Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Stahujte video z YouTube.com


Stahujte video z YouTube.com

Autor: Milan Kvita  |  12. září 2006  |  zobrazeno: 67 331×  |  60 komentářů

YouTube.comČastokrát dostávám odkaz na video. A častokrát je to odkaz na streamované video, které je uloženo na populárním youtube.com, video.google.com a dalších serverech, které se staly uložištěm pro milióny videosouborů. V dnešní době je to velmi populární - uložit online, získat odkaz na váš soubor a poslat ji kamarádům. Je to služba zdarma a v dnešní době rychlého internetu není problém kliknout na odkaz a rovnou se začít dívat. Častokrát je to ale dost špatná kvalita, což je mínus. Další mínus byla nemožnost uložit video na disk, abyste jej mohli vypálit třeba na dvd a přenést jinam.

Tento problém jsem záhy vyřešil prográmkem, který je tak neuvěřitelně jednoduchý a spolehlivý, že vám ho musím představit. Je to spíše jednoúčelová utilitka, zaměřená na stažení videa z YouTube.com. Stačí zadat plný link a YouTube Grabber se o vše postará. Na utilitce není co popisovat. Jediné formulářové políčko pro vložení http adresy a jediné tlačítko GRAB. Fanoušci Červeného trpaslíka mi dají za pravdu, že autor trumfnul slavnou Holy, která udělala teleportační zařízení na 2 tlačítka - start a stop :))

Youtube Grabber

Soubory se uloží přesně tam, kde se nachází exe soubor. Mají koncovku *.flv (flash video). Tyto soubory můžete otevřít například přes Total Video Player, FLV player anebo VLC media player.

Utilitka je freeware. Našel jsem ji na torrentech. Můžete ji stahovat přes tento link (200 kB) na edisk.cz.

Štítky: Internet, Software


Komentáře

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací