Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Vyvolení atd...


Vyvolení atd...

Autor: mirek  |  13. září 2005  |  zobrazeno: 6 183×  |  1 komentář

NovaTak i já jsem podlehl fenoménu Vyvolených, i když ne tak, že bych vyloženě čekal na další akci spíše jde o to, že v tu dobu sedím u svého počítače a po oku pozoruji televizi po mém pravém boku :-) No a aby Nova nebyla pozadu přišla s BigBrother, který mě osobně nezaujal, ať je to tím, že přišla později než Prima nebo jen tím, že jsem neměl chuť se dívat na to samé co na Primě.

Prima Nesmím vynechat taky to, že všechny televizní stanice přišly se svými novými seriály, když Nova tak taky Prima, když Prima tak taky Čt 1, no a by nebylo všemu konec tak taky Čt 2. Tak si připadám, že naše republika s páru milióny obyvatel není stavěná na to, aby to všechno stihla a měla dost diváků na to, aby si na to vydělala.

VyvoleníDochází k tomu, že se stanice předbíhají kdo dřív za cenu že seriály jsou točeny v krátkých termínech což tomu odpovídá i kvalita. Jsem uvažoval o tom, zda bych si nepořídil digitální satelit, abych si mohl naladit české stanice, jenže samozřejmě bez Novy protože ta ještě na digitálním satelitu nevysílá až mě to připadá jako záměr! I když nevím jaký.

Tímto jsem chtěl jen říci, co cítím a co mě rozčiluje. Někomu to bude připadat jako maličkost jinému jako blbost a další se nad tím zamyslí nic víc nic míň.

Štítky: Společnost


Komentáře

Redaktor ovsem.net Lenka
22. prosinec 2005, 11:28

No taky si myslím, že Vyvolení jsou lepší a to né proto, že to Nova dala později, ale proto, že na Primě mi ti lidi příjdou takoví normálnější. Na Nově jsou to jen samí svalouši a holky s IQ – těžko říct… A první den taky mluvil dost za sebe, kdy se téměř všichni opili a byl to prostě děs.

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací