Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | MSN Messenger 7.5


MSN Messenger 7.5

Autor: Milan Kvita  |  21. únor 2006  |  zobrazeno: 25 810×  |  21 komentářů

MSN MessengerJá vím, že většina lidí proklíná microsoft (aliaz mikrošrot, mrkvošrot, atd). Program, který chci tady předvést, je právě od MS. Je to Microsoft Messenger. Program, který má hodně společného s ICQ, Skypem a dalšími. Jednoduše, je to komunikační chat, můžete si spolu psát, povídat přes mikrofon jak na skype, sledovat se přes webovou kameru anebo si posílat obrázky, soubory a hrát spolu hry.

O tomto programu bych nepsal, kdyby nebyl něčím výjimečný. U nás v práci totiž vyvstal problém, že nesmíme instalovat jakýkoliv software do počítače. Respektivě je to nežádoucí. A nutnost být online k dispozici kritická. Proto bylo nutné učinit opatření - žádné ICQ, žádný Skype, nic takového. Takže přišel na řadu program MSN MESSENGER. Je to vestavěná aplikace přímo ve windows, takže problém s instalací byl odstraněn. Předregistrace proběhla na emailový účet firemní pobočky a za pár minut jsem již vesele byl online pro osoby, které již delší dobu používají MSN. Problém byl ještě v exploreru, kde je zapnut poradce hodnocením obsahu. Bylo tedy nutno použít tedy jiný prohlížeč...

Chci především poukázat na to, ať se nebojíte messengeru, je to velmi spolehlivá utilitka a často jednodušší než ICQ i když ICQ je rozšířenější. A není problém jej provázat s Mirandou. Mimoto se mi zdá, že MSN je všeobecně inteligentnější, i když to záleží na každém z nás.

Štítky: Internet, Software


Komentáře

Johnyz
21. únor 2006, 10:33

věřím, že tímto článkem si všichni, kteří chtějí se mnou kamarádit, nainstalují MSN. Vzorným příkladem je Tefi. Ty horší nebudu raději jmenovat, oni to vědí sami :)

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací