Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Saky Paky - Originální sedací nábytek


Saky Paky - Originální sedací nábytek

Autor: lenka  |  8. leden 2006  |  zobrazeno: 12 229×  |  5 komentářů

www.sakypaky.cz - internetový obchod originálního sedacího nábytkuMáte rádi zajímavé kousky nábytku? Mrkněte na www.sakypaky.cz. Nejde ani tak o nábytek, jako o více či méně známé polštáře velkých rozměrů, které lze využít nejen na sezení. Nikdy jsem nevěděla, odkud se tyto sedací pytle berou a teď už to vím. Firma Saky Paky nabízí na svých stránkách velký výběr těchto polštářů mnoha barev a tvarů, pro děti i dospělé.

www.sakypaky.cz - internetový obchod originálního sedacího nábytku

Zajímavostí jsou pak závěsná křesla, která působí velice esteticky a pohodlně, ale asi bych je doporučila jen na krátký odpočinek, aby vás nebolela záda. Gigantický polštář je plněn drobnými polystyrenovými kuličkami, takže je libovolně tvarovatelný a tak zajistí vaše lepší pohodlí a úlevovou polohu zad. Váš vkus pak zajistí velký výběr textilií a barev. Takže pokud se vám polštáře líbí neváhejte využít internetového obchodu.

Štítky: Internet


Komentáře

dsads
8. leden 2011, 21:44

Je to nejlepsi ovsem ne od sakypaky.cz ale od Smartbag.cz stoji sice 4000 KČ ale kvalita je na míste mam to doma nejvic chvalim

Redaktor ovsem.netAutor článku Lenka
3. červen 2008, 12:34

Můj názor rehabilitační sestry je ten, že můžeš v podstatě sedět na čemkoliv, ale ne dlouho! Jedinným sedem, který se dá považovat za zdravotní je tzv. “variabilní sed“. To znamená mít k dispozici více možností.

My si s manželem třeba střídáme dvě různé kancelářské židle, jednou za čas. Dále občas sedneme na rehabilitační míč, někdy u počítače i klečím na zemi na polštáři :-) Prostě střídat a střídat.

Takže tyto polštáře jako další varianta sedu nejsou špatné (obzvlášť na rozvalení se u telky jednou za čas), ale zase nedoporučila bych v nich třeba usnout, nebo několik hodin sedět v jedné poloze. To by na záda rozhodně dobré nebylo.

Martin
3. červen 2008, 11:58

Máte zkušenosti s delším sezením na takových polštářích? Rád bych si něco podobného pořídil do našeho nového bytu, přijde mi to jako skvělá věc na válení se u telky a relaxování. Jen jakožto kancelářská krysa mám již dost zničená záda a nerad bych pak zjistil, že na nich nevydržím.

Verunka
10. leden 2006, 16:51

Tož jsem vždycky záviděla lidem v Big Brother jak se tam váleli na těch polštářích, proto mě to zaujalo a mrkla jsem na stránky sakypaky.cz. Ovšem jak jsem viděla tu cenu, tak jsem málem radši zalezla pod stůl. :( No a ty jeho stránky teda nic moc.

Redaktor ovsem.netAutor článku Lenka
9. leden 2006, 00:24

Ještě bych chtěla dodat, že stránky Saky Paky dělal Petr Václavek. Vždy když narazím na stránky, které dělal, tak se mi velice líbí. Hlavně jednoduchost a dobrá navigace stránek. Ale tentokrát bych jen malinko vytkla top (logo) stránek a objednávkový formulář, které bych možná já viděla trochu jinak a propracovaněji ;-)

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací