Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Jak ušetřit místo na disku


Jak ušetřit místo na disku

Autor: mirek  |  7. březen 2003  |  zobrazeno: 11 129×  |  1 komentář

Máte Windows XP a málo místa na disku? mám tady jedno řešení, které používám i já. A to je to že zakážu obnovení systému na disku, který používám jen pro hry v mém případě disk D: tím ušetřím místo jenž toto obnovení systému používá viz přiložený obrázek jedná se v podstatě o to že obnovení systému stačí aktivovat jen na tom disku kde máte nainstalovaný samotný systém, pokud používáte dva systémy samozřejmě musí být aktivovaný i na disku kde je nahraný druhý systém. Osobně toto nastavení používám a ne jednou jsem použil obnovení systému a vše fungovalo bez nějakých závad.

Samozřejmě že můžete zakázat obnovení na všech discích a na funkčnost systému to nebude mít žádný vliv, ale vystavujete se tím riziku že při nahrání nevhodných ovladačů a tím zatuhnutí systému nebo jakýkoliv problém s Windowsem nebudete mít možnost dát to vše zpět do stavu kdy vše fungovalo bez problémů. Cesta k tomuto nastavení je následující Tento počítač/Vlastnosti/Obnovení systému a viz obrázek.

Štítky: Konfigurace


Komentáře

pítr
7. květen 2008, 12:02

dobrá finta,6GB k dobru

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací