Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | DeepBurner Portable - jednodušeji už pálit nejde


DeepBurner Portable - jednodušeji už pálit nejde

Autor: Milan Kvita  |  30. srpen 2007  |  zobrazeno: 28 297×  |  22 komentářů

DeepBurner PortableDostal jsem se do stádia, kdy potřebuji bleskurychle vypálit datové CD/DVD. Ať už jsem doma, v práci nebo u kamaráda, budu sebou nosit vždy prográmek DeepBurner Portable. Včera jsem více než nutně potřeboval vypálit pár datových DVD a Nero se jak na potvoru nechtěl rozběhnout. Jednou mi nenalezl vypalovačku, podruhé se nespustil vůbec a nakonec pravidelně zamrzal při přístupu na můj externí disk přes USB.

Byl jsem nucen šáhnout po něčem jiném. Na řadu se dostal zatím nevyužitý software DeepBurner Portable. Program bez nutnosti instalace a přímo stvořený pro flash disk. Program o velikosti 7 MB a natolik jednoduchý, že v brzké době odinstaluji robustní Nero a přesedlám na tento jednoduchý freeware.

Deep Burner PortableDeepBurner je opravdu jednoduchý. Po spuštění vyberete typ - datové médium, audio CD nebo vypálení ISO souboru. Můžete zvolit, zda-li chcete multisession disk nebo bez, můžete dokonce vytvořit jednoduchý autorun a také vytvořit cover obalu.  Potom už stačí jen pojmenovat médium a přesunout soubory určené k pálení. U datového média funguje navíc Drag & Drop přesunování souborů.

Vzhledem k tomu, že už hry nepálím a veškeré média jsou datového původu (žádné operační systémy, žádné hybridní CD/DVD atd), tak DeepBurner Portable bude pro mne to pravé ořechové. Než začnete kritizovat, že Nero je good a dává se takřka zdarma ke každé vypalovačce (anebo se prodává za nějakých 150 CZK), stáhněte si jej a odzkoušejte. Přeci jen je to freeware. V Pro verzi  můžete za 25$ získat navíc možnost pálit přímé kopírovaní z disku na disk, video DVD, fotoalbum a další. Více na www.deepburner.com. Na stránkách je i čeština ke stažení.

Štítky: Utility


Komentáře

zimmi
30. srpen 2007, 08:47

Sám jsem přešel od bastlu Nero k CDBurnerXP pro, sice neoplývá tolika efekty jako produkt firmy Ahead, ale funkcí má (pro mě jako běžně palícího uživatele) dostatek.

jerry
30. srpen 2007, 07:44

jo tak to jde, otestováno a spokojenost :-)

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací