Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Wallpapery, které ohromí


Wallpapery, které ohromí

Autor: lenka  |  4. říjen 2005  |  zobrazeno: 8 635×  |  2 komentáře

Wallpaper ke staženíNa stránkách www.vladstudio.com jsem narazila zatím na nejúžasnější wallpapery, které jsem kdy viděla. Je jich zde velké množství volně ke stažení a v mnoha rozlišeních.

A co mě osobně velice zajímá, je že Vlad Gerasimov majitel těchto wallpaperů je dělá ve Photoshopu. Naprosto mě ohromila jeho práce a výtvarné cítění. Nejvíce se mi líbí obrázky s kreslenýma postavičkama s Wallpaper ke staženínaprosto jednoduchým, ale krásně barevným pozadím. Ale i ty složité obrazce, které vytváří mě donutili hledět s otevřenou pusou na propracování každého detailu. Nabízí také po registraci a zaplacení na určitou dobu, stahování wallpaperů v High quality a také PSD zdroje, což by mohlo být velice zajímavé vidět postup těchto skvostů.

Wallpaper ke staženíNakonec jsem zjistila, že Mirek náš šéfredaktor má jeden z jeho obrázků také na ploše už pěkně dlouhou dobu, ale neřekl nám odkud ho má, abychom neměli hezčí plochu jako on :-) Teď mi ale vznikl jeden problém, který z tolika krásných tapet si na tu plochu dát? Taky bych chtěla umět takto ovládat Photoshop a hlavně mít fantazii. Takže, jdu na sobě zapracovat a taky něco zkusit vytvořit.

Štítky: Wallpapery


Komentáře

Carnegie
27. listopad 2006, 00:08

Ano ano…. wallpapery z Vladstuda jsou asi jedny z nej, které jsem viděl a dlouho je již používám…. :) bezkonkurenční.... :)

Kryczek
28. leden 2006, 11:01

Ty obrázky jsou opravdu moc povedené. Děkuji za skvělý tip…

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací