Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Jak stahovat z RapidShare?


Jak stahovat z RapidShare?

Autor: Jiří Melčák  |  17. březen 2006  |  zobrazeno: 817 685×  |  564 komentářů

Obrázek č.1 - Klikněte na tlačítko FREEVzhledem k doslova brutálnímu nárůstu dotazů, kterými mě doslova dnes a denně zasypáváte, kdy se ptáte přes ICQ, jak stahovat ze serveru RapidShare, jsem se rozhodnul tomu učinit přítrž a napsal jsem tento jednoduchý návod, na který budu všechny bez milosti odkazovat. Musíte pochopit, že vysvětlovat každou hodinu někomu, byť tak jednoduchý princip, jak stahovat, je zcela neúnosné a vyčerpávávající. Človíčci jsou často pak na druhém konci ICQ dokonce uraženi, když jim podám velmi stručný návod a oni ho ani přesto nejsou schopni pochopit, pak už chytám nerva. Proto čtěte:

  1. Když se dostanete na server RapidShare, první co musíte udělat je, že v tabulce (obrázek č.1) kliknete na tlačítko FREE. Tím se dostanete na další stránku.
  2. Na další stránce se přibližně uprostřed objeví časový odpočet (obrázek č.2), díky němuž si "rezervujete" download tiket. Časový odpočet se odpočítává od maximálně 50 vteřin dolů.
  3. Až odpočet skončí, objeví se obrázek, na němž je vyobrazena kombinace čísel a písmen (obrázek č.3). Tuto kombinaci zadejte do vlevo zobrazeného pole a klikněte na tlačítko Download... Před klikem na download máte možnost vybrat ze dvou serverů, odkud se soubor stáhne. Povětšinou je skutečně jedno, jaký máte vybraný (více viz zvětšený obrázek č.3).

POZOR !! Rapidshare změnil systém pro stahování dat

Je to nějaký čas, co Rapidshare změnil captchu a nyní se vám objevuje 6-8 znaků, přičemž políčko umožňuje zadat jen 4 znaky. Jak na to se dočtete v novém návodu.

POZOR !!

 Obrázek č.2 - Časový odpočet pro rezervaci download tiketu
Obrázek č.2

 

 Obrázek č.3 - Opište kombinaci do pole a klikněte na download
Obrázek č.3

CO MŮŽE NASTAT?

  1. Stahování je omezeno na jedno stažení v časovém limitu plus mínus 70 minut. Toto omezení je možné změnou IP adresy (viz níže).
  2. Pokud se vám nezobrazí odpočet, pak z vaší IP adresy již vy nebo někdo jiný, kdo má stejnou IP adresu stahuje. Pokud tedy máte neveřejnou IP adresu (např. kabelová televize), budete mít velký problém něco stáhnout, resp. čekat na download tiket a v té pravé vteřině stihnout opsat kombinaci. V takovém případě se poohledněte po nějakém programu na změnu proxy (např. Hide IP) nebo využít nějaký specializovaný Link Grabber.
  3. Pokud se vám objeví odpočet, vy opíšete kombinaci a kliknete na download a nic se neděje, pak vězte, že někdo z vaší IP adresy byl rychlejší...

Přeji pevné nervy a doufám, že i mé nervy si na chvíli odpočinou od dotazů, jak stahovat z Rapidu...

Štítky: Internet


Komentáře

NUT
17. březen 2007, 20:22

prosim poradi nekdo jak si urychlit cekani ja totiz po kazdym stahnuti souboru cekam 144min dik

dejf
16. březen 2007, 18:04

da se programem hide ip obejit rapid?

Oliver
15. březen 2007, 21:44

To Jarda: vážně mega odkaz….moooooc díky…..

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
13. březen 2007, 23:06

Ta IP adresa se dá zase změnit znovukliknutím na ikonku v systrayi. Toť vše.

Pete
13. březen 2007, 23:04

Po nainštalovaní Hide IP Platinum nemôžem sťahovať z Rapidu,lebo mi zmenil asi Hide IP adresu na 62.168.86.186,čo je nejaká China,trojana nemám,poraďte…

Jarda
12. březen 2007, 18:02

http://rapidshare.prodejce.cz/ceny.php
Docela dobrej odkaz tak ho zkoukněte

Duda
11. březen 2007, 21:03

vytvoril sem starnky pojednavajici o tomto servru a jak stahovat jestli chcete nakouknete www.dudapages.kx.cz

Lobo
11. březen 2007, 18:49

Ad: vyhledávání.

www.rapidshared.org

najde vám to spooustu souborů na rapidshare. Já tam seděl 5 hodin, ale to co jsem hledal jsem nenašel. Ale pokud máte čas si s tím pohrát, základy angličtiny a trpělivost, zkuste.

Jarda
11. březen 2007, 15:07

Zdar nevíte někdo proč vždy když stahuji z rapidshare tak se mi stáhne jenom cca 40mb nikdy se to nedostahuje celé.nikdo mi zatím nedokázal poradit jak to zpravit. jestli někdo víte jak tento problém výřešit tak mi napište všem
děkuji za odpověď

Fabro
10. březen 2007, 17:00

jj diky moc ale melo by to byt vice jak 100Mb pac je to malo ale neda se nic delat ale dobre si to vysvetlil :D

mikimikimiki
9. březen 2007, 08:47

Stáhl jsem si nejnovější verzi tohoto programu,nainstaloval podle návodu ve windows 98.Po spuštění mi to nahlásí error a neplatný plugin.tak mi to hlaí u všech pluginů (jsou staženy aktualní).Po odklikání se program spustí , ale nic v nem nefunguje, ani aktualizace.Dám si zobrazit log a je tam “x GET Error: canť resolve hostname to IP address”.Poraďte někdo co s tím,popis mi pošlete prosím na email,děkuji.

@ACP
7. březen 2007, 22:27

aktivuj direct downloads, přihlas se přes ie a naházej adresy do čehokoli, co umí stahovat

Julian
6. březen 2007, 21:32

brtník napsal
Ty nefunkční rar archívy nejsou nefunkční ale zaheslovaný – trochu blbě to píše že archiv je poškozený ale není to většinou pravda———————————-
No a jaké je teda to heslo?

Rači asi s tama nestahovat.

ACP
5. březen 2007, 15:46

Nevíte o programu, ze kterýho můžu stahovat z Rapidshare.com přes premium účet aniž bych u toho musel sedět??? RapGet 1.26 nefunguje ;-(

brtník
2. březen 2007, 14:13

Ty nefunkční rar archívy nejsou nefunkční ale zaheslovaný – trochu blbě to píše že archiv je poškozený ale není to většinou pravda

Michal
2. březen 2007, 01:50

ahoj. Zkoušel jsem už snad desítky věcí, jak na ten začarovaný server vyzrát. Už jsem myslel, že mám skoro vyhráno, když se mi podařilo stáhnout z www.rapidown.com.br (brazílie) jeden program v portugalštině, který byl schopen dle návodu stahovat i více linků najednou bez premium-account. šel sice okolo 20kb/s ale i tak by se to vyplatilo. Bohužel stahoval jen nefunkčí rar archvi. Kolega ze článku 105 má pravdu. na rapidshare.de stačí jen SSL knihovna. navíc je zde jeden program, který Vám free downloaderům za rapidu usnadní práci. USDownloader je program(http://www.stahuj.cz/internet_a_site/download_manazery/universal-share-downloader/?g[hledano]=rapidshare%204.3&g[oz]=1.3.4&g[up]=Beta+8 který neovlivní čekání, ale sám se soustavně snaží dostat na rapid.de megaupload.com nebo i na nahraj.cz a sám řídí stahování. Bez opisování kodu vám pak nakonec stáhne ty linky, které mu předhodíte. Problém je z rapidshare.com. Zde vám ukáže vždy po uplynutí čekací lhůty okénko “vložit kod” , který když opíšete už se vás víc neptá. Jinak si na tento program nemůžu stěžovat. Ještě kdo ovládáte čachry s Proxy zkuste program Grabber.

Remote
28. únor 2007, 22:09

Zkus novější verzi WinRaru – mě to pomohlo…

Petr
28. únor 2007, 12:58

Zdravím, po stažení z Rapidshare, např. 6x soubor RAR chci extrahovat a stále to hlásí chybu – soubor poškozený.
Stává se mi to pravidelně. Nevíte v čem je problém?

Milan
25. únor 2007, 12:41

Skvělý návod jak stahovat z rapidshare ! http://jak-stahovat-z-rapidshare.webgarden.biz

Kung
22. únor 2007, 10:26

No tak lidi, to se tu nenajde nikdo, kdo by pochopil princip zobrazování zabezpečného kódu??? U Rapidshare.de se domnívám, že obrázek s kódem se zobrazuje na SSL, ale u domény com je to podle mne jinak, ale jak?? Řešim tuhle problematiku již docela dlouho, bojuju s našimi IT a snažim se být vždy o krok dopředu, což se mi zatim daří, ale toto je pro mě fakt taková záhadná záležitost. Nepatřim mezi ty, kdo by mají potěšení ze zplaceného účtu kdekoliv, ne že by to bylo tak nedostupné, ale patřím mezi ty, kdo když se jim nepodaří zabezpečný login pokořit, tak se v klidu nevyspí... Vězte, že kdybych tuto stránku neměl na “blacklistu”, tak už bych na to asi přišel, ale otvírat vše přez různé proxiny, o kterých ani pořádně nevíte, jak přesně fungují, jak jsou nastavené, jaké porty mají přístupné, jo to je už jiná sranda:-)

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací