Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Štasný nový rok 2006


Štasný nový rok 2006

Autor: jirka  |  31. prosinec 2005  |  zobrazeno: 4 125×  |  1 komentář

Jménem svým a jménem naší redakce vám všem chci popřát úšpěšný nadcházející nový rok 2006, který musí být prostě lepší než ten stávající. Ať se ve zdraví scházíme na těchto stránkách, ať jsou naše články pro vás stále více přínosnější a kéž nám slevní webhosting :-)

A protože je poslední den roku časem bilancování, chceme poděkovat vám, všem našim čtenářům, kteří nás čtete a věřte, že my jsme z vás velmi šťastní, neboť od rozběhnutí stránek www.ovsem.net (červenec 2005) do včerejšího dne navštívilo tyto stránky 22.162 unikátních čtenářů, kteří přenesli ze serveru více jak 7.45 GB dat. Rekordním dnem byl pro nás 27. prosinec, kdy naše stránky navšítívilo 401 unikátních čtenářů. A vzhledem k tomu, že se každoměsíční statistiky stále zvyšují, je to i pro nás silný impuls, abychom vám připravovali co nejlepší články ze všech oblastí, které nás i vás zajímají. V novém roce se jednoduše máme na co těšit.

Příjemné prožití Silvestrovské noci a celého roku 2006 přeje celá redakce, jmenovitě Mirek, jeho syn Martin, má žena Lenka a já.

  Takhle vypadám dnes...  Předpokládáný stav po Silvestru...
 Přejeme Vám štastný nový rok...  ... a stálý úsměv na rtech


Štítky: O nás


Komentáře

Verunka
10. leden 2006, 16:35

Já chci taky Mufa! :) Nechcete mi ho koupit třeba na svátek nebo tak něco :) ?

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací