Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Překonána hranice 1000 unikátních návštěvníků za jediný den


Překonána hranice 1000 unikátních návštěvníků za jediný den

Autor: Miroslav Tydlačka  |  8. březen 2006  |  zobrazeno: 5 527×  |  9 komentářů

Je to tady... Včera byla překonána magická hranice 1.000 unikátních návštěvníků tohoto webu za jediný den. Ať je to způsobeno tím, že zde někdo zatrousil neúmyslně nebo proto, že hledal něco na internetu a našel odkaz na tyto stránky nebo má dokonce www.ovsem.net ve svých oblíbených, jedno je jisté tisícovka byla překonána. 

1089 unikátních návštěvníků... milník v historii blogu www.ovsem.net

Počet přístupů je totiž pro nás redaktory takové vysvědčení za celou tu dobu, kdy tyto stránky existují a naznačují, zda jsou naše články k něčemu, nebo někomu dobré. Takže všem pravidelným i náhodným čtenářům děkuji a těším se na první překonanou dvoutisícovku.  

Štítky: O nás


Komentáře

Redaktor ovsem.net Jirka
20. prosinec 2006, 23:22

Já vím, že každý nějak začíná, ale stačí se někde inspirovat. Je prostě příliš barevně odvážné, ale to neznamená, že jeho práci nerespektuji. Jen radím, že by bylo lépe je změnit.

Redaktor ovsem.netAutor článku Tydla
20. prosinec 2006, 21:49

Souhlas s Jirkou vypadá to opravdu hooodně blbě ten kontrast té žluté s černou no to je sranda ne?

noname
20. prosinec 2006, 21:45

ber to s rezervou, každý nějak začíná

Redaktor ovsem.net Jirka
20. prosinec 2006, 20:33

My bychom strašně rádi chodili na tvé stránky, ale když si nikdy neřekl, že nějaké máš :o) Já tam dnes kouknul a bohužel musím upřímně říct, že už se asi nikdy nekouknu. Zkus odstranit šílené fotky na pozadí, vyhledávání je nečitelné a ostatní barvy jsou také poměrně odvážné ;)

Dj koli
20. prosinec 2006, 20:11

ahoj lidi já jsem chodím často ale vy na mojí stránku moc ne nechcete se kouknout www.koldamp3.blog.cz a naspat komentář

Redaktor ovsem.net Jirka
11. březen 2006, 15:51

Prosím, Johnyze neberte v této věci vážně... Právě dnes jsem upravil záznam v Toplistu, který byl špatný, neboť statistika sice odkazovala na nás, ale kód byl vložen na starých stránkách odkud se načítala statistika.

Chvíli bude trvat, než to pojede tak, jak má. Statistiky, díky nimž víme, že jsme překonali 1.000 návštěvníků/den pochází z našich interních statistik webhostingu a také ze statistik na Google.

Johnyz měl neskutečné štěstí, že se trefil skoro do stejné hodiny, kdy jsme upravili záznam…

Johnyz
11. březen 2006, 13:05

na toplistu průměr 25 za den a brutálně to narůstá (500%)

Johnyz
8. březen 2006, 22:41

zpátky do práce ! tady se nikdo flákat nebude :D

nn, tak sem to samozřejmě nemyslel, všem redaktorům přeji jen to nej a ať to roste ještě rychleji …

Redaktor ovsem.net Jirka
8. březen 2006, 22:35

Hurá, i mě to strašně potěšilo a jsem neskonale potěšen. Je vidět, že se lidé začínají hodně vracet a že nás má hodně lidí v oblíbených položkách. Jistě nás to nakopne do další práce, aby se čtenáři cítili lépe a lépe a získávali nové a hlavně potřebné informace.

Do další tisícovky zvolávám: Kupředúúúú

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací