Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | TN.cz - bulvár, erotika, sex, sex, sex a sem tam zprávy


TN.cz - bulvár, erotika, sex, sex, sex a sem tam zprávy

Autor: Jiří Melčák  |  6. květen 2008  |  zobrazeno: 180 419×  |  53 komentářů

TN.czPřed několika málo hodinama byl spuštěn nový zpravodajský server TN.cz. Jaké jsou první dojmy a poznatky z nového webu, jež si vzal za cíl stát se největším českým zpravodajským serverem? Na web se dívám ze dvou pozice, za prvé z pozic webdesignéra, kterému se web ani v nejmenším nelíbí - jde vidět, že web byl šit velmi horkou jehlou a svým vzhledem a typografií připomíná nechvalně proslulý bulvár Peprnet.cz. Z druhého pohledu se na to dívám snad jako běžný uživatel webu a opět pláču nad tím, co Nova zde prezentuje - sex, zpráva, nahotinky, sex, reklama, sex, zpráva... Člověk by čekal aspoň nějaké upozornění, když se dostane do sekce přímo o sexu, a že by měl být starší 18 let - ne že by to vůbec kdy k něčemu bylo, ale...

Proč tolik sexu již na úvodní straně?

SexProtože to lidi chtějí. Nic proti tomu nemám, ale jak si chtějí vybudovat respekt jako zpravodajský server, když z každého kouta na vás kouká nějaké to ňadro. iDnes.cz to řeší subdoménou a tak je to správně. Vy si možná řeknete, že se zase tolik neděje, že po dvou kliknutích vám tam lítá baba, co vykládá nějaké zpravodajské nesmysly a přitom za chvíli skončí nahá. Mě to však příjde ubohé. Já vím, že sex na nás kouká na internetu ze všech stran, ale tohle je možná až příliš na server, který chce být tím, čím chce. Samozřejmě se jim nedá upřít prozíravost, neboť takové sex sekce jsou přece jen nejnavštěvovanější (nikoliv však nejčtenější ;)

Co je na celém webu asi nezajímavější jsou stejně jako na iDnesu komentáře čtenárů, kde si člověk udělá hezký názor na tu naši českou populaci, která má v průměru IQ houpacího koně. Ach jo, houpy houp. Obdobně směšně pak působí blogy zaměstnanců Novy... No však se podívejte sami.

To je hnus, velebnosti

Tímto bych asi uzavřel můj první dojem z nového zpravodajského serveru TN.cz, který vypadá jako nedodělek a prezentuje především nahé ženy... Až je mi líto běžných čtenářek, které si opět nic neužijou... sekci o nahých chlapech jsem nenašel, tak věřme, že brzy přibude, ať si všichni příjdou na své. A jaké jsou vaše dojmy, jak se vám líbí tn.cz?

Štítky: Společnost


Komentáře

Sexshop
24. říjen 2012, 14:45

Ty reklamy na nově mě vážně štvou

Pepa
7. červen 2010, 10:07

Zdravím,ráno si zapínám TV-Novu,kvůli zprávám.To co tam vývádí Svoboda,Matuška a Haupfogl-je tak trapné.Pane řediteli Dvořáku občas se na snídani podívejte.Svoboda se snaží být vtipný kvůli jeho matce ta si ho natáčí.Co provedli rosničce-dali jí belík na hlavu a polejvali,to dělají puberžáci ve školách.Haupfogl nebo jak se jmenuje-koktá při čtení zpráv,je opřený o půlt jak v hospodě.Atrapné poznámky k pohádkám-katastrofa.Nedíním se předchozím že se vzjadřují o TV Nova-trapný,trapný.Na Svobodu se nedá dívat -to je málo mladých pohledných moderátorů.Pája jak mu říká ta nepohledná kolegyně ať jde za kameru.

Jiří
12. březen 2010, 09:23

Už mě to také štve na novu se vůbec nedívám,ale babka na to čumí od rána do večera,pokud se jí optám o co jde ví ho…. to je nova

milan
2. březen 2010, 10:40

stojí to za prd,stejné zprávy a samé telenovely

honza
27. únor 2010, 18:53

nova je jedna z nejtrapnějších televizí

Zdenek
13. únor 2010, 16:12

Kdybych nemel HD rozliseni, tak v televiznich novinach bych zadneho moderatora nevidel. Nevim, co na te Borhyove lidi vidi, je zmalovana jako plakat a postava…Na vanoce se Nova teda vyznamenala, hlavne s popelkou, neni Nova, co byvala. Navrhuji pro Novu novy nazev- TELENOVA, protoze tech debilnich telenovel je az prilis. Ale je to levne vysilani, ze..

Šašek Václav
13. leden 2010, 17:46

Jste hnusný a nedá se na Vás koukat

Bazzi
11. leden 2010, 11:29

Dobrý den,lidi je zbytečné se rozčilovat o Tv-NOVA,ta si dělá co chce,proto to takhle vypadá!!!Vysílací časy o tom se nedá mluvit to je hanba .Stále platí “Přesnost je zásada KRÁLŮ” ale ne přesnost TV-NOVA

míša
10. prosinec 2009, 12:55

Na NOVU se již nedá dívat. Začátky propgramu po právách jsou opožděné většinou o 10 min., pak je 12 min. stupidní reklama a to se opakuje celý večer.Neměli byjste takl hamonit peníze a hodně se zlepšit. Nevím kde berete ta čísla o sledovanosti.

Helča
9. prosinec 2009, 14:40

Nova rozhodně není už dávno to co bývala. Koukáme jen na TN. Pořád jen samé stupidní USA seriály a o miliardách reklam za den nemluvě. Je to trapný komerční kanál.

Luboš
30. srpen 2009, 08:44

úplně souhlasím s autorem článku, na TN.cz nekoukám, je to strašně přeplácané

láda
13. únor 2009, 19:46

je to ubohý co na Nově dáváte.ulhaný anesmlsný reklamy!!a co ty trapný serialY,TAKOVÝCH KRÁSNÝCH FILMŮ Avy idioti neumíte nic vybrat i ty vánoce už kvůli Vám nejsou to co bylo!!!!!!

aeka
6. leden 2009, 20:33

no super ale mohlo by tu být víc sexu a ertiky

biglonger
29. prosinec 2008, 15:53

jdete do haje jste jako male deti

zdenda
18. prosinec 2008, 23:06

Je velice neslušné,když moderátoři zpravodajství se otáčí k nám zády. Je to urážka nás diváků. Jmenovitě Voříšek ten by se měl poučit co je to slušné chování.

tereza
4. prosinec 2008, 00:55

opravdu nova je trapna,nevim,proc jste yahajili vysilani novy cinemy,kdyz vysilate porady,ktere jsme jiz vydeli na nove!

pavel
24. listopad 2008, 11:18

poslední dobou stojí Nova opravdu za h…
o webu ani nemluvě

pinda
20. listopad 2008, 19:51

nova je fakt na PRD

Joska Janos
14. říjen 2008, 21:28

Na TV. už se prakticky nedívám protože nejsem zvědavý na ty stupidní seriály a to věčné vraždění ve stejně stupidních USA filmech kde člověk vidí jen samé psichopaty.Jen občas se podívám na ČT 2 na nějaký dokument. Dnes dávám přednost rybaření,je to uklidňující a neplatí tam žádná politika a žádné přiblblé pořady mně nerozčilují. Ahoj Joska

Halapartna
1. září 2008, 22:05

Na novu se nadá koukat už hodně dlouho, každý večer jede jedna Americká levná sračka za druhou. A ty reklamy…...

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací