Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Jak stahovat online videa z YouTube? Odpovědí je Dirpy Studio


Jak stahovat online videa z YouTube? Odpovědí je Dirpy Studio

Autor: Filip Král  |  8. září 2010  |  zobrazeno: 25 232×  |  22 komentářů

Dirpy - online downloader videa z YouTubeV minulosti jsme již psali o stahování streamovaného videa z YouTube pomocí programu Youtube Grabber. Ale co když nechcete stahovat žádné zbytečné soubory nebo zkrátka spěcháte? Odpověď je jednoduchá, použijte Dirpy Studio BETA. Je zatím jen v BETA verzi, ale je již plně funkční i když s občasnými výpadky. Dokáže stahovat videa do formátů mp4 a nebo flash flv ve vysoké či nízké kvalitě. Pokud chcete pouze zvukovou stopu, tak nemáte na výběr a dostanete zvuk ve formátu mp3. Jeho jedinečnost je však v možnosti stáhnout jen vybranou část videa nebo audia. Zvládá to sice více programů, ale jen Dirpy Studio se nemusí stahovat a vše vyřešíte rychle a online.

Dirpy Studio - online downloader pro YouTube videa

Občas se stává, že kliknete na stažení a zobrazí vám to neexistující stránku. Pravděpodobně mají přetížený server - tak to zkuste za pár vteřin znovu a už by vám to mělo fungovat. Stahování přes Dirpy Studio zatím není nijak omezené nebo dokonce placené, ale jako většina těchto projektů hned po zaběhnutí zpoplatní nebo alespoň omezí. Není to jisté, ale stejně stahujte, dokud je to gratis.

Rozhraní Dirpy Studio:

Možnosti nastavení Dirpy Studio - free online downloaderu YouTube videí

Štítky: Ostatní, Tipy a triky, Utility


Komentáře

aldik
10. září 2010, 18:58

hele, proč tu není lajkovací tlačítko na Facebook? jak mám sakra dát vědět že se mi článek Líbí? ://

Miki
8. září 2010, 14:32

Já zatím ke své naprosté spokojenosti používám ve Firefoxu rozšíření DownloadHelper. Zatím jsem nenarazil na video server, z kterého bych video nestáhl :-).

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací