Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Novinky.cz a jejich diskuze


Novinky.cz a jejich diskuze

Autor: Milan Kvita  |  23. říjen 2006  |  zobrazeno: 9 527×  |  3 komentáře

Novinky.czNebudu to na dlouho rozvádět. Původně jsem si myslel, že internetový server novinky.cz patří k těm seriózním, potom zase k těm typu funny, pak se zase dlouho nic nedělo a dnes přijdu z kurzu angličtiny domů a co nevidím - článek o tom jestli má být povolen žákům sex do školy. Někdo z Novinky.cz zřejmě našel nějakou tu diskuzi (beztak na www.ceskaskola.cz), té se chytnul a udělal z toho relativně zajímavou zprávu. Je to jako když vychází noviny Blesk, kde 90% je založeno na pomluvě a zbytek už se "nějak" domyslí. Nemůžu si pomoci, ale potom už nastupují jedině diskuze uživatelů, kteří čtou novinky.cz. A komentáře jsou více než peprné. Nejpeprnější příspěvky můžete ohodnotit a nakonec to dopadne tak, že v získaných hlasech vedou ti, kteří jdou natvrdo do extrému. Nechali by si honit péra, strkat vibrátory někam, vůbec se neučili, sex bez rušení okolí a mnoho dalších... Takových příspěvků je po vydání článku po pár hodinách několik set. Nejenom takovéto populární články, ale hlavně černá kronika, různá témata o cigánech (rom = nespisovné slovo, české spisovné je cigán), krimi příběhy, ztráty bodů v novém bodovém systému a také naší politici. Nudíte-li se v práci a nemáte-li do čeho píchnout, je toto to pravé pro vás. Počteníčko a pobaveníčko na pár hodin je lepší než několik suchých vtipů a videí, které vám pošlou kamarádi přes email. Slova, výrazy, celé věty, které by v životě nikdo nevymyslel, se v tu ránu objeví v komentářích.

A co dodat nakonec? Absolutní většina rádií vysílá zprávy založené na základě internetových novin. Nemálo (vlastně pravidelně) se mi stává, že kolem desáté dopoledne slyším zprávy a novinky, které jsem už dávno četl o půl osmé na novinky.cz anebo idnes.cz (a ještě další, ale hlavně jsou to ony dva zdroje).

Novinky.czPřiložím pouze jediný obrázek, aby jste mi věřili, že na novinkách panuje dosti zkažená nálada. Mrzí mne, že o nich musím psát takhle, protože se z toho stává zkažený bulvár a senzacechtivý magazín jedoucí ve stopách TV Nova.

Štítky: Společnost


Komentáře

Tonda
24. říjen 2006, 09:13

Co očekáváte od Rudého Práva?

Anchoret
23. říjen 2006, 23:25

No já už si toho všímám dlouho. Dokonce i iDnes.cz ulitne :-) Občas dobrý zdroj informaci je www.aktualne.cz

Redaktor ovsem.netAutor článku johnyz
23. říjen 2006, 23:18

jinak článek na zajímavé počtení je tutaj

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací