Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Spyware Terminator


Spyware Terminator

Autor: Miroslav Tydlačka  |  30. květen 2006  |  zobrazeno: 25 563×  |  27 komentářů

Spyware TerminátorJiž dlouhou dobu jsem byl zvyklý na Ad-Aware a byl jsem s ním velice spokojen. Od té doby vzniklo mnoho nových programů na ochranu vašeho počítače buď s menším, nebo větším úspěchem. Nedávno jsem na internetu našel Spyware Terminator, který také kontroluje nežádoucí spyware ve vašem počítači, ale umí i něco více a co je důležité je kompletně v češtině a jeho obsluha je velice intuitivní, takže nebude dělat nikomu potíže i těm méně zdatným obsluhovatelům svého PC. Dokonce Spyware Terminator našel více spyware, než zmiňovaný Ad-Aware.

Instalace proběhne v angličtině, zadáme místo, kam program nainstalujeme a vše ostatní je standardní. Po následném spuštění programu už vše bude probíhat v češtině a budeme se řídit pokyny, které vás navedou, tak aby program fungoval tak jak má a platí, že necháme vše beze změn a nic nezkazíme.

Instalace programuProgram se usadí v systray a bude kontrolovat vaše kroky při brouzdání internetem od škodlivého spyware až po kontrolu programů spouštěných po startu Windows. Samozřejmě, že musíte např. denně spouštět kontrolu celého systému Windows na kontrolu spyware. Tím docílíte toho, že na vašem počítači nebude žádný program zasahovat do vaší práce, nebo dokonce monitorovat vaši činnost.

Shrnuto se dá říct, že nainstalováním Spyware Terminatoru na váš počítač si polepšíte v tom, že můžete být klidnější při brouzdání internetem. Terminátor za vás pohlídá ty součásti, které sami kontrolovat neumíte a ani nemůžete.

                           Kontrola vašeho počítače

Tímto návodem nezatracuji Ad-Aware, každý z těchto programů je svým způsobem účinný a nainstalování obou programů nic nezkazíte, ba naopak.

Štítky: Spyware


Komentáře

Andrea Jechová
8. leden 2010, 18:54

potřebovala bych poradit jak aktivovat pamětovou kartu v telefonu KA08 iphone mini. dekuji cekam

Jan Vondrák
7. březen 2008, 16:55

dříve jsem měl avast 4.7 nemůžu říct že byl nejhorší ale pak jsem narazil na spyware terminatora byl jsem hodně překvapen co všechno objeví měl jsem ho asi půl roku a pak jsem na spywaru terminatorovi vymazal část systému windows z doměnkou že je to virus, celej windows se mi sesypal i z důležitými pracovními věcmi přeinstaloval jsem si celý windows a vše co jsem tam měl jsem udělal znova,pak jsem ze zvědavosti zajel na stránky spywareterminator.com a tam jsem se dozvěděl že jsi terminator dělá body obnovy systému kusil jsem tedy najít bod obnovy a hle vše bylo zase jako před tím ale měl jsem vztek sám na sebe že jsem si toho nevšiml dřív než jsem si to celý předělal ale terminatora pouzivam dodnes

Petr
3. březen 2008, 14:15

Jak jsou nebzpečné kritické objekty, které najde AdAware. A co jsou drobné objekty? Můžu všechnu tu špínu smazat? dík za radu.

Martin
22. únor 2008, 17:08

cau mám Spyware terminatora a AVG hale nevim jestli se hádaj dík za poradění

kapy
2. únor 2008, 08:54

je super len spolu s spybotom resp s teatimerom sa trosku bije

ningen
4. říjen 2007, 23:32

Ahoj spyware terminator Spyware Terminator 2.0.1.224-novou verzi si stáhni z http://dnl.spywareterminator.com/Dnl/config/298/SpywareTerminatorSetup.exe

Spyware Terminator is a FREE, easy-to-use and effective spyware remover providing real-time protection against spyware, adware, keyloggers, trojan horses, browser hijackers and other malware threats. Spyware Terminator protects your computer through powerful real-time protection shield, advanced system scanning and keeping found spyware in the safe quarantine.

Program Highlights:
• Effectively Protects Your Computer from Spyware
• Safely Store Quarantine Detected Spyware
• Easy to Use, Easy to Setup
• Manual & Scheduled Scans Keep Your Computer Spyware-Free
• Automatically Download Updates that Keep Spyware Terminator Current

Basic Program Features: * Free 100% Real-Time Protection is included in Spyware Terminator basic version – an essential function most other applications charge you extra for. Effectively remove spyware, adware, trojans, keyloggers, home page hijackers and other malware threats. * Safe Quarantine. Suspect files found during the scan are moved into Quarantine. Spyware Terminator prevents them from functioning and causing further damage to your computer. You can review and choose to permanently remove suspect files or safely store essential files. * Easy to Use. Spyware Terminator lets people of all skill levels detect and eliminate spyware. If you remove a program by mistake, you can easily put it back. * Manual & Scheduled Scan. Scan your computer manually or schedule an in-depth scan to be performed on a regular basis. The scan process runs in the background so that you will not be disrupted while working on other tasks. * Automatic Update Downloads. Spyware Terminator can be set to automatically download updates, ensuring the most effective protection for your computer.

Spyware Terminator & Web Security Guard – Bring your computer protection to the next level! Get a unique combination of real-time antispyware protection and alerts that help prevent you from entering potentially dangerous websites.

• Effective Spyware Protection
Spyware Terminator prevents spyware from infecting your computer.
• Free 100% Real-Time Protection
Guards your system and ensures spyware is intercepted before it installs.
• Antivirus Protection Included
Extended detection of malware during scans and within the Real-Time Shield.
• Safe Internet Browsing and Search
Web Security Guard displays websites’ reviews and threat level to help prevent users from entering potentially dangerous websites.
• Now Free for Both Personal and Commercial Use
Spyware Terminator is now available free for both home and business use.

Spyware Terminator 2.0 Install notes: – The Spyware Terminator 2.0 installation will now automatically detect your computer’s localization and will cater the installation to your language (supports English, Spanish and Portuguese. We will add more languages soon). – Spyware Terminator 2.0 beta initially supports English, Spanish and Portuguese, in full. We will be adding full translations of other languages from 1.9 in the near future. We will also be adding new languages to Spyware Terminator in future versions. – This downloadable version includes an optional installation for our new beta of Web Security Guard 4.5.5 and Crawler Toolbar 5.0.
-Web Security Guard is now available in English, Spanish and Portuguese. We will be adding more languages soon.

This new version of Web Security Guard features: * Integration of the database with Spyware Terminator 2.0 * New account management (accounts are less anonymous and integrate with Spyware Terminator forum accounts) * New Updates interface shows update process, speed and progress * New Settings interface for our Internet Explorer version mimics our first Firefox beta version. * Bug fixes * Improved performance

This new version of Crawler Toolbar 5.0 features: * Complete redesign of the toolbar * Complete redesign of the toolbar settings (they are better designed and prettier :)) * New “Quick Search” feature – acts as an excellent replacement for the F3 search feature of Internet Explorer. * New Adaptive Search box – adapts to the length of your search string * Improved version tracking in our “About” window * Improved integration of Spyware Terminator * Improved update process * Improved performance * International Support – English, Spanish, Portuguese, Czech, Italian, and French (we will add more soon!)

Homepage – http://www.spywareterminator.com

gott
4. říjen 2007, 22:11

KDEC TO MAM ZTAHNOUT?

Spajky8
27. červen 2007, 12:32

tento program mám již delší čas nainstalovaný společně s Avastem a můžu jen doporučit , občas projedu PC i Ad-Avarem a pohoda..
Spajky

Martin
23. listopad 2006, 20:15

...to všechno chápu,ale když mi to po kontrole napíše 116 identifikovatelných objektů ( “ve výsledcích kontroly” )tak tam žádná nabídka na smazání není...

Redaktor ovsem.netAutor článku Tydla
23. listopad 2006, 19:01

To je jednoduché po kontrole a nalezení ti to nabídne zda si přeješ tyto soubory smazat a ty dáš odstranit a je to!

Martin
23. listopad 2006, 17:26

Jen by mne zajímalo,když udělám kontrolu,čím se mažou identifikovatelné objekty…a nebo je to jen nějaká prevence? U Ad-Aware je to jednoduché,ale tady jsem trochu mimo…díky za radu.

Jarda
10. listopad 2006, 22:31

Lze tento program nainstalovat jestliže používám Avast a Spybot a jak je To s rezidentním štítem?Můžu ho použít když mám Avast ten vlastně používá taky rezidentní štit aby se navzájem nerušili.Ptám se protože s počítačem začínam a hledám rozumné zabezppečení.Tak pátrám.

Bobo
30. říjen 2006, 10:21

Vyzkoušel a zatím ho pořád používám společně s spybotem a ad awarem každý něco odlišného najde tak doufám že tato kombinace mě zbaví skoro všech sušenek, zkoušel sem i spybot doctora sic je placený, ale umí. No já nejsem boháč tak zůstanu u své trojky.

Miro
24. září 2006, 09:34

Já bych ad-aware nezatracoval a do kytek neposílal. Po několika měsíčním používání jsem PC projel v ad-aware (včetně pluginů), a ejhle 4 kritické objekty. Po týdnu znova a 2 kritické objekty. A to mám v terminátorovi aktivováno vše, co jde. K tomu používám Spybot, SpywareBlaster a SpywareGuard. Prostě ad-aware se orientuje na trošku jiný bordel než ti ostatní.

ppetr
20. září 2006, 15:45

Ahoj mám terminátora s avastem a vypadá to že by to mohlo klapat. Akorát nevým jestli se štít terminátora nehádá s štítem avasta..abych neměl nekontrolovatelný přístupy… dík za radu..

aladin
7. září 2006, 10:54

No ja pouzivam Spyware Stormer a zatim nic lepsiho neznam.

edie
4. srpen 2006, 01:05

pro upresneni, ten testik je na www.xmaestro.com

Kjong Pong Faj
18. červenec 2006, 23:19

Je fak nej doporučuji!!!
I´m from Korea (South Korea), Republic of

Hydra
26. červen 2006, 11:00

2Rookie – myslim, ze zrovna v tomto pripade bych se nebal. Jak rikas trochu jsem googloval nez jsem si ho nainstaloval a napr www.spywarior.com ho ma jako cisty produkt. Myslim ze zrovna tahle site je vyhlasena bojem proti rogue antispyware, takze ma docela vahu.
Co se tyce odstranovani, tak jsem cetl nejaky testik na xmaestru a Spyware Terminator dopadl jako nejlepe hodnoceny. Moje zkusenost s nim je opravdu velmi dobra…

Rookie
15. červen 2006, 19:43

Tak nevím chlapci, zkoušel někdo třeba Spyware Doctor ? Vím, je placený. Dokáže však nejenom najít, ale také účinně odstranit, mrkněte se třeba do jarního čísla PC Magazínu, tam je těchto věcí testováno víc. Také je třeba mít na paměti, že ne všechny bezplatné odstraňovače spywaru jsou úplně čisté. Stránky o tom jsou ovšem jen v angličtině. Link nemám právě po ruce, ale stačí umět “googlovat”. Jo a na rozpoznání nebezpečných stránek jsou už i testy pro uživatele (byť zatím ne moc propracované). No flame …

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací