Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Jak stahovat z RapidShare?


Jak stahovat z RapidShare?

Autor: Jiří Melčák  |  17. březen 2006  |  zobrazeno: 817 717×  |  564 komentářů

Obrázek č.1 - Klikněte na tlačítko FREEVzhledem k doslova brutálnímu nárůstu dotazů, kterými mě doslova dnes a denně zasypáváte, kdy se ptáte přes ICQ, jak stahovat ze serveru RapidShare, jsem se rozhodnul tomu učinit přítrž a napsal jsem tento jednoduchý návod, na který budu všechny bez milosti odkazovat. Musíte pochopit, že vysvětlovat každou hodinu někomu, byť tak jednoduchý princip, jak stahovat, je zcela neúnosné a vyčerpávávající. Človíčci jsou často pak na druhém konci ICQ dokonce uraženi, když jim podám velmi stručný návod a oni ho ani přesto nejsou schopni pochopit, pak už chytám nerva. Proto čtěte:

  1. Když se dostanete na server RapidShare, první co musíte udělat je, že v tabulce (obrázek č.1) kliknete na tlačítko FREE. Tím se dostanete na další stránku.
  2. Na další stránce se přibližně uprostřed objeví časový odpočet (obrázek č.2), díky němuž si "rezervujete" download tiket. Časový odpočet se odpočítává od maximálně 50 vteřin dolů.
  3. Až odpočet skončí, objeví se obrázek, na němž je vyobrazena kombinace čísel a písmen (obrázek č.3). Tuto kombinaci zadejte do vlevo zobrazeného pole a klikněte na tlačítko Download... Před klikem na download máte možnost vybrat ze dvou serverů, odkud se soubor stáhne. Povětšinou je skutečně jedno, jaký máte vybraný (více viz zvětšený obrázek č.3).

POZOR !! Rapidshare změnil systém pro stahování dat

Je to nějaký čas, co Rapidshare změnil captchu a nyní se vám objevuje 6-8 znaků, přičemž políčko umožňuje zadat jen 4 znaky. Jak na to se dočtete v novém návodu.

POZOR !!

 Obrázek č.2 - Časový odpočet pro rezervaci download tiketu
Obrázek č.2

 

 Obrázek č.3 - Opište kombinaci do pole a klikněte na download
Obrázek č.3

CO MŮŽE NASTAT?

  1. Stahování je omezeno na jedno stažení v časovém limitu plus mínus 70 minut. Toto omezení je možné změnou IP adresy (viz níže).
  2. Pokud se vám nezobrazí odpočet, pak z vaší IP adresy již vy nebo někdo jiný, kdo má stejnou IP adresu stahuje. Pokud tedy máte neveřejnou IP adresu (např. kabelová televize), budete mít velký problém něco stáhnout, resp. čekat na download tiket a v té pravé vteřině stihnout opsat kombinaci. V takovém případě se poohledněte po nějakém programu na změnu proxy (např. Hide IP) nebo využít nějaký specializovaný Link Grabber.
  3. Pokud se vám objeví odpočet, vy opíšete kombinaci a kliknete na download a nic se neděje, pak vězte, že někdo z vaší IP adresy byl rychlejší...

Přeji pevné nervy a doufám, že i mé nervy si na chvíli odpočinou od dotazů, jak stahovat z Rapidu...

Štítky: Internet


Komentáře

Alex
22. únor 2007, 09:49

TO JE ALE…............ A KDE TO FREE A TAK JE ŽE?

Redaktor ovsem.net Johnyz
21. únor 2007, 18:28

to je na naše návštěvníky moc těžký dotaz, tady se řeší dotazy typu komentář 97 :(

Kung
21. únor 2007, 16:04

Jo lidi, vše o čem píšete je i není tak úplně pravda. Já bych spíš potřeboval poradit s trochu jinou věcí. Na firemní síti (proxy server), kde se pohybuju prakticky celý dny jsou samozřejmě všechny stránky podobný rapidsharu zabloklý. Na všechno používám různý anonymní proxiny. Na Rapidshare musí samozřejmě být CGI Proxy, nechápu ovšem, jakým způsobem funguje zobrazování bezpečnostního kódu , aby mohlo být zahájeno stahování. Většina, ale fakt drtivá většina proxin ten kód nezobrazí, takže smůla. Všechny proxy, který používám na share jsou CGI nebo SSL, ale jenom tak jedno procento z nich jsou schopný ten kód zobrazit. Takže můj dotaz zní – na základě čeho se ten kód zobrazuje, jaké zabezpečení???

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
21. únor 2007, 15:19

Mám tucha, že něco takového je… ALE... položím ti záludnou otázku… Na co ti budou archivy, ke kterým nemáš hesla, he?

Už chápeš, že vyhledávání nemá ani hlavu ani patu?

Emfa
21. únor 2007, 14:59

Dá se na RapidShare vyhledávat, nebo jsem závislý na to tom, že někde seženu-nebo od někoho- odkaz na stahování z RS?

mega-LOL
15. únor 2007, 18:03

pane LOL mýlíte se. Vaše IQ sotva dosahuje IQ bublajícího O2 telefonu s červeno zeleným displejem. Existuje samozřejmě třetí a čtvrtá cesta, ale jednoduše – kdo nečte, neví. Ale já budu tak hodný a prozradím vám obě tyto možnosti. Rapidshare, ačkoliv se to nezdá, tak je to zkratka triárního kódu pro naši nejvyšší horu – Sněžka.
Pokud byste alespoň z části sledovali každé ráno panoramata na ČT2, tak byste věděli o skrytých akcích rapidshare a to třeba, že kdo vyleze do konce února na sněžku, dostane účet na rapidshare zdarma na celý měsíc. Čtvrtá cesta je taková trochu nejistá, ale při notné dávce trpělivosti se nakonec vyplatí. Napiš
na icq 354894288 číslo tuto větu – Co je rapidshare ? Pokud ti někdo odpoví, máš vyhráno. Pokud ne, je třeba pokus opakovat. Ne vždy se to podaří, toto icq je hodně vytížené, ale časté opakování této věty se vyplatí a nakonec přinese své plody. Ale pozor, icq číslo se často mění, proto, když nefunguje anebo nenalezne uživatele, je třeba zaměnit poslední dvojčíslí. Poslední číslo musí být sudé !

LOL
15. únor 2007, 16:57

Nejlépe přes webový prohlížeč. Byly ovšem zaznamenány pokusy, kdy se tam jedinci pokoušeli dostat pomocí prostředků hromadného ničení a zaútočili fyzicky na centrální server Rapidshare… Musíš si vybrat, jakou cestou se chceš vydat. Osobně volím cestu nejmenšího odporu, tedy webový prohlížeč. Není to moc náročné a nebolí to tak, jako placení daní.

Sejk
15. únor 2007, 16:44

jak se na RapidShare dostanu?

simson
13. únor 2007, 11:39

kde je sakra IP adresa

aaa
12. únor 2007, 19:57

hale uz sem si to stahnul a nejde mi to otevrit porad te mi diky

andy
11. únor 2007, 18:15

nj,ale já mám úplně jinej problém s rapidshare než ten kterej tu je nsapsanej

sup
10. únor 2007, 18:06

Mě se to taky nedotahovalo. Měl jsem nainstalovanej Free download manager a tahal jsem to přes něj. Na něčí radu jsem si místo tohodle programu naistaloval USdownloader a teď všechno paradáně šlape. Tak to může být taky tím

johny
10. únor 2007, 12:57

Zdar já když stahuji z rapidshare tak se mi to nikdy nedostahuje čim to je dojde to asi jen tak do poloviny a konec předem dík za odpověď už mě to trapí docela dlouho.Vyskoušel jsem už skoro všechno a stále nic

Dany
9. únor 2007, 17:57

a jak si mam asi zaplatit PAYPAL dyš tam neni česká vlaječka co?? PLS, dyštak ajsko 215-496-114

Borec
7. únor 2007, 00:34

existuje nějaký vyhledávač těch odkazů na rapidshare, megaupload, ... , (třeba jako se dají normálně hledat torrenty na trackerech), nebo se to všechno hledá jenom přes google?

Václav Sedláček
5. únor 2007, 17:13

Premium účty můžete zakoupit ZDE ->rapidshare.prodejce.cz

sup
5. únor 2007, 15:53

Když stahuju třeba film z rapidshare přes free download manager, tak se mi asi za 5 sekund stáhne zabalený soubor, když ho chci rozbalit, tak mi to píše ” nenalezeny žádné achívy ”. Kde je chyba ??? Díky za pomoc

ondra
4. únor 2007, 16:39

kdo mi poradí jak ,jak dát dohromady film po stažení z rapidsh.,ale nestáhly se mi winrary,ale soubory am,takový čtverce,jako titulky_

nevim
3. únor 2007, 20:44

jak všechno stáhnu no tak co mam pak udelat dal aby mi to jelo

Avis
2. únor 2007, 11:51

Zdarec, hele znate www.secure-tunnel.com? Vpravo nahore je okno kam se zkopne URL z fora na rapid a da se ‘Surf anonymously’. Melo by jit stahovat bez cekani ale pise se tam: ‘ERROR: Please enable JavaScript’ a i kdyz povolim v prohlizeci javascript tak to furt pise….
Myslim si ze by to mohlo bejt good, jenom kdyby nekdo kdo tomu vic rozumi na to prisel… Proto to sem hazim, tak az nekdo na neco pridete, hodte sem answer .))

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací