Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Rapidshare změnil captchu - jak stahovat z Rapidshare nyní?


Rapidshare změnil captchu - jak stahovat z Rapidshare nyní?

Autor: Jiří Melčák  |  17. duben 2008  |  zobrazeno: 70 625×  |  48 komentářů

Rapidshare Dnes 17. dubna změnil nejoblíbenější server pro ukládání dat Rapidshare captchu pro stahování souborů pro free usery. Důvod změny je dle vyjádření Rapidshare prostý - experimentují záměrně s captchou (zákódováním znaků do obrázku), aby zabránili zneužití ze strany vývojářů softwaru, kteří pomocí svých nástrojů umožňují free userům (těm, co nemají zakoupený premium účet) stahovat v podstatě stejně pohodlně jako mají možnost všichni ti, co mají premium účet na Rapidshare, což je tak samozřejmě znevýhodňuje (když si za premium účet zaplatili). Zároveň server Rapidshare ohlásil znovu zavedení happy hours - tedy volné stahování bez nutnosti čekat na download ticket v případě, že servery disponují volnou kapacitou pro stahování - tedy v případě happy hours bude jak limit, tak captcha zrušena zcela. No a jaké jsou tedy změny? Jak tedy stahovat z Rapidshare nyní?

Jak stahovat z Rapidshare nyní?

Změny v captche na Rapidshare jsou pro někoho doslova hlavolamem rovnajícím se vyřešení Rubikovy kostky ;) a přitom je to tak jednoduché. Nyní captcha na Rapishare vypadá takto:

Rapidshare Captcha

Pod 7 až 8 místnou captchou je napsáno - Four letter with a "CAT" - tedy čtyři písmena, která obsahují obrázek kočky. Prosté řešení, že? Na obrázku jsou různě promíchány znaky obsahují kočku nebo psa a vy máte tedy opsat zleva doprava ty znaky, jež obsahují obrázke kočky. Touto inovací jistě zamotají na delší dobu hlavy vývojářům softwaru pro stahování z Rapidshare pro free usery. A pokud do svých softwarů zakomponují OCR skener na tuto novou funkci, není problém to ze strany Rapidshare zase nějak rychle změnit.

Proč neustále obcházet Rapidshare? Kupte si konečně Premium účet...

Věřím, že jste návod pochopili a můžete se jít hned věnovat stáhování vašich souborů z Rapidshare. Těm, které tohle vše neustále otravuje, radím jediné a rada je to nad zlato, kupte si konečně ten premium account a máte po starostech, není to zas tak drahé, obzvláště, pokud si premium účet koupíte přes PayPal - pak jej budete mít mnohem levněji než nabízí všichni jakože "oficiální" prodejci premium účtů... Opravdu, vykašlete se na způsoby, jak obejít Rapidshare. Čas, který věnujete obcházení je dražší než cena premium účtu - pokud ne, pak jste lidi, kteří neví, co roupama dělat ;)

Štítky: Tipy a triky


Komentáře

REX
6. červenec 2010, 12:04

Tím to rapishare pěkně pokakal!! Kredit který se ztrácí i když nestahujete!!! ZLODĚJI…ZLODĚJŮ Končím s ním….

Jerry
10. květen 2009, 16:50

Chcete stahovat pohodlně z rapidshare.com? Poté vyzkoušejte rapidzasms, který Vám toto umožní viz odkaz http://rapidzasms.cz/cz/uvod.html?partner=16637 , můžete stahovat neomezeně,nejste omezeni žádným limitem,bez čekaní-nemusíte čekat ve frontě,než se stáhne váš soubor,Kredity mají neomezenou platnost,Vysoká rychlost stahování a v neposledním možnost navazování nedostahovaných souborů. Vyzkoušejte to, stačí si jen zakopupit kredity platbou přes SMS nebo převodem z účtu nebo paypal.com a už stahujete. Za 10Kč si můžete stáhnou 500MB,za 30Kč 2 000 MB,za 99Kč již 10 000 MB,či 50 000 MB za 200Kč a mnoho dalších možností.Přeji mnoho štěstí stahování z rapidshare.com

Marta
17. září 2008, 16:14

jen krátký dodatek k poslednímu odstavci o premium accountu.. Nechápu proč bych měl platit a nechávat vydělávat druhýho na nelegální věci (děláme to fšichni), tk proč jim za to platit oni tky neplatí Sdružení pro autorská práva.. hehe
mají více způsobů jk si přijíd na love, ale já je v tom nebudu podporovat, kradou na internetu stejně jko spousta dalších a ještě si za to nechávaj platit, prostě směšné..

Roman
31. srpen 2008, 17:27

SIX : diky, s tim nastavenim jsi mel pravdu.

fg
27. srpen 2008, 15:13

určitě instaluješ vista verzi rapidshare manageru na xp, zajdi na www.predplacenky.cz tam je verze rapidshare manageru ke stažení, která se nemusí instalovat

honza
10. červenec 2008, 14:08

Při instalaci Rapidshare manažera podle výše uvedeného odkazu ze stránky RS mi na konci instalace vyskočí hláška “Exception has been thrown be the target of an invocation” a tím instalace končí a nainstalováno není nic.Dá se s tím něco dělat? Dík.

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
8. červenec 2008, 16:59

Zde je návod, jak pracovat s RAR soubory.

Evulka
8. červenec 2008, 16:53

prosim vas ja sem si to stahla ale ulozilo se mi to jako soubor.rar a ja ted nevim co s tim mam delat????tak ej to vzdycky y nikdy nevim co s tim dal….prosim napiste mi nekdo na mail moc a moc diky!!!!

Kubba
27. červen 2008, 18:49

cau nevite prosim nekdo proc nemohu stahnout hru pres uloz to cz kdyz klinu na stahnout soubor a nic se mi neotervre ikdyz mam nainstalovany winrar.. prosmi jeslti nekdo nevite diky

Six
6. červen 2008, 17:44

Jitule:
Jo, jo časy se mění, linky jsem měl správné, shodou okolností byl vydána i nová verze rapgetu 1.41, ale ta mi zase pro změnu hází chybu (...to je ta vista=)

Jirka:
Vřelé díky, připadlo mi trochu zvláštní, že RS nemá nějaký oficiální program …. no teď už jsem opět za vodou :)

A pro ostatní, co se týče Rapgetu, setkal jsem se s názorem, že pro jeho správnou funkci, je potřeba zaškrtnout v nastavení PA na stránkách RS – direct download. To bylo u “starého” RS údajně nastaveno defaultně, ale “při přechodu” to bylo potřeba nastavit znovu.

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
3. červen 2008, 21:08

No Jitule, všimli jsme si toho úplně stejně a mě to hned přinutilo napsat bleskovku i s velmi pozitivní změnou, která se netýká změny nového designu webu… Jen čtěte:

(Převážně) warezácké uložiště Rapidshare má nový web a nové limity

Jitule
3. červen 2008, 20:46

Sem ted právě zjistila, že rapidshare úplně změnil stránky :) Už sem dlouho nestahovala free a takhle to dopadá – sem mimo :)
to Six: Možná ty tvoje problémy budou tím, ale v tomhle se fakt nevyznám.

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
3. červen 2008, 20:39

Six: Moc nerozumím, proč se tlačí na svět nahrády downloaderů z Rapidshare, když sám Rapidshare nabízí svůj vlastní software pro stahování:

RapidShare Manager

Funguje přesně jak má ;)

Jitule
3. červen 2008, 19:58

to Six: já Rapget nepoužívám, takže ti asi neporadím. Jen k tomu rapidspoolu – myslím, že ten jede jen pokud máš tarif koupený přes ně, ale nejsem si tím 100% jistá. Jinak nevím. Je mi líto že nemůžu sloužit :) Jenom ještě pro kontrolu – stahuješ funkční linky? Ale to asi jo, co?

Six
3. červen 2008, 19:22

Tak už si připadám jak vemeno …. má premium na rapidu, ke stahování jsem používal Rapget – a docela to šlo …. no premium sem prodloužil v květnu, funguje to klasicky v prohlížeči, ale odhadem od 31.5. mi nefungují odkazy v Rapgetu …. díval jsem se po poslední verzi, ale ta je 1.40 – stávajicí....takže předpokládám že poslední předělávka Rapidshare.com nějak zrušila správnou funkci programu …. ví o tom někdo něco, nebo je chyba na “mém příjmači”?
Jaký použít jednoduchý downloader, do kterého zadám údaje z premium acc, vložím linky a stahuju…? Zkoušel sem ten rapidspool, ale to sem nějak nepochopil … pořád to píše něco o tarifu od 10kč :o)

M@st3r
29. květen 2008, 12:42

No pokud chcete jako free user stahovat přez rapida, tak nemusíte čekat než budete moct stahovat další. Stačí si jen změnit IP adresu a je to. Je na to hafo prográmků a nebo ti co nemaji statickou IP, se jen odpojí, připojí a už sosají z rapidu.. :) zatím Bye & GL

Jitule
24. květen 2008, 19:20

to Venca: postupuješ úplně stejně jako je psané v článku – opíšeš ty znaky, u kterých je kočka.

Venca
24. květen 2008, 15:35

no tak já stahuju z Rapidu a jako chtěl bych vědět jak mám napsat ten kod když se mě tam objeví třeba jen 5-6 znaku poradíte?

Majkl
21. květen 2008, 19:05

Pro mě byl ze začátku velkej problém rozeznat kočku od psa, ale po troše cviku už se většinou trefím. Tak všem hodně štěstí...

Jitule
17. květen 2008, 13:03

Bojim bojim, já se polepšim.

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací