Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Sázíme on-line - první poznatky


Sázíme on-line - první poznatky

Autor: Milan Kvita  |  14. červen 2006  |  zobrazeno: 8 322×  |  5 komentářů

Bet and winNa internetu se denně setkáváte s reklamou. Ta se nám denně dostává do podvědomí stejně jako reklama v televizi s tím, že s trochou snahy ji můžeme omezit zakázáním ad-reklam, ad-popup oken a dnes tím nejúčinnějším - zákazem ad-flash oken. V krátké době, kdy jsem neměl zakázanou reklamu, jsem omylem nakliknul sázkové stránky www.betandwin.cz. Vůbec bych na to nereagoval, kdyby mi o pár minut později nenapsal kamarád ten samý odkaz, jestli to nezkusíme. Ono proč ne, vždy jsem si chtěl vsadit na nějaký ten zápas, nějaký ten zápas na tutovkové kombinace a trochu obohatit ten svůj život. Ať už penězi nebo adrenalinem nebo jen potěšením ze sázení. Začal jsem se o to trochu blíže zajímat. Jaké jsou podmínky, jak se dají poslat peníze na účet a jestli někde není háček ve vyplácení peněz.

Bet And WinPokud si myslíte, že na tom vytřískáte těžký prachy, tak upřímnou soustrast. Štěstí je velmi vrtkavá věc a i když jsou kurzy pekelně nízko, tak vždy se stane něco, co vám tu sázku totálně zruší. Základní vklad na betandwin.com je min. 300 CZK. Tolik jsem byl ochotem obětovat na úkor množství alkoholu zkonzumovaného v páteční večery a taková částka je ideální když dlouhodobě šetříte a chcete si užít mnoho zábavy za málo peněz. První sázka byla cca 50,-. Pomalý rozjezd, ale je třeba začít opatrně. Natěšený na první výsledky jsem se rozhlížel po sázkách online a také po jiných možnostech od betandwin.com. Nabízí také Casino, Poker, Games. To jsou oblasti, do kterých asi nikdy nezavítám, protože to už hraničí dost s hazardem a o peníze přicházíte mnohem rychleji ve velmi krátkém časovém úseku. A jak dopadla má první sázka ? Samozřejmě prohra. Vsadil jsem na tři zápasy. Kdo tehdy vyhrál, to už je jedno, protože si na 99 % budete pamatovat jméno toho, kdo to projel. V mém případě se jednalo o Německo a Japonsko. Kurz byl 1,30:13 pro Německo. V době kdy jsem to sledoval, tak Němci prohrávali v 70-té minutě 0:2. Byl to můj málem druhý infarkt. V 90-té minutě sice srovnali na konečných 2:2, ale můj kurz a sázku už mi nikdo nevrátí. V dalších sázkách to bylo hodně různorodé - jednou jsem vyhrál, pak prohrál. Za celou tu dobu se pohybuji pořád okolo vložených 300 CZK. Původně jsem sice čekal, že to půjde trochu nahoru, ale teď jsem spíš rád, že mi tento vklad vydržel a pořád s ním hraji. Kdybych do toho nevložil žádné peníze, asi bych to brzy vzdal nebo bych ony virtuální peníze rychle ztratil. Nyní mne při hře udržuje spíše ta trocha adrenalinu a tak trochu touhy sledovat dění ve sportech okolo. Taky to beru jako velkou životní zkušenost ohledně internetu a online sázení, protože v jistých případech je zapotřebí opravdu se krotit se sázkami a už se mi i stalo, že jsem málem o všechno přišel.

No a jaká je situace u nás v ČR ? U nás je online sázení zakázané. Prozatím. Jedná se totiž o to, že vládě protékají prachy pod rukama a oni to nemají jak zdanit. Chybí zákony. Transakce jsou prováděny anonymně a oni nemají žádnou kontrolu nad nimi. Sázení, které provádím já, je u společnosti, která je zaregistrovaná v Německu. Nenechte se vyvést z omylu, že mají počeštěné stránky a měnu v CZK. V případě, že budete chtít proplatit vyhrané peníze, musíte prokázat svoji pravou identitu a předpokládám, že pokud byste se měli řídit přesně podle zákona, tak byste je museli přidat i ke zdanění :). Do 18-ti let to samozřejmě není povoleno. Oproti kamennému sázkařství to má jednu velkou výhodu. Náklady na provoz stránek jsou takřka nulové. Proto odpadají jakékoliv poplatky za podání sázenky a vůbec jakékoliv další jiné poplatky. To je také jedná z možností, proč vláda ustoupí od zákazu online sázení, protože dnes je online skoro všechno a jakákoliv online sázková kancelář válcuje s přehledem ty naše.

Štítky: Internet, Společnost


Komentáře

Richi
18. červen 2006, 13:16

Jo sázím taky občas ale jenom tak 50,- kč na zápas, proste jenom pro tu srandu a at me baví víc fandit :-)

Redaktor ovsem.net Jirka
15. červen 2006, 11:47

No já mohu doporučit stránky www.poker24.cz ;) Je to velmi povedený informační server o tom, jak hrát poker online.

Johnyz
15. červen 2006, 11:00

taxe pochlubte, jaký máte systém

Sejvi
15. červen 2006, 07:53

U sazkovky BETADNWIN jsem zaregistrovany uz asi rok a mohu jen doporucit! Podle me maji nejvetsi vyber sazkovych prilezitosti.

Velmi jednoduchý vklad peněz na sázkařský účet Betandwin – bankovním převodem nebo platební kartou (osobně odzkoušeno).
Společnost má účet u Deutsche Bank, která má v ČR své pobočky, takže se nemusíte bát vysokých poplatků. Jednoduše zadáte příkaz k úhradě ze svého účtu na účet 402 100 00 08 / 7910, kde ve zprávě pro příjemce uvedete své referenční číslo. To najdete po přihlášení vpravo nahoře pod kolonkou Vklady/Výplaty a dále z nabídky vyberete bankovní převod a otevře se Vám tabulka s Vaším referenčním číslem. Vklad Vám bude připsán do jednoho týdne od poslání peněz. Za bezproblémový převod ručíme. Zvolíte-li platbu platební kartou (nejrychlejší a dokonale zabezpečený způsob), budete mít peníze na svém sázkařském účtu k dispozici ihned. Pro platbu kartou zvolíte v kolonce Vklady/Výplaty platbu kreditní kartou (Visa, Mastercard, Diners Card). Dále postupujete podle instrukcí.

Velmi jednoduchý a pohodlný výběr peněz ze sázkařského účtu Betandwin.
Výběr peněz se provádí velmi pohodlně – bankovním převodem. Pod Vaším účtem u Betandwin kliknete na “Vklady/Výplaty” a dále na “Výplaty”. Tady vyberete “bankovní převod”, kde vyplníte údaje o bankovním účtu, částku k výběru a heslo. První výběr v každém měsíci je bez poplatků, taktéž bez poplatků je každý výběr nad 30 000 Kč (1000 Euro). Minimální částka k výběru je 900 Kč (30 Euro).

Mezi další obrovské výhody patří mimo jiné: – Samozřejmě zde sázíte výhradně bez manipulačních poplatků. – Můžete zde sázet LIVE (např. sledujete zápas v televizi a v jeho průběhu sázíte na to, jak skončí poločas, třetina, kdo dá první gól atp. Opravdu skvělá věc, můžu doporučit). – Skvělé kurzy a mnoho typů sázek (na vítěze, na góly, přesný výsledek, na třetiny atd…). – Minimální vsazená částka je u Betandwin jen 15 Kč. – Můžete sázet nejen na sport, ale i v online kasínu, na poker či loterii.

Xixao
15. červen 2006, 04:22

zrovna koukám na galaxii na hokej.před chvíli jim tu běžela reklama právě na betandwin..kuk sem a tady článek..asi pohledám nějaký many many many d:D

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací