Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Jak na spam v emailu


Jak na spam v emailu

Autor: mirek  |  6. březen 2005  |  zobrazeno: 17 404×  |  Bez komentáře

Tak tenhleten problém řeším od té doby co email mám a jelikož mám svůj email na svých stránkách není o spam nouzi neboť ho různé programy dovedou přečíst z úvodní stránky a potom není problém spustit lavinu nevyžádaného emailu což se projeví tím že mi začalo chodit denně cca 10 – 20 emailů denně! řešil jsem to vším možným i nemožným ale v podstatě s malým úspěchem.

Až do té doby než jsem vyzkoušel nové služby od Seznamu www.seznam.cz nejen že zvětšili prostor na emaily na 1 GB ale mají výbornou ochranu proti spamu, která funguje až překvapivě dobře i když mám nastaveno na střední kontrolu spam se mi do doručených dostal snad jen jednou a složka spam už mi obsahuje za měsíc provozu 280 spamů :-). No a abych nemusel stále otvírat stránku se seznamem nainstaloval jsem si poštovního klienta a to Mozilla Thunderbird je to příjemný a nenáročný program pro příjem pošty a to proto že je jednoduchý přehledný a intuitivní na ovládání je tím pravým pro přehled nad vašími emaily. Super vychytávkou na Seznamu je že po označení spamových emailů je dole tlačítko smazat a označit jako spam což usnadňuje rychle označit nevyžádanou poštu.

Nedělám nikomu reklamu jen uvádím návod jak se této havěti zbavit více méně elegantně a to přes náš portál www.seznam.cz mít prostě 1 GB emailovou schránku s propracovanou ochranou nevyžádané pošty a to zadarmo se prostě vyplatí. A pokud máte svůj email např. na Tiscali tak jako á není nic jednoduššího než si přímo v Seznamu nastavit přeposílání emailu z Tiscali na Seznam a to jen po zadání pop3, jména a hesla.

Štítky: Spyware


Přidat komentář

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací