Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Cesta kolem světa s Google Earth


Cesta kolem světa s Google Earth

Autor: Miroslav Tydlačka  |  17. prosinec 2006  |  zobrazeno: 12 442×  |  6 komentářů

Pohled na zemiVyšla nová verze tohoto skvělého programu, kde se můžete pohybovat virtuálně po celé naší zeměkouli. Oproti minulé verzi je načítání rychlejší i uživatelská nabídka a obsluha programu je intuitivnější. Evropa a okrajové části mimo hlavních měst už nejsou zobrazeny tak podrobně, jak bychom si přáli, ale pohybovat se po celém světě s maximálními detaily nahledu jednotlivých míst, no řekněte, není to skvělá dovolená u vašeho PC? A pro výuku zeměpisu si nic lepšího a názornějšího nedovedu představit. Na domácích stránkách earth.google.com si můžete zdarma stáhnout verzi 4 beta.

Štítky: Programy


Komentáře

gott
4. říjen 2007, 21:51

Jako ty podminky sou husty jejich to je az skoro o hubu

Nepster
4. březen 2007, 12:59

No sežere to hodně, já stahuji pořád nový mapy a už mám v kompu asi kolem 250 GB a to je asi jenom 15náctina toho kolik mají všechny mapy GE 4, takže doporučuji si nastavit kolik chcete stáhnout v záložce nastavení:-)

???
18. leden 2007, 21:38

no hodne mega to sežere

mommek
18. prosinec 2006, 21:17

nevite nahodou kolik to žere??
mam limit na net, tak bych chtěl vědět kolik ty fotky maj KB a +/- kolik sežere za hodinu sledovaní a surfování po zemi :)

XixaoXXX
18. prosinec 2006, 15:08

libi se mi ze jdou dal a dal..pokud zapnete 3d budovy a najedete na washington dc tak tam uz zacina dochazet k tomu ze za chvili budete pres pc koukat oknem do svyho kanclu:) to uz je jen otazka kolik casu tomu venujou

MzK
17. prosinec 2006, 14:11

Google E používám již dlouho, chce to jen trochu rychlejší přístup na net. Já jsem si naši planetu prohlížel na vytáčeném :-)

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací