Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Nastavení modemu


Nastavení modemu

Autor: mirek  |  6. únor 2004  |  zobrazeno: 11 061×  |  3 komentáře

Nastavení modemuMěl jsem asi tento problém nemohl jsem se připojit na server Tiscali vždy mi vytočil připojení a jakmile měl ověřovat uživatelské jméno a heslo přešlo spojení do obsazovacího tónu. Mohl jsem nastavovat co chtěl nic nepomohlo, proto jsem používal jiné připojení jenže konkurence nebyla co se týká rychlosti tak dokonalá jako Tiscali.

Oslovil jsem zákaznickou podporu a světe div se zavolali mi přímo domů prokonzultovali můj problém a přišli na skvělou nápravu, po této malé úpravě je připojení o polovinu kratší a rychlost je dá se říct skoro stabilní, takže pokud máte tento problém a nebo si to chcete jen tak vyzkoušet zda se Vám připojení zlepší tak jako mě otevřete Tento počítač/Vlastnosti/Hardware/Správce zařízení/Modemy a dejte vlastnosti Vašeho modemu ve vlastnostech vyberte/Upřesnit a do okénka zvláštní inicializační příkazy vložte příkaz +ms=v34 viz. obrázek dejte OK a vše je hotovo:-)

Štítky: Konfigurace


Komentáře

dring
17. září 2006, 21:27

Prosím, poraďte a zachraňte mě.....
Ve Windows XP Home mně vypadla funkce “Automatické spuštění CD”. Nejsem teď
schopen si přehrát žádné CD, což mě nesmírně......zlobí. Pro někoho je to prkotina, ale pro mě zcela zásadní věc. Prosím o podrobné kroky, za které Vám předem co nejsrdečněji děkuji!!!
dring@seznam.cz

Redaktor ovsem.netAutor článku Tydla
6. říjen 2005, 21:35

No předně už nemám modemové připojení, protože mám ADSL takže mě tento problém již nezajímá a za druhé zde na vesnici mi to ani přes modem nešlo rychleji než 2.5 :-) takže jsem byl velice spokojený i s tím to tzv. zpomalením.

Eli
6. říjen 2005, 20:40

Akorát, že teď jedeš rychlostí jenom 33600 b/s. Ale Tiscali aspoň víc vydělá :))

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací