Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Jak stahovat z RapidShare?


Jak stahovat z RapidShare?

Autor: Jiří Melčák  |  17. březen 2006  |  zobrazeno: 817 725×  |  564 komentářů

Obrázek č.1 - Klikněte na tlačítko FREEVzhledem k doslova brutálnímu nárůstu dotazů, kterými mě doslova dnes a denně zasypáváte, kdy se ptáte přes ICQ, jak stahovat ze serveru RapidShare, jsem se rozhodnul tomu učinit přítrž a napsal jsem tento jednoduchý návod, na který budu všechny bez milosti odkazovat. Musíte pochopit, že vysvětlovat každou hodinu někomu, byť tak jednoduchý princip, jak stahovat, je zcela neúnosné a vyčerpávávající. Človíčci jsou často pak na druhém konci ICQ dokonce uraženi, když jim podám velmi stručný návod a oni ho ani přesto nejsou schopni pochopit, pak už chytám nerva. Proto čtěte:

  1. Když se dostanete na server RapidShare, první co musíte udělat je, že v tabulce (obrázek č.1) kliknete na tlačítko FREE. Tím se dostanete na další stránku.
  2. Na další stránce se přibližně uprostřed objeví časový odpočet (obrázek č.2), díky němuž si "rezervujete" download tiket. Časový odpočet se odpočítává od maximálně 50 vteřin dolů.
  3. Až odpočet skončí, objeví se obrázek, na němž je vyobrazena kombinace čísel a písmen (obrázek č.3). Tuto kombinaci zadejte do vlevo zobrazeného pole a klikněte na tlačítko Download... Před klikem na download máte možnost vybrat ze dvou serverů, odkud se soubor stáhne. Povětšinou je skutečně jedno, jaký máte vybraný (více viz zvětšený obrázek č.3).

POZOR !! Rapidshare změnil systém pro stahování dat

Je to nějaký čas, co Rapidshare změnil captchu a nyní se vám objevuje 6-8 znaků, přičemž políčko umožňuje zadat jen 4 znaky. Jak na to se dočtete v novém návodu.

POZOR !!

 Obrázek č.2 - Časový odpočet pro rezervaci download tiketu
Obrázek č.2

 

 Obrázek č.3 - Opište kombinaci do pole a klikněte na download
Obrázek č.3

CO MŮŽE NASTAT?

  1. Stahování je omezeno na jedno stažení v časovém limitu plus mínus 70 minut. Toto omezení je možné změnou IP adresy (viz níže).
  2. Pokud se vám nezobrazí odpočet, pak z vaší IP adresy již vy nebo někdo jiný, kdo má stejnou IP adresu stahuje. Pokud tedy máte neveřejnou IP adresu (např. kabelová televize), budete mít velký problém něco stáhnout, resp. čekat na download tiket a v té pravé vteřině stihnout opsat kombinaci. V takovém případě se poohledněte po nějakém programu na změnu proxy (např. Hide IP) nebo využít nějaký specializovaný Link Grabber.
  3. Pokud se vám objeví odpočet, vy opíšete kombinaci a kliknete na download a nic se neděje, pak vězte, že někdo z vaší IP adresy byl rychlejší...

Přeji pevné nervy a doufám, že i mé nervy si na chvíli odpočinou od dotazů, jak stahovat z Rapidu...

Štítky: Internet


Komentáře

Martii
26. říjen 2006, 17:33

prý existují nějaké accelerátory na torrenty – ať dělám co dělám stahuju jen kolem 10 KB/s

Rockman
25. říjen 2006, 20:33

To je smůla

m_atysek
11. říjen 2006, 11:06

Hey s jakou ip jde to hide ip?Prostě mi nic co tu pišete nejde…

m_atysek
11. říjen 2006, 11:06

Hey s jakou ip jde to hide ip?Prostě mi nic co tu pišete nejde…

Nonac
10. říjen 2006, 11:53

Ahoj, mně to taky blblno, ohledně: “Download-session expired. ...”. Našel jsem prográmek: “Hide IP Platinum 3.0”, kterej dokáže schoat IP. Nainstaloval jsem a spustil znovu rapidshare.de a už to šlo.

PilsenV
7. říjen 2006, 18:36

Nabízím další možnost,jak plně využít Rapidshare: jsem schopen obstarat Rapidshare premium accounty,fungující 4 až 5 dní.Bližší info na ICQ 272-248-712.

Martin
4. říjen 2006, 15:28

jo díky..tak zkusím něco jiného, snad to půjde, jenom doufám že nebudou zaheslované všechny

Redaktor ovsem.net Johnyz
3. říjen 2006, 19:10

stáhnul jsi zaheslovaný soubor … to ti může dát pouze jenom ten, který soubor nasdílel nebo ho vytvořil

Martin
3. říjen 2006, 15:48

Potřeboval bych pomoc. Stáhl jsem všechno v pohodě, ale když to chci rozbalit tak mi to napíše ať zadám heslo pro šifrovací soubro. Díky za pomoc

Nefertini
23. září 2006, 00:14

Please, jak píšeš o tom tlačítku free.. tak to tam nevidím.. dám http://rapidshare.de a vyleze mi ta The world’s biggest 1-Click Webhoster, ale co dál? Když kliknu na PREMIUM-Downloads mám tam tu tabulku, ale to Free (celý ten řádek) tam není.

Teron
22. září 2006, 17:43

Zdárek. Furt čtu jak obcházet hodinovej limit mezi stahováním a už několikrát se mi podařilo to obejít trochu jinak. Sice ne pravidelně, ale chce to jen lepší prográmek. Zkuste si najít něco, co vám odkaz na soubor na rapidsharu konvertuje na přímej odkaz, kterej můžete hodit do download manageru. Stahoval jsem total recall a na poslední část jsem použil stránku www.ibiet.com. Je fakt že pak to tam dalo temporary closed, ale vyplivne to přímej odkaz. Zatím můžu odkázat na stránky www.svetnicky.webgarder.cz, kde je v hackovacích prográmcích několik fajn sad na rapidshare a ostatní hostingy. Generátor accountů a spousta dalších a hlavně potvůrka, která prohledává rapidshare a plive linky na soubory. Good Hunting

muki
21. září 2006, 10:32

a čo tak mat premium učet a ide všetko bez problemov

lama
18. srpen 2006, 19:33

to pepíno: no pokud se nemýlím tak Free by se mělo objevit právě v buňce pod “30 days after no download…..

lama
18. srpen 2006, 03:29

Caute, hele ja vim, ze jsem asik lama, ale mame net pomerne kratce…..no a myslim si ze nemam pevnou IP adresu, ale nevim to stopro….problem ale je ze si tu IP neumim zmenit…..zkousela jsem na to stahnout nejake programy, ale vetsina se mi ani nerozbela, tak jestli mi nejaky doporucite nebo poradite neco jineho tak vam budu fakt moooooc vdecna…..

Pepíno
17. srpen 2006, 20:52

Hele mžete mi poradit co mam dělat když se mi misto toho FREE objeví 30 days after
no download!

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
13. srpen 2006, 19:33

Tak tos mě dostal :) Tohle tabulka se objeví pokaždé, když klikneš na odkaz na RapidShare. Pokud ne, pak ti to něco blokuje.

Steve
13. srpen 2006, 19:16

Nwm kde si mam vycucat tu prvni tabulku kde zvolim to free nebo premium

Meg
8. srpen 2006, 22:38

to Rosta: Když to dáš rozbalit ve winzipu, spojí se to do jednoho souboru…

Rosta
20. červenec 2006, 21:34

Muze mi prosim nekdo poradit v jedny veci.. Staknul jsem si serialy Arabely Ale jeden ted serial je na tri casti poradte mi nekdo prosim jak to pospojovat a ozivit abi to bylo funkcni. Dekuju E-mail Czechlink@seznam.cz

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
12. červenec 2006, 07:40

Z té samé stránky, kde si našla linky na RapidShare, pokud tam není, pak je to smůla.

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací