Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | X Factor - to mi opravdu chybělo


X Factor - to mi opravdu chybělo

Autor: Lenka Melčáková  |  3. únor 2008  |  zobrazeno: 6 509×  |  11 komentářů

Nejpopulárnější talentová show X FactorNa Nově začala nejpopulárnější talentová soutěž podobná Superstar X Factor, která vznikla v Anglii, kde měla již čtvrté, úspěšné pokračování a vysílala se v 15-ti státech celého světa. Jak tvrdím v nadpise, opravdu mi to chybělo, tak to myslím velice vážně, protože pouze sledováním podobných soutěží máte najednou pocit, že na tom opravdu ještě nejste tak špatně. Uvědomíte si, že máte alespoň špetku soudnosti, vypadáte desetkrát lépe, než jste si doposud mysleli, máte zdravé sebevědomí a v neposlední řadě snad i průměrné IQ. Co tam někteří předvádí je opravdu na pováženou a nezbývá než se ptát, zda je tam žene jejich nebetyčné sebevědomí (v tom případě jim ho závidím), nebo si známí z těchto lidí střílí a podporují je, aby se do soutěže přihlásili a očekávají od toho velkou škodolibou srandu.

Ovšem bez nich, by to asi na začátku soutěže byla pěkná nuda, ale i přesto by mne velmi zajímalo, co se třeba honí hlavou rodině Black, kdy matka s dcerou předvádějí křečovitou stojku s rozštěpem za doprovodu infantilního zpěvu. Nebo slečna s vlasy mastnými tak, že se mi to ani nechce blíže popisovat a její zpěv taky ne. A korunu tomu dodáva muž zvaný "Alkajda", který ví, kdy bude konec světa a zná i přesné datum. A i přesto že je o sobě přesvědčen, jak umí perfektně zpívat, tak ho porota označila za píchlou pneumatiku (já bych se vyjádřila mnohem hůře). Alkajda jim tedy neupřesnil konec světa, ale doplnil konec prvního X Factoru svým sdělením, že je porota zkorumpovaná, Petr Janda neumí zpívat a po Gábině Osvaldové chtěl pusu. Vynesla ho ochranka zadním vchodem, kde ještě pohrozil projíždějící tramvaji, co ta s jeho zpěvem měla společného, nevím.

Co dodat. Lidé jsou zvláštní, občas je to pro některé nepochopitelné, ale je to tak a alespoň je sranda. Proto tvrdím, že tohle mi opravdu chybělo. Přepínat totiž televizi a mít na výběr kriminálku, kriminálku pak kriminálku a pak kriminální seriál, nakonec Ztraceni, kteří jsou maličko ztraceni ve scénáři, je už pěkná nuda, chtělo to změnu. Těším se na další casting.

Štítky: Společnost


Komentáře

Hynek
13. únor 2008, 16:42

Mně to bylo jasné, že to bude o ničem, proto jsem tento pořad s radostí vynechal. A stačí mi, že některé zpěváky mi ukáže youtube. Díky, docela jsem se pobavil a ušetřil pár desítek minut života :-)

Lukas
10. únor 2008, 21:58

Největší sranda z Xfactoru je tady http://www.webkoktejl.cz/zabava/tv/46-x-factor-videa-z-reality-show.php

Radek
6. únor 2008, 18:45

Tak tenhle pořad mě zklamal, čekal jsem od toho pořadu víc, už jen proto, že to moderuje náš nejlepší moderátor, kterýho si vážím. Ale třeba se úroveň zvedne až to nebude jen o komkurzech, jinak by možná chtělo mít méně okoukanou porotu, Soukupovi byli ve všech těhle soutěžích, asi jim tam nikdo nechce jít.


6. únor 2008, 18:29

Mě víc zaráží, že tihle exoti opravdu dostanou v televizi tolik prostoru. To mi opravdu nepřijde v pořádku, ale každému co jeho jest a vím, že mě nikdo nenutí se na to dívat, taky nebudu ;-)

sevao
4. únor 2008, 16:32

jediné co mě v neděli pobavilo, byli blbci z X Factoru :-D

trpaslik
4. únor 2008, 14:40

Abych pravdu řekl, tak se mi zdá, že tam někteří chodí ze srandy, někteří jsou dementní a někteří jsou herci nasazený štábem, aby nebylo nouze o dramatické situace (Alkajda opravdu tak vypadal, jinak nevím, jestli by tam pustili takového člověka a ještě k tomu ho pobízeli, aby řekl porotě, co si myslí)

Jirka
4. únor 2008, 14:35

však taky nikdo neřekl, že není... ale když si člověk pomyslí, jaké lamy tvoří náš národ…

aldik
4. únor 2008, 14:29

náhodou X-Faktor je super!! :-)

Redaktor ovsem.net Johnyz
4. únor 2008, 00:36

A já jsem si říkal proč mi při dílech Dr.House na Nově pořád blikalo nějaké velké červené X. Ještě, že mám vedle sebe notebook a reklamám na takovéto pořady nevěnuji pozornost :-)

kapitalista
4. únor 2008, 00:04

Tenhle má X Factor jak sviňa: Oheň, voda, vítr

Otec Fura
3. únor 2008, 23:31

Nejlíp je stejně na věži…
A když už zpívanou kulturu – tak proč třeba nezkusit kvalitu v podobě opery od Mozarta?

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací