Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Stránky opět v provozu


Stránky opět v provozu

Autor: jirka  |  10. srpen 2005  |  zobrazeno: 4 473×  |  1 komentář

Problém je konečně po týdnu vyřešen. Věříme, že nejen k naší, ale hlavně k vaší spokojenosti. Nepříjemnou stránkou věci je, že naše peněženky zchudly o pár stovek, neboť jsme byli nuceni přejít z free hostingu na placený. Na půl roku teď máme vystaráno. Alespoň máme více místa a rychlejší databáze se zálohováním.

Možná to nakonec vůbec není na škodu. Placený hosting nabízí lepší garanci přístupu a pravidelné zálohování také vůbec není od věci. Proto se nyní těště, neboť až se Mirek vrátí z dovči, jistě nás všechny zahltí novými skvělými články. No a já mu v tom rád budu nápomocný.

Štítky: O nás


Komentáře

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
20. prosinec 2005, 00:18

No, abych vás úplně ještě nebalamutil… Budu provádět nějaké testy na stránkách a přidám pár pluginů, které by mohly ulehčit práci, tedy zejmána nám – tedy bude se jednat spíše o změny v admin centru. A musím taky něco udělat s komentářovým polem, které je nějak záhadně malé :-)

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací