Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | MP3 Knife 3.2 - sekáček na empétrojky


MP3 Knife 3.2 - sekáček na empétrojky

Autor: Milan Kvita  |  5. říjen 2007  |  zobrazeno: 17 787×  |  7 komentářů

Mp3 KnifeMiluji jednoúčelové utilitky. Žádné zbytečné funkce, žádná přebytečná tlačítka, žádná přebytečná nápověda, ani nabídka na nějakou plnou verzi. Nedávno jsem se dostal k prográmku MP3 Knife 3.2, protože jsem potřeboval nutně vysekat část skladby z jedné dlouhatanánské mp3 (z hodinového ministry of sound dance party setu). Vše jde naprosto jednoduše, btw ono to snad ani jednodušší být nemůže. Otevřete soubor MP3, zvolíte start, zvolíte konec a dáte uložit.

Tato utilitka se výborně hodí, pokud si chcete nahrát do mobilu nějakou vyzváněcí melodii a paměť telefonu je omezená. Takže stačí vystřihnout třeba první minutu a místo 7 MB souboru přenesete do mobilu pouze 1,5 MB.

Instalační soubor zabírá 1,9 MB a oficiální stránky jsou na www.vcsoftwares.com. Navíc je to zdarma - freeware.

Štítky: Hudba, Software


Komentáře

Momoko
10. srpen 2008, 19:55

Dotaz… Je stažení bezpečné? Mně ho totiž avast nechce dovolit…

Sally
27. březen 2008, 15:10

Hallo All. Já používám MP3 Knife 3.2 již delší dobu. Marně jsem bojoval se zbytečně složitými prográmky a nemluvě o tom, že jich většina nebyla ani freeware. Přesně jak říká WWWendy “že v jednoduchost je síla”. Na MP3 Knife 3.2 nedám dopustit.

httr
12. březen 2008, 15:16

neviem či aj mp3 knife ale MP3 Direct Cut može aj nahravať rovno do mp3 podla zadanej kvality a potom to rozsekať..napr songy z platne,songy z radia,z mic…a proste všetko nahra do mp3 čo sa vola zvuk.

jerry
7. říjen 2007, 15:46

odzkoušeno a naprostá spokojenost

WWWendy
5. říjen 2007, 10:53

Máš recht, že v jednoduchost je síla, ale mě osobně Mp3DC připadá v podstatě úplně stejně jednoduchý (pokud si odmyslím horní menu, které ale vlastně není třeba při práci vůbec otvírat) s tím, že navíc máš k dispozici i grafický průběh, což se mi mockrát osvědčilo při hledání přesného místa střihu. Tu češtinu považuju spíše za výhodu, je pravda, že není vše přeloženo, ale to je klasika u mnoha programů, které se rychle aktualizují a dotyčný překladatel nemá čas pokaždé tak rychle reagovat. Nicméně Mp3 Knife je smělý projekt a určitě mu přeju úspěch, konkurence je dobrá věc. Podstatné pro nás je, že v obou případech jde o freeware:)

Redaktor ovsem.netAutor článku Johnyz
5. říjen 2007, 10:25

no a o tom jsem právě mluvil. Právě jsem odzkoušel ten MP3 Direct Cut. Nepřehledný, ze začátku na mne vybafly 2 okna. I když jedno byla nabídka češtiny, tak po přijetí jazyku jsem si tak nepřipadal. Část totiž přeložena ani nebyla. Navíc těch tlačítek a voleb je tam zbytečně až moc. Pro někoho, komu se nechce moc přemýšlet nad tím, jestli má detekovat pauzy, nebo vložit nějaké prolnutí anebo si v konfiguraci dokonce volit pozadí programu a dívat se ještě k tomu do nápovědy, je to úplně zbytečné.
Já osobně jsem hledal to nejjednodušší, co může být a to jsem taky našel – MP3 Knife.
Utilitka k jedinému účelu, nic navíc, nic co by mi chybělo.

WWWendy
5. říjen 2007, 09:58

Já bych radši doporučil Mp3 Direct Cut – též zdarma, prostředí je podle mého názor daleko uživatelsky přívětivější.

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací