Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Oblíbené na internetu


Oblíbené na internetu

Autor: mirek  |  12. září 2005  |  zobrazeno: 6 908×  |  5 komentářů

Narazil jsem na malý problém, když jsem jinde než na svém počítači např. při opravě PC u zákazníka chci mu představit něco ze svých oblíbených, ale ouha jak to provést. Po dnešku jednoduše zavítejte na stránku Zoohoo a vše je vyřešeno. Zde se zaregistrujete vytvoříte si své jméno a heslo a pak už jen vkládáte své oblíbené stránky, které jsou přístupné z každého počítače na světě.

ZoohooOsobně se mi tento způsob ukládání oblíbených líbí a zatím jsem nenarazil na žádnou nepříjemnost ze strany serveru, vkládání odkazů je intuitivní a nečiní potíže. Takže chcete li si vytvořit své oblíbené položky na internetu přístupné odevšad nic Vám nebrání se zaregistrovat na Zoohoo.

Štítky: Internet


Komentáře

Nofate
22. prosinec 2006, 14:01

Pozor na zoohoo! Osobne sem tam nasel 2 spusoby jak se dostat k cizim zalozkam, jede o chyby pri programovani. Proto sem smaznul vsechny svoje zalozky na serveri zoohoo.sk
Ale az dosud to bylo No1 pro mne.
Kdyby mal nedko zajem vedet o jake chyby jde, tak ma kontaktujte – soukromne to prozradim

xmilek
13. prosinec 2006, 14:03

A co takhle nějakej jednoduchej softík? Na flešce to moc nezabere a je to kdykoli k dispozici ne? Já osobně jsem si na flešce udělal oblibene.htm a je to :)

Redaktor ovsem.netAutor článku Tydla
20. prosinec 2005, 00:28

Každý máte svým spůsobem pravdu jen já si stojím za tím, že flešku vždy když někam jdu tak ji zapomenu zrovna když chci ukázat své oblíbené a za druhé co je na serveru je navždy(samozřejmě nevážně). Takže co nikdy nezapomenu je název www stránek zoohoo :-)

Redaktor ovsem.net Jirka
20. prosinec 2005, 00:28

No a o tom to přesně je, pokud nemáš někde webhosting, není asi jiné řešení než použít právě Zoohoo

Osobně mi ale i Zoohoo připadá zbytečné, neboť já mám své oblíbené uložené na flash disku, který nosím všude s sebou. A i kdyby ne, tak mám svou hlavu a to co skutečně potřebuju si pamatuji :-)

Sejvi
20. prosinec 2005, 00:27

Nebylo by lepsi si hodit na Net soubor oblibene.htm kde by jsem mel v HTML kodu vytvoreny seznam oblibenych stranek. A tedy i pristupny z jakehokoliv PC! Samozrejme beru v uvahu, ze dotycny by musel mit na Internetu sve stranky (domenu).

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací