Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Adobe Creative Suite 3.3 - aktualizované balíky


Adobe Creative Suite 3.3 - aktualizované balíky

Autor: Jiří Melčák  |  4. červen 2008  |  zobrazeno: 19 575×  |  Bez komentáře

Adobe Creative Suite CS 3.3Společnost Adobe vydala update svých 4 velkých balíků aplikací, které jsou primárně určené k profesionálnímu nasazení především do DTP a webdesignerských studií. Adobe Creative Suite CS 3 byl povýšen na Adobe Creative Suite 3.3. Za úplatu tak můžete povýšit svůj současný balík o zcela nový Adobe Acrobat 9 Pro a v případě, že máte balík Design Premium jako já, navíc v update získáte Adobe Fireworks CS3, který se tak nově stává součástí tohoto balíku.

Kolik stojí upgrade na Adobe Creative Suite 3.3 ?

Již tradičně se v cenách projevila protievropská cenová politika, která je ze strany Adobe vysvětlována slabou evropskou kupní silou v porovnání s USA. Mám na to svůj názor, ale nic s tím stejně nenaděláme. Upgrade z Creative Suite CS3 Design Premium, Design Standard, Web Premium a Master Collecton výjde v USA na $159, zatímco v Evropě na € 228. Upgradovat na CS 3.3 verzi se samozřejmě vyplatí pouze těm, kteří Acrobat Pro potřebují denně ke své práci. Pěkným bonusem je již zmínění Fireworks CS3 v balíku Design Premium, který se může hodit některým webdesignérům. Osobně by mě ale asi těžko přinutil odejít od Photoshopu, který využíváme zejména při tvorbě www stránek.

Adobe samozřejmě nabízí i koupi celých balíků (bez nutnosti mít nějakou předchozí verzi nebo i jen jednu jedinou aplikaci od Adobe). Zde uvádím ceny za kompletně nové licence:

  • Creative Suite 3.3 Design Standard - € 1535 (v USA $1199]
  • Creative Suite 3.3 Design Premium - € 2418 (v USA $1799)
  • Creative Suite 3.3 Web Premium - € 2055 (v USA $1599)
  • Creative Suite 3.3 Master Collection - € 3386 (v USA $2499)

Ceny jsou opravdu rozdílné a nejeden Evropan včetně mě si raději koupí ať už licenci nebo jen upgrade v USA. Cenová úspora je skutečně značná. Pokud nepotřebujete nejnovější Acrobat je tento upgrade samozřejmě zbytečný a vyplatí se počkat na začátek příštího roku na uvolnění Adobe Creative Suite 4, který mě rozhodně donutí upgradovat minimálně jednu ze dvou licencí Design Premium, zejména kvůli vynikajícímu Adobe Dreamweaver CS4, který v beta verzi nyní testuji a článek se zde objeví za pár dní.

Štítky: Webdesign


Přidat komentář

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací