co tedy?

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
17. březen 2008, 10:06

Jakých 180 Kč? Není rozumnější si koupit roční premium účet za nacelých 1400? Si to spočťte, jak je to levné.

Jindra
17. březen 2008, 05:36

Cena za mesic pod 180 kacek. Co resit ?

rostik
15. březen 2008, 18:23

Pokud stahuju z rapidshare a jde kliknout na odkazovou adresu, tak je vše v pořádku. Ale pokud nejde kliknout a adresu zadám ručně, tak nic. Poradí mi někdo prosím?

nfsc
13. březen 2008, 22:41

Ahoj, neví někdo heslo na rozbaleni need for speed carbon

Cgn
11. březen 2008, 09:41

Než začnete něco stahovat, zjistěte si heslo. Obvykle se nachází někde u odkazů na soubory. Na rozbalení zkuste winrar. Lepení v Total Commanderu někdy nefunguje správně. Nejde-li soubor rozbalit a hlásí chybu u nějakého RARu, stáhněte si dotyčný rar znovu. Většina z vás na tom není odborně tak dobře, abyste se snažili Rapida nějak obejít. Pokud nejste správce sítě, máte opravdu malé šance. Zaplaťte si Premium.

Stahování souborů není trestné. Trestné je poskytovat nelegální obsah dalším osobám. Pozor na dětskou pornografii. Za to se jde sedět, jen se vám to objeví na disku.

Mějte aktualizovaný antivirus a antispyware. A nebojte se Firefoxu. Hlavně nepropadejte panice! :-)

Honza
7. březen 2008, 20:44

Ahoj, já mám stejný problém jako Martin. Píše te Please, enable javascript, i když ho mám zcela určitě povolený. dík

Veru
7. březen 2008, 20:43

Ahojky jsem na tm stejně /ERROR: Please enable JavaScript./ nevíte někdo co s tím?

martin
7. březen 2008, 20:35

Ahoj,prosím o radu. V rapidu mě to začalo psát Please enable JavaScript, předtím mě to fungovalo bez problémů, nevíte v čem je problém? Díky

kkacaa
6. březen 2008, 21:35

Ahoj, nemáte někdo link na 11. díl 4. série? už jsem viděla všech 10 předchozích a ten 11. nemůžu nikde najít.. tak pokud někdo víte, prosím napište:)

Miloš
6. březen 2008, 21:34

Prosím poraďtě, jde stáhnout z rapid. celý titul najednou, většinou osm, pokud ano, tak jak. Díky

Gift
27. únor 2008, 02:26

asi jedina možnost
http://rapidshare.com/files/95223439/HOW_HACK_RAPIDSHARE_english.rar

Altan
25. únor 2008, 12:26

Co najdete na usd.hu.cz … ?
Aktuální verzi USDownloaderu.
Automatiku na edisk.cz
Pluginy na české a slovenské filehostingy:
upnito.sk iskladka.cz
Může toho být i víc. Záleží jen na vás :-)

chosef
22. únor 2008, 23:09

cau lenca,ja to rozbaluju alzipem v pohode,stahni si ho a bude to ok-)

Lenča
20. únor 2008, 00:34

Ahojky, stáhla jsem si něco z RapidShare, ale nejde mi to rozbalit ve WinRaru, pořád mi to hlásí, ze to chce nejaky volume, vážně nevím, o co se jedná. Asi byla chyba, kdyz jsem pri stahování z Rapidu zadala: otevřít místo uložit,fakt se v tom nevyznám. Poradí někdo? Díky!

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací