Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Windows Media Player


Windows Media Player

Autor: mirek  |  27. říjen 2004  |  zobrazeno: 38 767×  |  26 komentářů

Windows Media PlayerŘíkejte si co chcete, ale můj nejčastěji používaný přehrávač písniček je právě zmiſovaný WMP9 a to pro svoje příjemné prostředí hezký vzhled a hlavně přehraje všechny formáty co znám. Dost vychvalování o tom jsem nechtěl psát jde mi o malou funkčnost tohoto programu a to o tu že po zminimalizování se Vám do spodní lišty usadí zminiaturizovaný Windows Media Player viz obrázek.

Windows Media PlayerA jak toho docílíte po několika zminimalizování programu Vám nabídne jestli chcete program vložit do spodní lišty Windows dejte OK a potom klinkněte pravým tlačítkem myši na spodní lištu a vyberte Panely nástrojů/Windows Media Player a je to při příštím zminimalizování máte přehrávač tam kde ho chcete mít.

Štítky: Konfigurace


Komentáře

Radek
10. červenec 2006, 15:26

prosim vas kde najudu češtinu na wmp 11

Ondra novotny
18. červen 2006, 10:12

Prosim vas kde najdu češtinu do wmp 11 prosim

Michal Šindler
9. červen 2006, 06:38

Windows Media Player je dobrej ale stěmi formáty nesouhlasím nepřehraje Mp4 :))

Johnyz
11. březen 2006, 13:01

WMP 10 a i jiné verze mi přijdou dost těžkopádné. Tam něco najít, to abych si vždy před filmem rezervoval 5 minut na nastavení toho co potřebuji. Přehrávač nemá nejpoužívanější zkratky (pauza, posun o kousek dopředu atd… obtížně se také zobrazují některé titulky. Jirka má pravdu – buď winDVD anebo obyč. bsplayer

Redaktor ovsem.net Jirka
20. leden 2006, 13:57

Nemohu si pomoct, ale používání Windows Media Playeru pro přehrávání DVD mi příjde neskutečně těžkopádné. Osobně používám WinDVD a nemohu si jej vynachválit. Proto radím, buď vyzkoušet zmiňovaný WinDVD nebo zkusit něco jiného, jen ne WMP.

jozef08
20. leden 2006, 12:08

nejde mi spustit kopie dvd na windovs media playeru10.kdo poradi

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací