Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | TN.cz - bulvár, erotika, sex, sex, sex a sem tam zprávy


TN.cz - bulvár, erotika, sex, sex, sex a sem tam zprávy

Autor: Jiří Melčák  |  6. květen 2008  |  zobrazeno: 180 416×  |  53 komentářů

TN.czPřed několika málo hodinama byl spuštěn nový zpravodajský server TN.cz. Jaké jsou první dojmy a poznatky z nového webu, jež si vzal za cíl stát se největším českým zpravodajským serverem? Na web se dívám ze dvou pozice, za prvé z pozic webdesignéra, kterému se web ani v nejmenším nelíbí - jde vidět, že web byl šit velmi horkou jehlou a svým vzhledem a typografií připomíná nechvalně proslulý bulvár Peprnet.cz. Z druhého pohledu se na to dívám snad jako běžný uživatel webu a opět pláču nad tím, co Nova zde prezentuje - sex, zpráva, nahotinky, sex, reklama, sex, zpráva... Člověk by čekal aspoň nějaké upozornění, když se dostane do sekce přímo o sexu, a že by měl být starší 18 let - ne že by to vůbec kdy k něčemu bylo, ale...

Proč tolik sexu již na úvodní straně?

SexProtože to lidi chtějí. Nic proti tomu nemám, ale jak si chtějí vybudovat respekt jako zpravodajský server, když z každého kouta na vás kouká nějaké to ňadro. iDnes.cz to řeší subdoménou a tak je to správně. Vy si možná řeknete, že se zase tolik neděje, že po dvou kliknutích vám tam lítá baba, co vykládá nějaké zpravodajské nesmysly a přitom za chvíli skončí nahá. Mě to však příjde ubohé. Já vím, že sex na nás kouká na internetu ze všech stran, ale tohle je možná až příliš na server, který chce být tím, čím chce. Samozřejmě se jim nedá upřít prozíravost, neboť takové sex sekce jsou přece jen nejnavštěvovanější (nikoliv však nejčtenější ;)

Co je na celém webu asi nezajímavější jsou stejně jako na iDnesu komentáře čtenárů, kde si člověk udělá hezký názor na tu naši českou populaci, která má v průměru IQ houpacího koně. Ach jo, houpy houp. Obdobně směšně pak působí blogy zaměstnanců Novy... No však se podívejte sami.

To je hnus, velebnosti

Tímto bych asi uzavřel můj první dojem z nového zpravodajského serveru TN.cz, který vypadá jako nedodělek a prezentuje především nahé ženy... Až je mi líto běžných čtenářek, které si opět nic neužijou... sekci o nahých chlapech jsem nenašel, tak věřme, že brzy přibude, ať si všichni příjdou na své. A jaké jsou vaše dojmy, jak se vám líbí tn.cz?

Štítky: Společnost


Komentáře

Vladimír Koranda
23. květen 2008, 12:37

Víc zábavy a optimismu

Pepa
21. květen 2008, 14:20

Už se nedá nanic divat, všechno černe koupim si černobilou obrazovku.Už jste v koncich sama reklama a samy šmejt.Pepa.

Ebola
19. květen 2008, 18:04

Nova už mi nic neříká,je to samej humus a Amerizace.

žaneta
17. květen 2008, 20:53

no nic moc no

Muf
17. květen 2008, 13:43

To stalo 100 mega?? Coze? To bych se to za ty prachy i naucil psat a klidne bych jim to udelal i ja…

Michello
17. květen 2008, 13:30

To, že ten web stojí za prd, potrzuje i stále klesající trend návštěvnosti – viz. tento článek http://www.marigold.cz/item/nova-a-tncz-uz-jdou-dolu Projekt, který stál 100 milionů, si představuji trošku jinak, než pár zpráv a samou erotiku.

tepan
16. květen 2008, 16:35

Hnus,

aldik
11. květen 2008, 13:34

web Tn.cz je dobrý .. ale systém komentářů stojí za prd

Muf
7. květen 2008, 09:00

Nova je kapitola sama pro sebe. Ten web je docela humpl… No take jsem cekal od toho vic, ale uz jsem se poucil… tn.cz jde na blacklist, pro jistotu.

Redaktor ovsem.net Johnyz
6. květen 2008, 17:33

Nova? Tak to je v poslední době jeden extrém za druhým. Bigbrother, xfactor, tn.cz – no prostě hnus. A jak vypadají zprávy o půl osmé? Skandál! Vražda, smrt, znásilnění, bouračka, katastrofa, diskriminace cigánů, paroubek a na závěr týpek najde hřiba na pařezu, co vypadá jak Michael Jackson a všichni se můžou potentovat … Filmy stříhají každých 25 minut PĚTIMINUTOVOU reklamou a dalšími DVOUMINUTOVÝMI spoty na jejich filmy. Rozumný člověk již přestal Novu sledovat a rozhodně bych dal přes celou obrazovku velkým MLÁDEŽI NEPŘÍSTUPNO! To ona nás naučila sledovat americké psychárny, lhát, podvádět, krást a to vše jen díky Železnýmu, který to svinstvo přivlekl sem z ameriky. Fuj!

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
6. květen 2008, 16:47

Upřímně – já jsem čekal něco jiného.

fremy
6. květen 2008, 16:44

čekali jste něco jiného? já už se poučil

Redaktor ovsem.net Lenka
6. květen 2008, 12:37

Každopádně by to hlavně chtělo cenzora, který nespí na vavřínech. Některé komentáře jsou opravdu vulgární až příliš. Nechapu tento postoj Novy, že nepočítá hned od prvního dne s cenzurou komentářů. Na takovém rozsáhlém webu by to opravdu bylo třeba…

Lidi jsou prostě hnusní...

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací