Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Microsoft a Windows Update


Microsoft a Windows Update

Autor: mirek  |  24. květen 2004  |  zobrazeno: 14 181×  |  4 komentáře

Pro nezasvěcené vysvětlím vo co go! Jste li vlastníkem jakýkoliv Windows tak věřte tomu že po nainstalování je už plný chyb jak už bezpečnostních tak programových proto vydává Microsoft na svých oficielních stránkách tzv. Update opravné soubory, které když nainstalujete opraví příslušné díry v systému nebo Chyby programové takže zjednodušeně se dá říci že každý by měl mít zájem tyto soubory dostat na svůj PC jenže:

V době nedávno minulém byly tyto opravné pathy dostupné jen přes Start/Všechny programy/Windows Update po automatickém vyhledání stránky nabídly všechny ještě nenainstalované updaty k nainstalovaní, jenže stažené soubory se okamžitě nainstalovaly a nebylo je možno hned uložit pro pozdější použití, takže pokud jste přeinstalovali Windows museli jste instalovat všechny pathy znovu! pro toho kdo má nepřetržitě internet to zajisté nebyl problém, ale pro většinu domácností to problém je! Upozorňuji že pokud máte nelegální Windows nebojte se tyto opravné pathy stahovat nikdo vás za to nezavře!

Nedávno jsem těmto updatům nevěnoval pozornost jenže v dnešní době virů jsou tyto updaty dá se říct povinností viz už známé stránky www.viry.cz.

Štítky: Konfigurace


Komentáře

MIREC
7. únor 2009, 14:15

zdravím všetkých.mám presne ten istý problém.nemôžem sa pripojiť ku windows update.mám tieto prehliadače mozzila firefox,google chrome,opera,IE explorer.ani cez jeden prehliadač mi nenačíta windowsupdate.po odinštalovaní IE 8 nastaly tieto problémy.vedel by mi niekto poradiť čo ďalej?Ďakujem
intel pentium 933 Mhz,Ram 3*128 MB,Windows XP Profesional SP-3

Vladislava
20. červenec 2008, 10:12

Mám naprosto stejný problém, také nemohu stáhnout aktualizace windows update, stránka se mi vůbec neobjeví.

adnej
29. červen 2007, 23:13

Mám dotaz. Může mi někdo pomoci s otázkou, proč se nemohu připojit na windowsupdate? Stránky s windows od Microsoftu prohlížeč, jak IE7, tak Mozila nemohou najít. Jsou tyto servry snad mimo provoz nebo mám prolém já s připojením? Všechno ostatní mi na internetu jede. Tak zatím díky.

Kjong Pong Faj
18. červenec 2006, 23:15

Poku někodo má vyplej Windows Update ta má děraví počítač a nic ho prd viry nezachrání!!!
I´m from Korea (South Korea), Republic of

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací