Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | LOST


LOST

Autor: Milan Kvita  |  31. březen 2006  |  zobrazeno: 6 046×  |  2 komentáře

THE LOSTDocela jsem se nudil při jedné večerní konverzaci na teamspeaku, když se jeden z mých kamarádů zmínil o sériích nového seriálu LOST. Řekl jsem si, že to bude nějaká habaďůra ve stylu Vyvolení nebo Esmeralda a další takové pokusy. Nicméně mi to nedalo a stáhnul jsem si první sérii 25-ti dílů (když už tak už). Reference byly celkem dobré. Kamarád kamaráda prý odsledoval všech 25 dílů během jediného dne a že u toho málem okousal i polštář a brácha mi potvrdil to samý, že to je teďka pekelně sledovaný seriál ....

Pustil jsem si první díl, druhý o pár dní pozdějc a pořád nic. Menší seznamování s dějem, lidmi okolo atd. Třetí díl dostává zápletku a to tím stylem, že na konci máte pocit, že se musíte okamžitě začít dívat na ten další :). Do zápletky se přidávají další věci a vše postupně vylézá na povrch, tak jak ve správných seriálech má.

Abych přiblížil trošku o co se jedná - letadlo havaruje na ostrově. Pár pasažérů přežije a jelikož jsou na pustém ostrově, musejí se začít starat sami o sebe s tím, že ostrov skrývá plno záhad. Jednou jsou to divočáci, jednou záhadný signál, no jednoduše se nebudete mít čas nudit. Každý díl se částečně věnuje bližšímu seznámení jednoho trosečníka a poodhaluje jeho chování a jednání. Trosečníci jsou velmi pečlivě vybráni. Všichni jsou lidé s nějakou profesí, ať už kriminálníci, programátoři, doktoři nebo jen obyčejní lidé a jiní.

Pokud máte zájem o tento seriál, najdete jej někde na torrent anebo na dc. Všelijaké novinky, titulky, drby, další věci ohledně Lost - najdete na www.lost.cz.

Štítky: Kultura


Komentáře

Janda
13. únor 2007, 11:36

Perfektní seriál napínavý od začátku až do konce.

Jakub
4. květen 2006, 17:44

Tenhle seriál jsem začal sledovat ještě když jsem bydlel v Irsku kde běželo už spousta dílů a musím uznat že je napínavej od začátku do konce. V každém díle se divák dozví něco nového, vždy překvapujícího, co vyjde na povrch ať už o někom z pasažérů nebo třeba o některé ze záhad ostrova a hned má nutkání si pustit další díl. Můžu jen doporučit.

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací