Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Nemám rád Čecháčky


Nemám rád Čecháčky

Autor: Miroslav Tydlačka  |  24. květen 2006  |  zobrazeno: 10 357×  |  21 komentářů

Ilustrační foto :-)Tímto nadpisem reaguji na článek, jenž napsal Hulán na svém webu. Už od začatku, kdy jsem se seznámil s jeho blogem, jsem sledoval jeho nadřazenost nad námi obyčejnými lidmi. Kdy mu vadilo, že se ho někdo na něco ptá a otravuje se stupidními otazky typu poradíš mi, nejde mi to a ono, atd... Kdy si v komentářích svých urážlivých článků vybíral jen ty reakce, které ho chválí a jsou jednoznačně s jeho názorem a ostatní nekompromisně smazal.

Ovšem to, co napsal v posledním článku jen dokazuje jeho ubohost. Nebudu na obsah článku reagovat, protože to ani normálně nejde a mrzí mne jen to, že tímto článkem zase jen zviditelním jeho web.

Štítky: Společnost


Komentáře

Hujer
11. leden 2007, 18:44

Omlouvám se, nějak mi to tu blbne

Hujer
11. leden 2007, 18:42

že by cenzura zafungovala? nikde nevidím svůj předchozí příspěvek :D

Hujer
11. leden 2007, 18:32

Timhle akorát potvrzujete že má pravdu(a né že by neměl). Taky by mě nebavilo psát 100 lidem denně když by furt chtěli s něčím radit, a při návštěvnosti +-6000lidí/den je jich určitě víc. Proč ho vůbec komentujete, když je to “duševně nezdravej člověk, kterej je pod vaší úroveň”? Zatim jsem neviděl člověka kterej by měl “zdravější” názory než právě rado….

PS:”..mrzí mne jen to, že tímto článkem zase jen zviditelním jeho web..” Dlouho jsem se tak nezasmál :D

Sally
2. říjen 2006, 19:26

Zdravím všechny lidi. Asi jsem mimo mísu, ale nějakej Hulán mě ani trochu nezajímá. Toto celé mi připomíná politiku, kterou nadevše nenávidím. A jestli je to opravdu magor, tak proč se sním normální smrtelníci jako vy, zabíváte. Nejste moc političtí ???

martes
2. červenec 2006, 14:53

tak to jsi v prdeli a hlavne bez meloune a bez 300 ticic ha ha ha pro FuCkiTen

černá svině
1. červenec 2006, 23:06

tak to je škoda peněz co? sám bych na ně vsadil max dvacku :-))))

FuCkiTen
1. červenec 2006, 16:04

vyhraje brazílie veř te mi vsadil sem si na ně tři sta tsíc!!!!!!!a když to klapne tak budu mít meloun!!!!!!!

Kret33n
30. květen 2006, 07:51

DDV,
no vsak proto si ten webik udelal aby mohl zverejnit sve nazory, ne? Zrovna tak jako ja a spousta jinych … je skoda tedy ze cenzuruje tak moc komentare, ale to je take jeho vec …
... zhrnuto, podtrzeno: kazdej mame pravo na vlastni nazor, jsme konecne svobodna zeme – a to myslim vazne :-)

Michal
28. květen 2006, 20:07

Nikdy jsem ten web neviděl,ale po jeho prohlídnutí se ptám co to je – volební web ODS nebo co???
Ten autor je buď fanatik nebo vadnej!!!!

Honza Škrášek
27. květen 2006, 12:35

Nevim sice co bylo v jeho článku (podle zdejších komentářů je zřejmě již stánut..), ovšem pouhým čtením nadpisů, prohlašuji na svou čest, že pan Hulán není duševně v pořádku.

Xixao
26. květen 2006, 19:22

Cetl sem ten clanek a rek bych ze sic cenzuruje nazory ale co je dobry necenzuruje svuj nazor kdyz ho pise. Diky tomu je v tom nazor a diky tomu je zajimavej. Ale za keci proti Morave Moravence na opratku s nim:))

Jano
26. květen 2006, 11:32

hulan je morakvský Pako!!!!!!!!!!!!!!

Redaktor ovsem.net Jirka
25. květen 2006, 15:23

Mimochodem pro hlubší studii Hulánovy duše a poznání hnutí odboje proti Hulánovi přikládám zajímavé odkazy:

WELL.DELETED copyrights© Radek Hulán
Je Hulán (cenzura) nebo génius?
Je Radek Hulán opravdu Mgr.?

Mimochodem první název odkazu se velmi výstižně hodí k tomu, že Hulán článek smazal. WELL.DELETED :)

Redaktor ovsem.net Jirka
25. květen 2006, 14:57

Předpokládám, že jej stáhnul na základě nátlaku nás hloupých a blbých lidí pocházejících právě z Moravy, kteří dokážou bránit své zájmy a čest.

.::mari::.
25. květen 2006, 14:42

nezda :) opravdu uz tam ten clanek neni…

Lábus
25. květen 2006, 14:23

zdá se mi to nebo Hulán ten hrozný článek stáhnul ???

dejdis
25. květen 2006, 13:32

Teď jsem se pokusil komentovat ten jeho směšný článek. A ta cenzůra tam opravdu funguje! Celkové pojetí toho článku zavání a nebojím se to říct až přímo fašismem. S takovou arogancí a nadutostí jsem se už dlouho na netu nesetkal.
A naopak si myslím, že je dobře na tyto lidi upozorňovat. Proto aby jsme neklesly na jeho úroveň. Není špatné občas vidět i tu temnou stranu.

Redaktor ovsem.net Lenka
25. květen 2006, 11:51

Já nebudu tvrdit, že nemám ráda čecháčky a ani nebudu tvrdit, že nemám ráda moraváky. Ale budu tvrdit, že nemám ráda lidi, kteří nepracujou a bez ostychu využívají sociálních dávek. A takových lidí je dost jak na moravě tak i v čechách… Znám mnoho lidí, kteří mají dvě zaměstnání, aby uživili nejen svou rodinu, ale i právě ty břídily, kteří nepracujou. Není to trochu nespravedlivé pracovat na sebe, aby se člověk měl lépe a stát ho obere právě kvůli práce neschopným (zdechlým) lidem? POZOR, když mluvím o nezaměstnaných, tak myslím ty kteří jsou na úřadu práce již několik let, ne ty kteří práci hledají a nemůžou ji zrovna najít. A právě proto budu pravděpodobně volit ODS stejně jako Hulán, protože pokud budou u moci ČSSD, tak se stále budou mít nezaměstnaní lépe než ti co se snaží, ale přesto nesouhlasím s jeho článkem, neschopní lidé jsou v celé České republice ne jen na Moravě.

kuthy
25. květen 2006, 00:23

Hulánův blog sem objevil teprve nedávno a nezdálo se mi to tak hrozný ikdyž stím ukončením psaní se mi to zdálo jak kdyby to byla nějaká epidemie warezblog nato hulán a co VY?:-)

Jarek
24. květen 2006, 22:42

Doprovodný obrázek k Tvému článku výstižně vyjadřuje názor na Hulánův blábol…
Je krásně výstižný, 100% souhlas :-)

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací