Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Seznam pošťák


Seznam pošťák

Autor: mirek  |  21. červenec 2005  |  zobrazeno: 33 365×  |  20 komentářů

Seznam pošťákEmail na www.seznam.cz je zase o něco blíže nám uživatelům a to tímto prográmkem, který si nainstalujete na svůj počítač.

A co tento prográmek umí? V systray si vytvoří malou ikonku (viz obrázek) a po zadání přihlašovacích údajů na váš email v Seznamu vás ikonka upozorní na nový email a při poklepání na ikonu se ihned otevře webový prohlížeč s okamžitým přístupem do vašich emailů na Seznamu.

Výhody to má tyto, nemusíte mít nainstalovaného žádného poštovního klienta a tím pádem nemůžete přijít o své emaily v případě jakéhokoliv problému s vašim PC protože emaily zůstávají na serveru. Nevýhodu to má jedinou a to že tato služba má význam jen tehdy pokud máte stálé připojení k internetu, i když i to není podmínkou.

Samotný program si můžete stáhnout tak, že se přihlásíte na svůj email v Seznamu a dáte Nastavení / Seznam pošťák a můžete stahovat.

Na závěr můžu říct, že takových programů je spousty, ale jen mi nadělaly problémy s tím, že mi stáhly poštu na disk a odebraly ze serveru! A už byl malér na světě. Takže máte-li email na Seznamu a máte stálé připojení na internet, určitě tento program vyzkoušejte.

Dodatek 1.8.06

Link na program ve vašem emailu již nefunguje stahujte prográmek z tohoto linku

 

Štítky: Internet


Komentáře

Tomáš
8. duben 2009, 21:17

pošták

Alias75
8. únor 2009, 14:33

No nejsem si jistý jestli je toto přínosem.V případě že používám OS od Microsoftu tak mám jednoho poštovního klienta tak jako .A jestli jsem uživatelem (mnoho lidí neznám , kteří ne) sady Microsoft Office tak tam mám dalšího poštovního klienta.Pošťák od seznamu bude tedy třetí (i když zde by se dala skoro označit za utilitku) .Bezpečnost zpráv ? A co volby ponechat kopii na serveru ? Myslím , že je to jen další zbytečnost do bedny.

Julie
7. září 2008, 18:47

Prostě ten pošťák nejde a nejde.Už jsem ho odinstalovala a stáhla znova a nejde a nejde

Julie
18. srpen 2008, 16:51

No o,je to tak pošťák mi taky nejde

Marketa
3. srpen 2008, 21:47

poštak se odinstaluje tak že musiš najet na přidat nebo odevrat programi a tam to odinstaluješ je to ve startu ovladaci panely a tam to vyhledej.a dej odinstalovat

jirka
16. duben 2008, 09:30

Ahoj jde u poštaka změnit upozorovací ton? a jak moc děkuji

michal
24. únor 2008, 13:42

Ahoj mam stejny problem jako jaja.Take se my obevuje u postaka nepodarilo se autorizovat jak je to mozne. Prosim poradte.

Predy
7. duben 2007, 16:47

Ahoj, chtěl bych se zeptat proč mi nefunguje pošťák. Po instalaci a zapsání adresy a hesla mi to píše: nepodařilo se autorizovat k emailovému účtu moje adresa. Přejete si autorizaci opakovat.

Prosím poraďte

Jája
3. duben 2007, 09:35

Mám stejný problém jako Romm, po instalaci a následném zadání uživatelského jména a hesla se mi hlásí “Nepodařilo se autorizovat k emailovému účtu…”. Uživatelské jméno i heslo jsou správné, co dělám špatně?

petr
12. březen 2007, 20:20

Dobrý den, mam stejný problém jako Milan Gebauer. Též při instalaci poštáka se mi objevi naslala chyba. prosim o radu.dekuji Eliska

odpoved: restart pc a potom opet instal

Romm
31. leden 2007, 23:10

Dobrý Den prosím o radu..nainstaloval jsem si Pošťáka, ale nedaří se mi přihlásit..vždy mi to napíše.hlášku “Nepodarilo se autorizovat k emailovému účtu “”” vůbec netuším co delam špatně..vim že jak jméno tak i heslo je zadáno správně..:o((..zkoušel sem to u známého..kterému to jede, ale zase jakmile sem zadal tu svoji adresu a heslo..tak..konec.:o(( Nechápu..není třeba něco aktivovat před spištěním Pošťáka někde v nastavení na mém emailovém účtu?

Díky moc za odpově´d :o)

Redaktor ovsem.net Johnyz
21. prosinec 2006, 12:36

doporučuji obrátit se přímo na autory tohoto prográmku – čili support seznam.cz

Eliška
21. prosinec 2006, 12:32

Dobrý den, mam stejný problém jako Milan Gebauer. Též při instalaci poštáka se mi objevi naslala chyba. prosim o radu.dekuji Eliska

Ivan
20. září 2006, 16:56

Prográmek OK, ale: při psaní v texťáku (je jedno v kterém) když dojde email, tak vyleze dole efektní okýnko, které ale převezme iniciativu (přepnou se okna) ale zpátky ji nevrátí. Tedy najednou datluju do kláves a nic se neděje. Musím klepnout myší na okno, abych mohl pokračovat. Je to chyba nastavení nebo programu?

Milan Gebauer
16. září 2006, 15:17

Dobrý den.Prosím o rádu:Chtěl jsem si naistalovat aplikaci Seznam Pošťak,ale u poslední instalaci se objeví Nastala Chyba! A upozorněni:Během instalace produktu Seznam Pošťak došlo k neočekáváné chybě a instalační proces byl předčasně ukončen.Děkují.Gebauer.

Redaktor ovsem.netAutor článku Tydla
3. září 2006, 13:26

ne jde mít jen jeden email

Míša
3. září 2006, 12:05

Ahoj.Mám dotaz.Toho pošťáka může mít jen jedne adresa nebo více?Myslím na jednom počítači.Děkuji.Odepište na e-mail

Johnyz
4. srpen 2006, 23:19

ovladaci panely – přidat/odebrat programy – vyhledat a odinstalovat pošťák
podle mne to bude takhle

ivan komárková
4. srpen 2006, 17:01

Ráda bych si odistalovala pošťáka, prosím napište mi jak nebo mne bratr zabije.

Josef Pintera
5. červen 2006, 18:58

Pošta

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací