Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Vytváříme image CD nebo DVD


Vytváříme image CD nebo DVD

Autor: mirek  |  6. leden 2006  |  zobrazeno: 41 004×  |  27 komentářů

Alcohol 120%Pro vytváření image CD nebo DVD používám Alcohol 120% a vždy jsem si vystačil s tímto programem do té doby, než začaly vycházet nové hry, které tento vynikající program detekovaly a suše vám sdělily, že máte zapnutou emulaci CD. Samozřejmě, že tento program stále používám a neznám nic lepšího na vypalování vytvořeného image DVD nebo CD.

Virtual DAEMON ManagerTak jsem pátral, jak ošálit program tak, aby nepoznal, že mám vytvořený image CD nebo DVD a bingo našel jsem. Netvrdím, že je to univerzální program, ale v mém případě mě nezklamal, snad až na pár výjimek. Prográmek se jmenuje Virtual DAEMON Manager, který není tak propracovaný jak Alcohol 120%, ale své schopnosti umí využít do posledního image.

Štítky: Utility


Komentáře

Pavel
9. leden 2006, 00:53

Johnyz,

díky, ale tohle všechno já znám, potřebuju ale něco jinýho. Mám live cd Reatogo s Nerem a když ho vypálém jako multisession, tak mi po nabootování dovolí připálit další data na druhou multisession. Chtěl bych to samý udělat s DVD, viz.
http://www.zive.cz/Poradna/SubChild.asp?Qst=278587&Main=51

http://www.911cd.net/forums//index.php?showtopic=15173

Pavel

Johnyz
8. leden 2006, 23:30

iso multisession myslim vytvorit nejde, pude to dvema zpusoby : bud vypalis na dvd iso a nejake soubory (v neru) anebo upravis iso nejakym programkem (treba ultraiso), kterym v podstate pridas soubory do isa a pak jej vypalis.
A antiblaxx mi fungoval u hry Fear, je delany na hry s ochranou securerom a jeste cosik

Pavel
8. leden 2006, 13:46

Nemá tu někdo z vás představu, když mám iso obraz a potřebuji ho vypálit na DVD tak, aby výsledné DVD bylo multisession?
Viz. http://www.zive.cz/Poradna/SubChild.asp?Qst=278587&Main=51

Opravdu bych to rád vyřešil …

Děkuji, Pavel

Redaktor ovsem.netAutor článku Tydla
8. leden 2006, 10:13

Samozřejmě že Alcohol má stále své postavení o tom není pochyb. na tzv. odpojení cd nebo dvd mechaniky používám tento jednoduchý program, který to softwarově jakoby odpojí a potom jednoduše zase připojí. Všechny tyto problémové hry však na takto vytvořené image nereagují a stalo se mi že jsem hru spustil až na několikaterý pokus! Další program je Anti – Blaxx Manager, se kterým se mi nepodařilo rozjet žádnou hru, i když v komentářích se všichni chlubí jak jim to přes Anti-Blax funguje :-). Nejlépe asi opravdu bude počkat až vyjde nějaký ten crack a problém s image je vyřešen.

Johnyz
7. leden 2006, 22:43

alkohol neni out, to by vetsina torrentu nebyla delana v mdf/mds. A deamon tools mi tu hru spusti, na okamzik se sekne myska a potom cely pc …. hold si asi budu muset pockat na funkcni cracky

Starforce
7. leden 2006, 13:39

Na ochranu Starforce pouzij DAEMON TOOLS stejne jako na vse ostatni, alcohol 120% uz je davno out.

Redaktor ovsem.net Johnyz
6. leden 2006, 10:36

poradí si tento prográmek s novou ochranou Starforce ? Mám teď z internetu stažených několik her, které mají právě tuto ochranu a za žádnou cenu se mi je nedaří spustit. Návody u her jsou dost radikální – odpojte fyzicky cd a dvd mechaniky. Pak je tu jeste jeden, a to, abychom pouzili Deamona Tools 4 a softwarove odpojili mechaniky pres SF nightmare. Jedna se obzvláště o hry Knights of the Temple 2, GT legends, UFO: Aftershock, a určitě další

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací