Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Kolik dat přeneseme?


Kolik dat přeneseme?

Autor: mirek  |  12. leden 2005  |  zobrazeno: 4 561×  |  Bez komentáře

Kolik dat přeneseme?Tak tuhle otázku jsem si musel položit také, když jsem se pídil po tom jaký internet si domů pořídit, no a jelikož jsem tuto otázku dostal v poslední době dost často je zde tento malý vysvětlující článek. Nejsem žádný stahovač jen se zajímám o data a vše co se šustne na netu i když to teoreticky nejde :-), v tabulce jsou uvedeny hodnoty přenesených dat oběma směry v týdenních cyklech tak jak je uvádí můj zprostředkovatel iol. V těchto datech je zahrnuto to co se vyžaduje od zdárně šlapajících Windows to znamená aktualizace všeho co mám od antiviru až po spyware.

U počítače sedím každý den a jelikož je zima bez sněhu dodržuji to pravidelně, takže v průměru je to 5 hodin denně mimo víkendy kde to bude jistě o něco déle. Budu rád když tímto skromným přehledem napomůžu někomu kdo zjišťuje jaký je vůbec ten denní průměr přenesených dat. Takže preferovaných 250 MB na týden od Telecomu nepřipadá v úvahu.

Štítky: Internet


Přidat komentář

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací