Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Jak stahovat z RapidShare?


Jak stahovat z RapidShare?

Autor: Jiří Melčák  |  17. březen 2006  |  zobrazeno: 817 720×  |  564 komentářů

Obrázek č.1 - Klikněte na tlačítko FREEVzhledem k doslova brutálnímu nárůstu dotazů, kterými mě doslova dnes a denně zasypáváte, kdy se ptáte přes ICQ, jak stahovat ze serveru RapidShare, jsem se rozhodnul tomu učinit přítrž a napsal jsem tento jednoduchý návod, na který budu všechny bez milosti odkazovat. Musíte pochopit, že vysvětlovat každou hodinu někomu, byť tak jednoduchý princip, jak stahovat, je zcela neúnosné a vyčerpávávající. Človíčci jsou často pak na druhém konci ICQ dokonce uraženi, když jim podám velmi stručný návod a oni ho ani přesto nejsou schopni pochopit, pak už chytám nerva. Proto čtěte:

  1. Když se dostanete na server RapidShare, první co musíte udělat je, že v tabulce (obrázek č.1) kliknete na tlačítko FREE. Tím se dostanete na další stránku.
  2. Na další stránce se přibližně uprostřed objeví časový odpočet (obrázek č.2), díky němuž si "rezervujete" download tiket. Časový odpočet se odpočítává od maximálně 50 vteřin dolů.
  3. Až odpočet skončí, objeví se obrázek, na němž je vyobrazena kombinace čísel a písmen (obrázek č.3). Tuto kombinaci zadejte do vlevo zobrazeného pole a klikněte na tlačítko Download... Před klikem na download máte možnost vybrat ze dvou serverů, odkud se soubor stáhne. Povětšinou je skutečně jedno, jaký máte vybraný (více viz zvětšený obrázek č.3).

POZOR !! Rapidshare změnil systém pro stahování dat

Je to nějaký čas, co Rapidshare změnil captchu a nyní se vám objevuje 6-8 znaků, přičemž políčko umožňuje zadat jen 4 znaky. Jak na to se dočtete v novém návodu.

POZOR !!

 Obrázek č.2 - Časový odpočet pro rezervaci download tiketu
Obrázek č.2

 

 Obrázek č.3 - Opište kombinaci do pole a klikněte na download
Obrázek č.3

CO MŮŽE NASTAT?

  1. Stahování je omezeno na jedno stažení v časovém limitu plus mínus 70 minut. Toto omezení je možné změnou IP adresy (viz níže).
  2. Pokud se vám nezobrazí odpočet, pak z vaší IP adresy již vy nebo někdo jiný, kdo má stejnou IP adresu stahuje. Pokud tedy máte neveřejnou IP adresu (např. kabelová televize), budete mít velký problém něco stáhnout, resp. čekat na download tiket a v té pravé vteřině stihnout opsat kombinaci. V takovém případě se poohledněte po nějakém programu na změnu proxy (např. Hide IP) nebo využít nějaký specializovaný Link Grabber.
  3. Pokud se vám objeví odpočet, vy opíšete kombinaci a kliknete na download a nic se neděje, pak vězte, že někdo z vaší IP adresy byl rychlejší...

Přeji pevné nervy a doufám, že i mé nervy si na chvíli odpočinou od dotazů, jak stahovat z Rapidu...

Štítky: Internet


Komentáře

lllll
31. leden 2007, 15:41

číslo na vaše icq moje480902254

misan
28. leden 2007, 19:22

prooooooooooooooooooooooosim poradte mi ,stahnu album pres rapidshare,ale neeeeeeeeeeeeeeeeeeejde mi to prehravat(proste to nejde).....pomoc tem mi proosiimm uz fakt nevim dekuju….

patrik
27. leden 2007, 14:19

kde se da zjistit nejaka proxy pro grabber? pomozte prosim

Redaktor ovsem.net Tydla
26. leden 2007, 21:33

Tak co ti v tom brání :-)

m
26. leden 2007, 19:02

hoj ja si chcu ztahnut GTA SAN ANDREAS:D

tom
25. leden 2007, 03:09

no jenom pro ty co řeši to IP ono to jde dobře poznat na www.mojeip.cz jestli je totiz stejna s interni tak je to ok … aspon me to pomaha

wh00p.
20. leden 2007, 23:14

Honza->On ti tu IP skryje a nezmění

Radek
8. leden 2007, 07:54

Poraďte mi prosím , stahování např. 50 M funguje
do 49,9M a pak se nedokončí. Musím přerušit stahování. Dík

gert
5. leden 2007, 08:48

to Gore: zpravidla je ve více `rar`balících rozdělený jeden velký soubor. Musí se stáhnout všechny a postupně. Naštěstí je stahování z rapidu dost rychlé.
To Darth Vader: S extrakcí `rar`balíků si třeba Total comander moc neporadí. Jestli používáš WinRar, stačí označit první balíček – tedy `něco01.rar`a rozbalí se to komplet. O něco chápavější a přívětivější (drag`n`drop) je ExtractNow – umí plno formátů a je s ním mén klikání.

Pepeek
4. leden 2007, 18:41

Takže pro všechny kteří si tady chtěli Premium Account na Rapidshare.com koupit přikládám odkaz-Jak zaplatit účet na Rapidshare.
tady
Sám jej mám již asi rok a za ty peníze se to určitě vyplatilo.Složí se pár lidí a máte účet,9,90€ snad na měsíc není moc…
A zbavíte se nekonečného hledání jakýchsi “zázračných” prográmků typu USD,Hide IP atd.
to Alacatazar
Dá se udělat že si někdo založí účet a pak ho používá více lidí? Je to podle IP nebo podle nicku a hesla?
Dá se,ale je třeba rozumné domluvy,pokud možno,tak by se nemělo stahovat více jak ze dvou IP najednou(odzkoušeno).RS si vyhrazuje bez upozornění uzavřít takovýto účet! Každý se přihlašuje pod stejným loginem a heslem.

Honza
4. leden 2007, 18:00

Ahoj, stáhnul jsem si HIDE IP Premium,nainstaloval, ale nevím jak si mám změnit IP adresu

Darth Vader
2. leden 2007, 16:53

Poraďte mi prosím mě to píše když to stáhnu a pak když to extrahuju že to chce cd na kterym je ten díl.co mam dělat????????

Petr
2. leden 2007, 15:50

Tak já mám jiný problém. Z fabriky se na Rapida vůdec nedostanu. Potřeboval bych nějakou HTTP odkud na to a aby šlo přes ni stahovat. Dík

Gore
2. leden 2007, 15:30

Pokud je v odkazu rapidshare více odkazů ,, rar,, dají se stáhnout najednou nebo se musí postupně. Někdy jich je tam i 10. Díky. Pokud můj dotaz někoho obtěřuje tak ať mi to promine, ale já ještě přes rapidshare nikdy nestahoval.

gert
2. leden 2007, 15:01

Lidi, lidi, já myslím, že není třeba ztrácet nervy ani odvahu. S Rapidshare je domluva, třeba někdy to chce čas. Za časů rapidshare.de jsem používal RapGet (z www.rapget.com) – bylo to bezva, vždy, když nějak zdokonalili captcha, se do týdne objevila nová verze, která ji uměla číst. Od zprovoznění rapidshare.com se nová verze neobjevila. Nevadí. Vymyslel jsem to tak, že si vždy nastřádám linky do wordpadu a jednou za dva měsíce investuji nějakých 130Kč na dvoudenní účet. Zaplatil jsem přes PayPal a tahání šlo bezvadně – takže mohu doporučit.

to Pavel: myslím, že se o problém nejedná – pokud je něco staženo v částech soubor1.rar až souborX.rar, při dekompresi první části se rozbalí i vše ostatní a vznikne jeden soubor nebo složka – což lze odvodit i ze srovnání velikosti před a po dekompresi

to DaP: US downloader je učiněná záhada… :-)

Gróf
31. prosinec 2006, 19:16

Tak s tým Rapidom je to niekedy na nervy. Keď sa ti podarí nájsť nejakú stránku a niečo čo sa dá sťahovať cez Rapid Share, tak to môže byť aj zmazané. Na to ťa upozorní hláška pre odpočítavaním sekúnd alebo len minúty. Ale v každom prípade to odpočítavanie tam musí byť, len ak by sa jednalo o nejaký malý súborík (programček). Vtedy to nabehne hneď. Zobrazí sa Ti kód a ten prepíšeš vedľa do okienka a odentruješ. A jeto. Ak by ti to nešlo napíš mi cez ICQ a tam o tom hodíme podbrobnejšiu reč.

roman
31. prosinec 2006, 17:51

Hele poradí mi někdo?
Když chci stáhnout přes rapidshare tak zadám tlačítko FREE a pak se mi objeví “The future of 1-Click Webhosting” a pak to pokračuje: Host your files with Rapidshare for free. Ale žádný odpočítávání se mi nezobrazí. Prostě nic. Poradí mi někdo, please!

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
30. prosinec 2006, 01:02

No člověk by tě běžně poslal na google… stránku s downloadem Universal Share Downloader si vygůglíš za 0.3 vteřiny… Ale jsem dobrák od kosti – Universal Share Downloader.

Snorry
30. prosinec 2006, 00:26

Kde se da stahnout ten Universal Share Downloader v1.3.3? diky

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
28. prosinec 2006, 13:02

Mám dobrou zprávu pro ty, co nevidí nikde tlačítko FREE – jak zde pár lidí popisovalo.

NEJSTE TOTIŽ NA SERVERU RAPIDSHARE !! – mrkněte na URL adresu… už to chápete?

Díky Davidovi, který mi poslal screen už chápu, proč někteří nevidí to, co by měli vidět… Mylně se domnívají, že jsou na serveru Rapidshare. Místo toho jsou například na serveru ftp2share.com, kde fungují jiná pravidla… Návod v tomhle článku je pouze pro nejpoužívanější Rapidshare.

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací