Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Kde jsi ...


Kde jsi ...

Autor: mirek  |  6. únor 2005  |  zobrazeno: 12 459×  |  Bez komentáře

T-mobileTak se jmenuje služba od T-Mobile a co jde? jste li majitelem mobilního telefonu a máte simku od T-Mobile můžete zjistit polohu vybraného telefonního čísla a na mapě se vám ukáže místo kde se osoba s mobilním telefonem nachází! Samozřejmě to není tak jednoduché, za prvé musíte být zaregistrovaní na www.t-zone.cz a mít tuto službu aktivovanou, vytvoříte si heslo pro to číslo, které chcete sledovat bez tohoto hesla nejde mobil vyhledat tím je zajištěno aby vás nesledoval kdo nemá a za druhé hledaný telefon musí mít simkartu od T-Mobile.

Osobně jsem tuto službu vyzkoušel a funguje až moc přesně po zadání hledaného čísla a hesla se vám objeví mapka kde je vyznačené místo hledaného telefonu. Pokud máte v rodině všichni T-Mobile a máte internet je potom jednoduché vyhledat např. své dítě kde se právě nachází nebo vyhledat manžela v které hospodě se nachází :-), jde to i přes WAP ale osobně jsem to nezkoušel takže nemůžu sloužit.

Štítky: Internet


Přidat komentář

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací