Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Zachraňte amazonské lesy


Zachraňte amazonské lesy

Autor: Milan Kvita  |  14. srpen 2007  |  zobrazeno: 4 447×  |  1 komentář

Act 4 TreesPrizee.com uvolnil projekt Act 4 trees. Cílem tohoto projektu je dosáhnout 100 mil. návštěv. Poté autoři přislíbili věnovat $10000 na záchranu amazonských pralesů. A jak se můžete zúčastnit? Velmi zábavnou formou. Stačí si virtuálně založit svůj lesík a link poslat kdekomu. Za každou návštěvu vašeho lesa (pomocí linku) obdržíte jeden lísteček. Z nich potom rostou stromy, neřku-li rovnou celé pralesy. Můžete získat jeden lísteček denně. Váš les samozřejmě můžou navštívit i jiní a vy za jeho návštěvu dostanete také lísteček. Možná to není moc, ale proč bychom neobětovali pár chvil svého času. Ti nejaktivnější již mají přes 0,3M lístečků, ale potom už to u ostatních rapidně klesá, takže pokud si založíte svůj lesík, můžete celkem pěkně zabodovat.

Štítky: Oddechové


Komentáře

marjah
21. říjen 2007, 21:54

Svůj prales můžete přidat na tuto stránku http://sc0.org/bosque/ (napíšete pouze jeho název – bez přípony act4trees) – poroste neuvěřitelně rychle. A hlavně, pomůžete tak mnohem více, než jen návštěvou jednotlivých pralesů. Stačí navštívit tento odkaz a přispějete tak více než tisíc lístků denně.
Pouze je třeba počkat až se stránka úplně načte, aby každý z přítomných pralesů získal svůj lístek.
Navštěvujte denně a pomozte nám dostat se ke 100 miliónům. ♥

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací