Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Staňte se umělcem


Staňte se umělcem

Autor: lenka  |  27. prosinec 2005  |  zobrazeno: 4 707×  |  1 komentář

Podívejte se jak vznikal tento obrázekKoho alespoň trochu dokáže oslovit umění a kresba, tak jsou tu pro něj stránky fcmx.net. Pokud kliknete na tento odkaz, dostanete se přímo na seznam již nakreslených obrázků, a že jich není málo. O kvalitě se musíte přesvědčit sami a prohlédnout si pár kreseb, které jsou zachycené od počátku svého vzniku ve flashi, takže si můžete prohlédnout jak která kresba vznikala, a to je na tom to nejlepší. Opravdu to stojí za to.

Podívejte se jak vznikal tento obrázekNemusíte si ale jenom prohlížet, stačí kliknout nahoře vlevo na odkaz nový (vypadá asi takto :-) Нарисовать Новый Рисунок) a můžete také přidat svoje dílko na seznam. Obrázky se samozřejmě hodnotí, takže pokud se vám povede opravdu super kousek, tak se můžete dostat na první místo. Tak tedy pokud zrovna nemáte co na práci a chcete si jen tak odpočinout (v televizi stejně nic není), tak se nechte na chvíli unášet tvorbou obdivuhodných kreseb.

Štítky: Ostatní


Komentáře

Redaktor ovsem.net Tydla
27. prosinec 2005, 20:43

Super když na to koukám tak je to velice jednoduché, ale ouha když to chcete vyzkoušet to jste v pr..

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací