Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Nevíte koho volit ?


Nevíte koho volit ?

Autor: Milan Kvita  |  22. květen 2006  |  zobrazeno: 5 973×  |  16 komentářů

Nevíte koho volit?Už se to blíží. Už za pár dní budeme moci dát hlas straně, které fandíme. No jo, ale co když nefandíme žádné, nerozumíme předvolebním programům, anebo jsme absolutně znechuceni situací, která tu teď je. Plakáty na každém kroku, vysoké osobnosti se mlátí na veřejnosti, média se bijou o každičkou aféru ... fuj !

Na serveru idnes.cz je vytvořena sekce týkající se voleb se stručným přehledem programů všech stran. Můžete také zkusit dotazník, který vám teoreticky pomůže při rozhodování na volby.idnes.cz. Pokud se ani potom nerozhodnete jít k volbám, vězte, že je to to nějvětší zlo, co jste mohli udělat. Je to horší než volba ODS nebo ČSSD. Je to jako když si všechny nevhozené volební lístky rozdělily z větší části právě tyto dvě strany. Proto se nad sebou hluboce zamyslete a až se za půl roku bude zvyšovat daň, odchod do důchodu, zakáže se marihuana a kouření na veřejnosti, tak nenadávejte na politiky, ale sami na sebe. Mohli jste ovlivnit svou budoucnost a vy jste to neudělali.

Štítky: Společnost


Komentáře

Majky
29. květen 2006, 18:41

CO JE TO TU ZA BLBOSTI VY BOBCI???

Johnyz
25. květen 2006, 14:42

no ok, tak co teda navrhujete. První čtyři největší jsou továrny slibotechny, zelené tu už někdo zavrhnul, takže ještě nějakých čtyři a dvacet stran :)

dejdis
25. květen 2006, 12:41

he he a pak si vyberte.no a co takhle tu to stranu :D

Redaktor ovsem.net Lenka
25. květen 2006, 12:13

No a to co předvedla ČSSD myslím je opravdu vrcholné završení předvolební kampaně. Větší blbost snad už vymyslet nejde, ale nechme se ještě překvapit. Takže podle ČSSD budeme již od mládí lidi vychovávat k tomu, aby nepracovali. Co k tomu dodat…

Redaktor ovsem.net Tydla
25. květen 2006, 06:58

Zelení každopádně vypadli z mého notýsku, s tím, že chcou zavést daň na všechna paliva pro vytápění aby se zlepšilo ovzduší, sprominutím ať s tím jdou někam. Platit ročně 25 tisíc za topení plynem + ještě nějaká nesmyslná daň fuj to nechci.

Topol
25. květen 2006, 06:31

Zelení jdou taky po penězích ,jsou to ODS na druhou
nehledě blondýna z londýna?!

dejdis
24. květen 2006, 22:02

ok. ukecal jsi mě. zkusím další pokus. snad se v parlamentu trochu zazelená :) i když jsem stále přesvědčený, že si jdou poslanci na ruku jako třeba doktoři nebo policajti.
mimochodem není ten test trochu podivně zavádějící. taky mi vyšli socani. :(

Bruce808
23. květen 2006, 15:29

Souhlas. Jakokoliv malá strana je lepší než velká. Berte to každý z vlastní skušenosti :D

Johnyz
22. květen 2006, 22:43

hluboce jsem se nad sebou zamyslel. závěr ? pořád poženu lidi k volbám. V 18-ti jsem si myslel, že taky nepůjdu k volbám, ale potom jsem slyšel jeden názor staršího muže, který mne celkem přesvědčil. Názor, že když nepůjdete volbám, je to největší zlo, pořád zastávám a nehodlám se ho vzdát. Všimněte si, že vás nenutím do žádné strany. I když mi v testu vyšlo že mám volit ČSSD, vím, že je volit nebudu. ODS a ČSSD, KSČM a KDU-ČSL jsou ti největší lháři, co opravdu jdou po penězích. Kdyby mohli, tak vám slíbí i cestu na měsíc, aby získali váš hlas. Proto půjdu do menší strany, kde se sice ten hlas neprojeví, ale rozhodně bude proti těmto čtyřem stranám. Kdybych k volbám nešel, je to jako bych dal cca 20% svého hlasu každé z těchto stran. Je to málo ? Omyl, zkuste popřemýšlet o mass-advertising a spojit si to s politikou, všechno je to o ovečkách.

dejdis
22. květen 2006, 18:06

Jste si opravdu jistí, že je tu nějaký politik pro lidi a ne jenom lidi pro politikovo koryto ? Není nakonec stejně jedno koho budete volit nebo zda budete volit? A nakonec není škoda kazit tak pěkný stránky takovou špinavostí jako je volební kampaň ? Proto se nad sebou hluboce zamysli autore !
ps: volby beru jako další pokus o demokracii. ale nevěřím.

Johnyz
22. květen 2006, 11:02

no korunku bys tomu nasadil tak, že bys mu dal onen pohlavek a on by navíc skončil obličejem v jídle :))

k ostatním : koho budete volit ???

Redaktor ovsem.net Jirka
22. květen 2006, 10:22

Velmi souhlásím s nekuřákem... Kéž by se zakázalo kouřit globálně všude… Nebo aspoň v těch restauracích, protože je fakt hnus, když jíte vytoužené jídlo a nějaký pakoš si tam zapálí cígo. To je na festovní pohlavek alá Macek. Kuřáci jsou omezení, nedokážou-li se alespoň v době oběda vzdát debilního žvára…

Redaktor ovsem.net Lenka
22. květen 2006, 10:20

S tím taky souhlasím…

nekurak
22. květen 2006, 10:07

Az se zakaze koureni a marihuana, tak budem stastny

Redaktor ovsem.net Lenka
22. květen 2006, 10:00

Ale radil, který má pravdu…

nasky
22. květen 2006, 09:46

Moc chytrej radil!!!!!!!!!!!!!!§

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací