Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Křišťálová Lupa 2007 - nominace


Křišťálová Lupa 2007 - nominace

Autor: Jiří Melčák  |  23. srpen 2007  |  zobrazeno: 4 549×  |  7 komentářů

Křišťálová Lupa 2007 - nominaceByl vyhlášen 2. ročník ankety Křišťálova Lupa 2007, kde můžete nominovat své oblíbené projekty českého internetu ve 14 kategoriích. Pokud máte rádi server www.ovsem.net, budeme rádi pokud nás nominujete v kategorii "Specializované zpravodajství". Minulý ročník jsme zaspali, tak alespoň letos zkusíme štěstí. Kromě Specializovaného zpravodajství můžete nominovat další weby do těchto kategorií: E-shop, Webhoster, Web veřejné správy, Firemní web, Freemail, Vyhledávač, Obecné zpravodajství, Specializované zpravodajství, Zábava a bulvár, Blog, Osobnost, Projekt roku, Anticena a Komunitní projekt. Upozorním, že není nutné vyplnit všech 12 kategorií, bohatě stačí jedna - zejména ta výše zmiňovaná. A pokud byste chtěli tip na firemní web, tak si skromně dovolím poukázat na web zabývající se tvorbou webových stránek. A pro Anticenu vřele doporučuji Peprnet.cz. Nominovat můžete až do 9. 9. 2007.

Štítky: Internet


Komentáře

Redaktor ovsem.net Johnyz
31. srpen 2007, 23:45

souhlasím s tebou …

Pavla
31. srpen 2007, 22:25

Všem zabedněncům a všem, kterým všechno vadí!

Samotní organizátoři na svém webu píšou toto: Chcete uspět s vaším internetovým projektem v soutěži Křišťálová Lupa 2007? Řekněte o ní svým uživatelům. Podpořte své stránky v nominační fázi ankety.

A dále mají i bannery tyto:

A šťouralům vzkazuji toto: proč vám k…a všechno vadí. Nemáte nic jiného na práci? Zkuste si založit úspěšné stránky nebo firmu, aby jste věděli že to není jednoduché, pak už rýpat nebudete… Ano jsme ve svobodné zemi, kde každý může mít svůj názor, ale nepište prosím kraviny a myslete trošku, pište objektivní názory a komentáře a nechovejte se všichni jako paka.

Stejně to co jsem napsala prdlajs pomůže, že se vůbec namáhám

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
27. srpen 2007, 19:42

Karle, tak trochu tvou reakci nechápu. Proč bych nemohl upozornit na soutěž, která se týká i nás a říci, že pokud se lidem líbí tento server, tak nás mohou nominovat do té a té kategorie. Proč bych se nemohl snažit více zviditelnit tento server, proč? Napiš mi jediný důvod, jediný...

Ty vůbec netušíš, co za tímto serverem stojí, že je tu hrstka lidí, co tady 2 roky píše články pro lidi, které to zajímá a nikdo z nich z toho nemá ani korunu.

A pak přijdeš ty a tobě podobní, co mají populistické žvásty a nemají tušení, kolik dá práce udržet tenhle server v chodu.

Kdybys měl ty trochu te naší seběvědomosti, možná bys ses i odvážil podepsat a napsat svůj mail ;) Až budeš mít znovu chuť si vylít srdce, napiš radši článek…

Karel
27. srpen 2007, 18:20

Souhlas s Roxem. Jedna věc je upozornit na soutěž a druhá upozornit na možnost poslat hlas “pro nás” do jakési soutěže. Ale se sebevědomím vy jste nikdy neměli problém (bohužel v tom negativním slova smyslu). Mohli byste mít v logu vašeho webu charakteristickou ploutev ve tvaru trojúhelníku (bývá vidět nad hladinou)

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
24. srpen 2007, 10:04

Roxo: No stejně jako iDnes má banner pro upozornění čtenářů, že jej mohou nominovat, stejně jako desítky dalších serverů, tak i já jsem zvolil stejnou cestu. Kdyby o tom žádný ze serverů neinformoval, těžko by někdo mohl někoho nominovat. To je jako cena Zlatý slavík bez diváků, že? A moje dva tipy jsou pouze doporučení, nikoho nenutím. Každopádně, díky za názor.

Roxo
24. srpen 2007, 09:07

Ha ha ha, postavili jste se po boku třeba Hulána; ten také upozorňuje čtenáře komu má dát hlas. Abyste nedopadli stejně.

seva
23. srpen 2007, 22:09

sorry, není to k tematu, ale sakra mám tento weblog rád a vy tady dáte tak pitomou utilitku Snapshot. Je to největší pitomost co za poslední měsíce na webu sleduji. Hodně lidí to nemá tuto blbůstku rádo a já mezině patřím. Nesnáším když si pročítám článek a omylem najedu na odkaz tak mi vyskočí snapshot a překryje mi text, potom se v textu stratím a dostavam nervy! Zvažte jestli ji tady fakt chcete, udělali by jste mi radost kdyby to zmizlo. Díky za přečtení :-D

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací