Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Spyware Terminator


Spyware Terminator

Autor: Miroslav Tydlačka  |  30. květen 2006  |  zobrazeno: 24 369×  |  27 komentářů

Spyware TerminátorJiž dlouhou dobu jsem byl zvyklý na Ad-Aware a byl jsem s ním velice spokojen. Od té doby vzniklo mnoho nových programů na ochranu vašeho počítače buď s menším, nebo větším úspěchem. Nedávno jsem na internetu našel Spyware Terminator, který také kontroluje nežádoucí spyware ve vašem počítači, ale umí i něco více a co je důležité je kompletně v češtině a jeho obsluha je velice intuitivní, takže nebude dělat nikomu potíže i těm méně zdatným obsluhovatelům svého PC. Dokonce Spyware Terminator našel více spyware, než zmiňovaný Ad-Aware.

Instalace proběhne v angličtině, zadáme místo, kam program nainstalujeme a vše ostatní je standardní. Po následném spuštění programu už vše bude probíhat v češtině a budeme se řídit pokyny, které vás navedou, tak aby program fungoval tak jak má a platí, že necháme vše beze změn a nic nezkazíme.

Instalace programuProgram se usadí v systray a bude kontrolovat vaše kroky při brouzdání internetem od škodlivého spyware až po kontrolu programů spouštěných po startu Windows. Samozřejmě, že musíte např. denně spouštět kontrolu celého systému Windows na kontrolu spyware. Tím docílíte toho, že na vašem počítači nebude žádný program zasahovat do vaší práce, nebo dokonce monitorovat vaši činnost.

Shrnuto se dá říct, že nainstalováním Spyware Terminatoru na váš počítač si polepšíte v tom, že můžete být klidnější při brouzdání internetem. Terminátor za vás pohlídá ty součásti, které sami kontrolovat neumíte a ani nemůžete.

                           Kontrola vašeho počítače

Tímto návodem nezatracuji Ad-Aware, každý z těchto programů je svým způsobem účinný a nainstalování obou programů nic nezkazíte, ba naopak.

Štítky: Spyware


Komentáře

Michal
11. červen 2006, 01:00

Myslím že Laďa by se divil na jakých bezpečných stránkách se tohle svinstvo dá chytit!!!!

Laďa
10. červen 2006, 10:18

Nejlepší je se spyware aktivně vyhýbat. Asi každý ví, kde se dý chytit spousta svinstva do pc, ale stejně tam furt chodí :-D

Johnyz
5. červen 2006, 08:10

teď ale nastává otázka, jestli bude opravdu tak účinný, jak si myslíte. Jakmile se vám do PC dostane škodlivý spyware, budete zatracovat každý anti-spyware, který ho nedokáže odstranit. Dopadne to tak, že stejně budete muset zajít na www.viry.cz a použít speciálního postupu s HiJackThis logem, před kterým se neukryje ŽÁDNÝ spyware.

Redaktor ovsem.net Jirka
5. červen 2006, 07:40

Také jsem jej konečně vyzkoušel a smekám klobouk. Velmi dobrý a užitečný program. Svým ovládáním a defaultní češtinou pošle kdysi skvělý Ad-aware do kytek… Super věc.

Bruce808
1. červen 2006, 12:33

Zkouším, a vypadá dobře :D. Zatím pěkně chroustá a s NOD32 je dobrá kombinace.

Nimic
31. květen 2006, 23:19

Při aktualizaci mi to vždy spadne, nevim čim to je.

Tomasini
31. květen 2006, 08:45

Diky za dalsi supr odkaz! Uz mi to pracuje v PC i s Ad-Aware, Spybot a Nod32. 100% ochranu clovek asi jen tak nedocili, ale kazdy ucinny programek a aplikace je vitana. Jinak ovladani je opravdu jednoduche tak jak je v clanku napsano. Kez by tak vsechny programy a aplikace byly intuitivni a uzivatelsky prijemne!

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací