Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Total Commander FTP Decrypter


Total Commander FTP Decrypter

Autor: Milan Kvita  |  21. srpen 2007  |  zobrazeno: 22 770×  |  2 komentáře

FTP Total Commander DecrypterUž několikrát se mi stalo, že jsem potřeboval zjistit zapomenuté heslo v FTP Total Commanderu. Možná, že existují i jiné metody, jak to zjistit, ale já jsem si oblíbil tuto 19kB miniutilitku.

Total Commander používá pro uchování nastavení FTP a hesel soubor wcx_ftp.ini, který naleznete v adresáři windows (v nejhorším dáte vyhledat). Ten se dá otevřít přes poznámkový blok, anebo přes F3 načíst v Servant Salamander / Total Commander. V souboru se vyznáte jednoduše. Nejdříve je seznam vašich FTP připojení a potom následuje výpis vlastností jednotlivých připojení, která vypadají asi takto:

[wamp]
host=10.1.0.62
username=wamp
password=6A9D545256E3C50A34
pasvmode=0

Vás bude zajímat hned ta směska znaků za password=. V mém případě je to 6A9D545256E3C50A34. Stáhněte si utilitku DecrypTC.exe (vlevo uprostřed je download), spušťte, vložte řetězec a klikněte na Decrypt Password. Ve spodním poli se objeví decryptované heslo.

Štítky: Software


Komentáře

Han
17. listopad 2011, 15:09

MAXimus- otvorte total commander a hore na lište kliknite na Konfigurácie a tam Upraviť konfiguračné súbory. Otvoria sa Vám 2 okná, z toho jedno so súborom wcx_ftp.ini. Tam to už len nájdete, strčíte do tohto programu a máte heslo ;)

MAXimus
27. srpen 2011, 21:17

Dobrý den

Bohužel jsem tento soubor wcx_ftp.ini nenašel. Povolil jsem si zobrazování skrytých souborů a ani v jedný cestě, jsem to nenašel. V průzkumníkovi jsem vyhledal všechny soubory s koncovkou ini a ani jeden z nich nebyl wcx_ftp.ini .

Používám Total Commander 7.50a

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací