Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Tento způsob zimy se mi zdá poněkud nešťastný


Tento způsob zimy se mi zdá poněkud nešťastný

Autor: Miroslav Tydlačka  |  12. březen 2006  |  zobrazeno: 5 034×  |  4 komentáře

No uznejte není to krásnéOsobně mám zimu rád, není nic krásnějšího, než sledovat, jak krásně sněží a vše je čistě bílé. A takový výlet na běžkách do přilehlých kopců, kde na vás na konci čeká teplá hospoda s oroseným půllitrem. Následná cesta zpět je ještě záživnější (nevím, zda je to vypitými pivy) a když dorazíte, krásně unavený lehnete na gauč a okamžitě usnete.

Tak to je na zimě krásné, ale co teď té zimě řeknu, to si za klobouk nedá. Dvakrát už jsem nebyl schopen vyjet s autem ze dvora kvůli hromadě napadlého sněhu a o tom, jak jsem chodil s batohem pro nákupy 3 km už ani nemluvím. Nejlépe to vysvětlil ve své písničce Jaromír Nohavica s názvem Ladovská zima. Takže se již těším na jaro, a vše ukončím mým citátem: Mám zimu rád, ale už mě sere! 

Štítky: Ostatní


Komentáře

linvris
27. leden 2007, 00:27

Mno, kdyz se tak dnes podivam na pocasi venku, kdy konecne predevcirem zacalo padat hromady bilych blbinek, tak si rikam, ze zhruba v tuhle dobu jsme si loni mysleli, aby uz to prestalo … :D

Richi
28. březen 2006, 10:13

Hurá už je tady jaro, alespon to dnes tak venku vypadá :-)

černá svině
16. březen 2006, 10:46

Ale vida, vidím, že se paní redaktorka těší na zahradní romantiku :-) Je fakt, že když je léto smysluplně využito, tak je to parááda a různé akce na zahradě jsou skvělé, ale… Zase jsou tu ty negativní faktory v podobě pařáků, kdy je víc jak 30 stupňů a člověk se zpotí, sotva vyleze z baráka. No a není to zrovna fajn, když člověk pracuje a lije z něho jak z prasete. Nejlepší částí roku je podle mě jaro, když je tak okolo dvaceti stupňů, kvetou stromy, všude je ta svěží jarní zeleň – no paráda :-)
Ale i současné počasí je fajn, člověk si užije zimních sportů, jak asi už se mu to nikdy v budoucnu nepoštěstí. Takže neklejme nad zimou, svým způsobem nás zoceluje a už se asi takové zimy hned tak nedočkáme.

Redaktor ovsem.net Lenka
15. březen 2006, 21:29

jj taky už se moc těším na jaro a na léto. Snad si ta zima už dá říct a brzo odejde. Už bych taky ráda v našem topu změnila tématiku na jarní. Vločky už jsou okoukané i za oknem :-) Taky mě nebaví, jak každé ráno, když jedeme do práce, musíme vyhrabat auto ze sněhu a před barákem nám zmrzla asi čtyřmetrová kaluž, která nejde obejít a musím dávat pozor, abych nehodila hned ráno tlamu. A nejvíce se těším, až budeme zase na zahradě opékat párky, narazíme bečku a budeme hrát na kytaru.

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací