Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Posílejte s O2 SMS a MMS přes počítač


Posílejte s O2 SMS a MMS přes počítač

Autor: Miroslav Tydlačka  |  3. duben 2008  |  zobrazeno: 20 612×  |  3 komentáře

O2Posílat SMS zprávy přes počítač není nic nového a programů, které toto zvládnou je mnoho. Chci se zmínit o programu, který nabízí operátor O2. Nedávno uvolnil svůj program na posílání MMS a SMS zpráv prostřednictvím vašeho počítače. Jedinou podmínkou je to, že musíte být zákazníky mobilního operátora O2. Pokud tomu tak je, nic vám nebrání si program SMSender stáhnout.

Po nainstalování programu se musíte zaregistrovat se svým stávajícím mobilním číslem, to slouží k tomu, aby operátor věděl, z kterého čísla bude strhávat platbu za odeslané SMS nebo MMS. Vysvětlovat zde podrobně funkce programu SMSender nemá si myslím valnou cenu. Zmíním se jen o těch funkcích, které sám považuji za přínos, protože tento program používám na svém PC.

náhled

Co SMSender mimo jiné umí

Možnost importu kontaktů, které již máte ve svém Outlooku. Nemusíte si ho zakládat znovu, stačí jen vybrat příjemce a je to.

Možnost posílat SMS v naplánovaném čase. Pokud víte, kdy má kamarádka narozeniny, napíšeme SMS blahopřání již dnes a zadáme datum a čas kdy chceme SMS odeslat a program se o to postará.

V případě odeslání MMS možnost vybrat obrázek z PC, což je rychlé a praktické.


  psaní sms

  Platba probíhá tak, že pokud máte u operátora O2 paušál, odečte se vám cena za SMS nebo MMS automaticky z účtu. Dokonce je cena za jednu SMS do sítě O2 do konce dubna 2008 za 0,50 Kč. Majitelé Windows Vista nebudou také ochuzeni, protože minulý měsíc O2 uvolnil SMSender i pro Vistu. Více informací o programu najdete na firemních stránkách O2 zde.

  Štítky: Komunikace, Programy


  Komentáře

  marek
  20. srpen 2009, 12:53

  lasko mohly bysme to posunout nak na vecer sem hrozne unavenej…pujde to?

  1234
  11. srpen 2009, 20:57

  RFTYTYUY

  pavel
  6. červenec 2008, 14:52

  Nemá to doručenky :-(

  nepovinné, možno použít gravatar
  nepovinné


  Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací