Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Jak stahovat z RapidShare?


Jak stahovat z RapidShare?

Autor: Jiří Melčák  |  17. březen 2006  |  zobrazeno: 817 721×  |  564 komentářů

Obrázek č.1 - Klikněte na tlačítko FREEVzhledem k doslova brutálnímu nárůstu dotazů, kterými mě doslova dnes a denně zasypáváte, kdy se ptáte přes ICQ, jak stahovat ze serveru RapidShare, jsem se rozhodnul tomu učinit přítrž a napsal jsem tento jednoduchý návod, na který budu všechny bez milosti odkazovat. Musíte pochopit, že vysvětlovat každou hodinu někomu, byť tak jednoduchý princip, jak stahovat, je zcela neúnosné a vyčerpávávající. Človíčci jsou často pak na druhém konci ICQ dokonce uraženi, když jim podám velmi stručný návod a oni ho ani přesto nejsou schopni pochopit, pak už chytám nerva. Proto čtěte:

  1. Když se dostanete na server RapidShare, první co musíte udělat je, že v tabulce (obrázek č.1) kliknete na tlačítko FREE. Tím se dostanete na další stránku.
  2. Na další stránce se přibližně uprostřed objeví časový odpočet (obrázek č.2), díky němuž si "rezervujete" download tiket. Časový odpočet se odpočítává od maximálně 50 vteřin dolů.
  3. Až odpočet skončí, objeví se obrázek, na němž je vyobrazena kombinace čísel a písmen (obrázek č.3). Tuto kombinaci zadejte do vlevo zobrazeného pole a klikněte na tlačítko Download... Před klikem na download máte možnost vybrat ze dvou serverů, odkud se soubor stáhne. Povětšinou je skutečně jedno, jaký máte vybraný (více viz zvětšený obrázek č.3).

POZOR !! Rapidshare změnil systém pro stahování dat

Je to nějaký čas, co Rapidshare změnil captchu a nyní se vám objevuje 6-8 znaků, přičemž políčko umožňuje zadat jen 4 znaky. Jak na to se dočtete v novém návodu.

POZOR !!

 Obrázek č.2 - Časový odpočet pro rezervaci download tiketu
Obrázek č.2

 

 Obrázek č.3 - Opište kombinaci do pole a klikněte na download
Obrázek č.3

CO MŮŽE NASTAT?

  1. Stahování je omezeno na jedno stažení v časovém limitu plus mínus 70 minut. Toto omezení je možné změnou IP adresy (viz níže).
  2. Pokud se vám nezobrazí odpočet, pak z vaší IP adresy již vy nebo někdo jiný, kdo má stejnou IP adresu stahuje. Pokud tedy máte neveřejnou IP adresu (např. kabelová televize), budete mít velký problém něco stáhnout, resp. čekat na download tiket a v té pravé vteřině stihnout opsat kombinaci. V takovém případě se poohledněte po nějakém programu na změnu proxy (např. Hide IP) nebo využít nějaký specializovaný Link Grabber.
  3. Pokud se vám objeví odpočet, vy opíšete kombinaci a kliknete na download a nic se neděje, pak vězte, že někdo z vaší IP adresy byl rychlejší...

Přeji pevné nervy a doufám, že i mé nervy si na chvíli odpočinou od dotazů, jak stahovat z Rapidu...

Štítky: Internet


Komentáře

Rosťa
1. srpen 2007, 01:12

Umím stahovat z rapidu grátis, rád se podělím…návod na bazz81@seznam.cz :)

klick
29. červenec 2007, 22:17

Ahoj lidičky…hele objevil jsem prográmek rapidown, možná už se o něm někdo zmínil. Mám s ním ale problém. Je to sice prográmek, u kterého nemusíte čekat na nějaké další soubory filmu (klidně si do něj můžete naházet všechny najednou a vesele stahovat všechny), ale jaksi mi to vykopne, po nějaké době úplně ze serweru Rapid. Přesně je to tak, že když něco sosnu, tak mi to za určitou dobu přestane stahovat a konec. Pro ten den útrum!!!! Co s tim…????

Hynas
25. červenec 2007, 17:25

LIdi kde se to stahuje????????

xxx
25. červenec 2007, 07:43

podivejte se na muj web

Quido
24. červenec 2007, 09:29

Já pořídil na www.shareshop.cz a super!

pva5
17. červenec 2007, 21:37

to čeština

Češtinu dáš do filmu tak, že si stáneš titulky :)

Karolína
15. červenec 2007, 15:05

Můžete mi prosím poradit, když dám free nikde se mi neobjeví odpočítávající čas, tudíž to nejde stáhnout.Můžete mi poradit? Děkuji

mat
14. červenec 2007, 10:10

to Johnyz
Omlouvám se.Klidně ten můj příspěvek smázni.
Chtěl jsem jen nas**t lokiho.

čeština
13. červenec 2007, 23:28

Ahoj.Prosím může mi nekdo poradit jak dát do filmu češtinu? dík

Redaktor ovsem.net Johnyz
13. červenec 2007, 20:12

tak a dost. Ještě jeden podobný příspěvek ve stylu Lokiho a Mata a budu všechny mazat. Sice konkurence je zdravá (referentem chce být každý), ale komentáře na tomto serveru mají sloužit k něčemu jinému. Příspěvky / nabídky na registrace do těchto pofiderních systémů přidávejte forum.czemoney.com – sem to odteďka nepatří.

mat
13. červenec 2007, 17:55

to loki
jsi se spletl,ta registrace je na
*smazáno*

_anti
13. červenec 2007, 12:25

mám stejný problém..

Louskáček
12. červenec 2007, 14:04

Zdar….píšete že musíte čekat na Rapidu na další stahování hodinu,ale mně to klidně ukáže i 350 minut :-( a když si změním IP přes Hide platinu,tak žádná změna…čím to? díky

loki
11. červenec 2007, 11:32

smazáno

Redaktor ovsem.net Johnyz
10. červenec 2007, 14:40

ani ne, máme premium účty. Cheš-li nějaký z nich získat, tutaj je návod: http://penize.kerolajna.com/

Peníze vyděláváš na reklamě, potom je převedeš na tvůj účet paypal (zdarma) a potom přes něj platíš rapidshare …

Static_
10. červenec 2007, 13:14

když stahuju z rapidu, musím čekat minimálně 100-300 minut.. když to dojde po těch několika hodinách na nulu a mělo by se tam objevit pole pro opsaní kodu, tak se někdy ani neobjeví a odpočítává to znovu třeba od 200 minut.. nevíte kde je chyba?? čekáte taky tak dlouho?

lada
9. červenec 2007, 17:50

kdyz se zaregistrujete z tohoto odkazu nemusite cekat na rapidshare ale budete stahovat prez premium je to hned vedle toho free ja osobne to mam 2 dny a uz mam 57 dolaru a uz pri 75 dolarech si to muzete prevest a zaplatit si premium ucet na rapidshare.A fakt to funguje.je to nej….......................

leo.sek
8. červenec 2007, 01:24

http://rapidshare.com/files/34847058/cisla.rar

pozor fake…..zadna cisla na premium account, ale par fotek blondate kocicky, co si strka banan do p*cky s nejakym komentarem o honeni….napada me neco o debilite.

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
7. červenec 2007, 10:54

File not found – znamená, že soubor je smazán, takže žádná chyba ani něco podobného. Prostě soubor buď uploader sám smazal nebo soubory byly nelegální a byly smazány provozovatelem.

didi
7. červenec 2007, 10:13

Dobrý den.Čtu že už na to nemáte nervy ale mě se když stahuju z rapidu ani neobjeví FREE a když zmáčknu na odkaz tak mi to napíše file not found..co mám dělat???

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací