Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Ovsem.net má nový designový kabát a nabízí nové služby


Ovsem.net má nový designový kabát a nabízí nové služby

Autor: Jiří Melčák  |  9. duben 2009  |  zobrazeno: 12 590×  |  22 komentářů

Logo ovsem.netV noci ze soboty na neděli jsme spustili novou verzi našeho serveru ovsem.net. Došlo tak ke změně, o které jsme se v redakci bavili více jak dva roky. Celkově tak po téměř 4 letech máme nový design, který, jak doufáme, se vám bude líbit a zpříjemní vám pobyt na stránkách. Mezi prvním a finálním grafických návrhem (kterých mimochodem bylo téměř 15) tak sice uběhly dva roky, ale design není rozhodně to jediné, co se zde změnilo. Mezi hlavní změny patří zejména celá nová sekce online her, kterou postupně plníme, ale již nyní si můžete zahrát stovky her, psát k nim komentáře a hodnotit je, čímž nám pomůžete vytvořit výběr těch nejlepších her. Rozhodně se na online hry podívejte a zahrajte si je.

Přepracován byl také systém komentářů, neboť u nejednoho článku jsme se dostali na hodnotu více než 500 komentářů, což velmi stěžovalo jejich procházení. Nově je tak u článků zobrazeno 20 posledních komentářů a zbytek je dostupný přes stránkování komentářů. Také byl obrácen výpis komentářů, kdy nejnovější jsou zcela nahoře a starší následují níže.

Dále jsme zřídili fórum, které je vám plně k dispozici, zejména po stránce hardwaru věříme, že vám poradíme. A v neposlední řadě ještě pracujeme na několika online nástrojích, které budou již brzo v provozu.

Osobně mám v hlavě a v rukávu ještě další překvapení, ale všeho dočasu ;) Musím si na chvíli oddechnout a oslavit, že minimálně po stránce designu webu máme na chvíli vystaráno.

Za jakékoliv podněty, nápady, rady a připomínky jsme samozřejmě vděční. Slohovému střevu se meze nekladou, papír resp. monitor toho prý snese hodně - v rámci mezích slušnosti. Sprosté komentáře budou i nadále mazány. A pokud by se mezi vámi čtenáři našel nějaký zájemce s trochou slohového nadání a touhou psát pro jiné čtenáře, rádi mu nabídneme prostor pro seberealizaci.

Štítky: Redakce


Komentáře

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
9. duben 2009, 21:38

Díky za komentář. Tvá výhrada ke hrám je oprávněná, ale není v našich silách testovat každou hru do mrtě a dávat zde jen ty opravdu top. Hry, které budou dlouhodobě hodnoceny nízko budou bez kompromisů mazány. Právě proto jsem tam udělal do oka bíjící hodnocení her, brzy se to protříbí. Rozhodně není v mém zájmu tu mít tisíce her, kdy 80% jsou stupidity, to chce trochu jen trochu času.

Balron
9. duben 2009, 21:32

Gratuluju k novému designu. Mě osobně se hodně líbí a chválím. To samé platí pro nové logo, které je povedené. Líbí se mi využití “moderních trendů” ala velká patička (bohužel jen s hrama) a ten “záložkový” panel s komentáři apod. Obsah se dobře čte, ale s tím jste neměli problémy ani dřív, takže mě to nepřekvapuje. Jediné, co mi sem moc nesedí jsou ty online hry, kterých je podle mě na webu až příliš moc na to, jak je většina z nich stupidní :) Zároveň jsem zvědavý, co předvedete v sekci “Online nástroje”.

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací